נערכים לאירועי השנה האזרחית החדשה באילת

מאת: מערכת יום יום באילת ● צילום: despacitophoto ● 28/12/2022 12:52 ● ערב ערב 3099
לקראת חגיגות השנה האזרחית החדשה, במסגרתה חוגגים בני הנוער במסיבות פרטיות ובמקומות בילוי שונים, קיבלו השבוע ההורים לתלמידי בתי ספר התיכוניים, מנשר הקורא להם לגלות מעורבות כחלק מאחריות הורית ● גם השנה יתקיימו בערב השנה האזרחית החדשה, שיצוין בליל מוצאי שבת (31.12), סיורים מוגברים במוקדי הבילוי הן של סיירת הורים בשיתוף משטרת המרחב כולל פעילות הסברה ואכיפה של משטרת התנועה בשיתוף המטה העירוני לבטיחות בדרכים בעירייה וכן סיורים מוגברים של כל גורמי האכיפה בעירייה, ביניהם סיירת תיירות, השיטור העירוני וסלה – סיירת למען התושב ● מרחב אילת במשטרת ישראל השלים היערכותו לקראת האירועים
נערכים לאירועי השנה האזרחית החדשה באילת
תגיות:

מדוברות עיריית אילת נמסר: עבור בני הנוער חגיגת הסילבסטר היא עוד סיבה למסיבה, והאלכוהול הוא אורח כבוד כך נפתח המנשר להורים ובו קריאה כאמור למעורבות בחגיגה. שתיית האלכוהול היא לרוב מרכיב מרכזי בצורת הבילוי של בני נוער, היא זו שגם תקבע עבורם האם האירוע מוצלח יותר או פחות. אם תשאלו את בני הנוער תגלו שמבחינת רבים מהם אם לא שותים לא נהנים. האלכוהול נותן את כרטיס הכניסה לחבורה וגורם להם להרגיש בטוחים והתוצאה מסוכנת ועלולה להיות גם קטלנית. המנשר שהופץ להורים מדגיש את הסכנות בצריכת אלכוהול וגם בשימוש בקנאביס האסור על פי חוק וכולל עצות מעשיות להורים בהתנהלותם עם בני הנוער וטיפים לנהיגה אחראית. מטרת המנשר להדגיש את חשיבות המעורבות ההורית במניעת נזקים ובשמירה על שלום וביטחונם של הילדים. לצד זאת יתקיימו כאמור סיורים של סיירת הורים והמשלט העירוני המשמש מוקד צופה למערך המצלמות העירוני יתמקד גם הוא באזורי הבילוי המרכזיים.

גם משטרת ישראל נערכת כאמור לקראת אירועי השנה האזרחית החדשה, היערכות שתחל במהלך סוף השבוע האחרון ותגיע לשיאה בליל מוצאי שבת, ערב השנה האזרחית החדשה (31.12). בתוך כך, תגביר משטרת מרחב אילת את הפעילות המבצעית הגלויה והסמויה, ובפרט את האכיפה בתחום רישוי העסקים. עשרות שוטרים, לוחמי משמר הגבול ומתנדבי המשטרה, יתייצבו במוקדי הבילוי המרכזיים ובמקומות הומי קהל, על מנת להבטיח את שלומם וביטחונם של המבלים, תושבי אילת ואורחיה ולהעניק להם שירותי משטרה מיטביים. השוטרים יפעלו לאבטחת החוגגים במעגלי אבטחה רחבים, לשמירה על הסדר הציבורי תוך מניעת עבירות אלימות ומיקוד פעילות הסברה ואכיפה בתחום התנועה בשיתוף המטה העירוני לבטיחות בדרכים בעירייה, בדגש על אכיפת עבירות תנועה מסכנות חיים, בריונות בכביש ונהיגה בשכרות, זאת למען ביטחונם של כלל משתמשי הדרך. במשטרת מרחב אילת מדגישים, כי הצוותים יפעלו באפס סובלנות כלפי גילויי אלימות, מעשי בריונות והפרות סדר.

מדוברות המשטרה נמסר: משטרת מרחב אילת תגביר את הפעילות המבצעית הגלויה והסמויה, בדגש לאכיפה בתחום רישוי העסקים ועבירות תנועה.

עשרות שוטרים, לוחמי משמר הגבול ומתנדבים, יתפרסו במוקדי הבילוי המרכזיים ובמקומות הומי קהל בעיר, במטרה להבטיח את שלומם וביטחונם של המבלים, ציבור תושבי אילת ואורחיה, ולהעניק להם שירותי משטרה מיטביים.

השוטרים שיפעלו לאבטחת החוגגים ולשמירה על הסדר הציבורי במעגלי אבטחה רחבים, יטפלו באפס סובלנות כלפי כל גילויי אלימות ובריונות .

שוטרים ומתנדבים ממערך התנועה, יפעלו בכוחות מתוגברים ובאכיפה ממוקדת כלפי עבירות מסכנות חיים ובריונות בכבישים, במטרה לאתר נהגים המסכנים את משתמשי הדרך, תוך נהיגה בשכרות או בהשפעת סמים.

בכל אירוע חריג המצריך טיפול משטרתי, יש לפנות ללא שיהוי למוקד החירום של המשטרה שמספרו 100. לקבלת מידע - ניתן לפנות בכל עת למוקד המידע הארצי של משטרת ישראל שמספרו 110.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת