פרסומת
דלג

קניון מול הים שומר על כתר מלך הקניונים בישראל

מאת: רותם נועם ● צילום: יח"צ ● 27/11/2019 16:20 ● ערב ערב 2943
קניון מול הים באילת מוביל את מדד היקף המכירות לפי מטר רבוע, אותו עורכת חברת RISמדי שנה, עם מכירות של 154 ₪ למטר ליום ● בכך הוא ממשיך לשמור על מקומו בראש טבלת הקניונים הרווחיים בישראל ● במקום השלישי נציגות מכובדת נוספת לאילת עם פארק הקרח ● ביג אילת מחוץ לעשירייה הראשונה
קניון מול הים שומר על כתר מלך הקניונים בישראל
מוביל בפער גדול על כל השאר. מול הים

קניון מול הים באילת הוא הקניון המוביל בישראל במדד "היקף המכירות לפי מטר רבוע", שמפרסמת מידי שנה חברת RIS – מערכת מידע קמעונאית, המשווה ומודדת ביצועים בתחום הקמעונאות. במסגרת הבדיקה הנערכת מידי 1 באוקטובר שנה שעברה, לסוף אוקטובר השנה (קרי: 13 חודשים), נמדד הפדיון ב-100 רשתות מובילות, כאשר התחשיב מבוצע על שטחי הנטו של הרשתות והעסקים הפועלים בקניונים שנבדקו.
"פדיון", הוגדר כמכירות ללא מע"מ, ובכך למעשה השוותה הבדיקה בין תוצאות הקניונים באילת שהן נמוכות מסורתית בשל נתון זה, לשאר הקניונים בישראל. כאמור מוביל קניון מול הים באילת בפער עצום על שאר הקניונים בישראל עם נתוני פדיון גבוהים של 154 ₪ למטר ליום. במקום השני אחריו ובפער גדול, קניון עופר רמת אביב, עם 129 שקלים למטר ליום ואולם קניון זה חריג בנוף הישראלי, שכן פועלות בו בעיקר רשתות מותגי פרימיום שאינם מצויים בקניונים אחרים, הפונים בדרך כלל אל הציבור הרחב. לפיכך מציינת הבדיקה כי נתוני המערכת אינם תואמים את פעילותו של קניון זה. במקום השלישי ממוקם נציג מכובד אילתי נוסף – קניון פארק הקרח, עם 87 ₪ למ"ר, במקום הרביעי ממוקם עופר הקניון הגדול בפתח תקווה עם נתון מכירות זהה - 87 שקלים למ"ר. במקום החמישי ממוקם קניון שבעת הכוכבים בהרצליה עם 81 שקלים למ"ר. במקום השישי והשביעי ממוקמים: קניון עזריאלי ירושלים וקניון ביג פאשן. נצרת עם מכירות של 78 שקלים למ"ר. במקום התשיעי ממוקם קניון עופר הקריון בקריית ביאליק עם מכירות של 77 שקלים למ"ר. במקום העשירי ממוקם קניון הזהב בראשון לציון עם מכירות של 70 שקלים למ"ר.


חדשות אילת - ערב ערב באילת    

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש