פרסומת
דלג

בייבי פלוס-מי כוכב של אמא?

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 7/12/2010 18:08 ● ערב ערב 2475
מירב לוי דיאמנט, ליאת יחזקאל
בייבי פלוס-מי כוכב של אמא?

תמונת כתבה

שיר גלעדי המקסימה גדלה בשנה וחגגה מומולדת בסגנון נסיכות עם כל החברים בצהרון 'ילדותי'. שימו לב לאושר על הפנים של הילדים המקסימים. שווה הכל, לא?

תמונת כתבה

קבלו את רעות פטיטו בת השמונה חודשים, נסיכה של ממש שלבושה גם כמו נסיכה, עם אמא אפרת, גננת נערצת בגן 'שחף' בשחמון, שמתהדרת בפרטית המקסימה שלה. הגיע הזמן לא?

תמונת כתבה

החתיך בתמונה עונה לשם הילאי לביא, הבן של אמא ורד ואבא יניב. כמו כל היחצ"נים בעיר גם הוא חגג בכל ימות השבוע החולף מסיבת יום הולדת שנה. בני משפחה ובליינים מכל הארץ הגיעו לברך את הגדול במסיבה בגן 'נתיב'. היה שמייח.

תמונת כתבה

דניאל קידר בת השבעה חודשים הזמינה את אמא אלה ואת אבא ערן לגן שלה בקיבוץ אילות כדי להדליק יחד חנוכייה. תראו את האושר.

תמונת כתבה

הבונבון הזה עונה לשם טומי הוא בן שמונה חודשים, הבן של אמא רוני ואבא אורן, רק שתדעו.

תמונת כתבה

טלאור דיאמנט, הילד הכי שרירי וחסון (טפו, טפו) בגן, נולד באותו יום ממש עם אורן נחמני (מהתמונה ליד), 'בייבי' קלט אותו עם אבא אלדד ('אלדד פרגולות') שמסתכל עליו בהמון הערצה. נו, איך אפשר שלא??

תמונת כתבה

לבונבון הזה קוראים אריאל סוויסה, הוא הבן של אמא מאיה ואבא אושיק. כמו שאתם רואים אותו הוא בן 8 חודשים, מתוק וחייכני. לאריאל יש אח גדול ששמו מתנאל שאוהב אותו ודואג לו מאוד.

תמונת כתבה

הנה לכם אחת התמונות היחידות של משפחת אוברלנדר בהרכב מלא. תבור הקטנה שתחגוג בסוף החודש מומולדת שנה, מארחת את אבא אלון ואת אמא לימור. למה אין הרבה תמונות יחד? כי תמיד אחד מההורים אוחזים במצלמה, עד ש'בייבי' הגיע...

תמונת כתבה

הגבר גבר הזה עונה לשם אורן נחמני. הוא בן 10 חודשים, ילד מקסים ופעלתן, הבן של אמא הילה ואבא דודי שאוהבים אותו מאוד וכמובן גם את אחותו היפה.

תמונת כתבה

יובל המקסימה בת השנה אוהבת מאוד את אמא חלי ואבא אודי, ולכן היא ביקשה בתוקף תמונה. 'בייבי' אף פעם לא מסרב ליפות...

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש