מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● צילום: מהאלבומים הפרטיים ● 29/7/2022 05:41 ● ערב ערב 3079
מותק - מדור החברה של אילת
שומרים על המפרץ 
תגיות:

סאמר סקול הגירסה האילתית 
תכנית הסאמר סקול של תלמ״א החלה הקיץ באילת, במסגרתה ילמדו הילדים אנגלית בצורה חווייתית ויתרגלו את השפה האנגלית אותה ילמדו מורים מארה"ב שהגיעו לישראל במיוחד לשם כך.
 התוכנית פועלת באילת  זו השנה הרביעית,  ב-12 כיתות בבתי הספר השונים בעיר. במסגרת התוכנית נחתו בישראל כ-300 מורים לאנגלית מכל רחבי העולם: מארה״ב, אוסטרליה, קנדה ו"כו אליהם יצטרפו כ-300 מורים ישראליים נוספים לתחילת ״סאמר סקול״ של תכנית החינוך הלאומית "תלמ"א". תכנית הקיץ יצאה לדרך זו השנה הרביעית בעיר והיא  תאפשר לתלמידים לקבל הזדמנות שווה ברכישת השפה האנגלית.
יש תוצאות אצל אדל
אדל העובדת החרוצה של YB CLINIC  בטיפול פרסוטרפיה טיפול בשיטה טבעית להצרת היקפים, בצקות בגוף, המסת צלוליט, רגליים נפוחות ועוד..  בתמונה הלקוחה המתמידה מירה שמאוד מאוד מרוצה.
אושרי המרים
הדיג'יי והשחקן ההורס אושרי כהן , לאחרונה נצפה אצלנו בעיר בתדירות גבוה.  הפעם תפסנו אותו בחוף 'טולום' על העמדה הכי חמה. איילת יוסף הגיעה לתעד
בואו לחקור איתנו את סודות הבישול האיטי   
יינות אילת בשיתוף פעולה של תאגיד התיירות אילת יארחו בקרוב את הסטודנטים באוניברסיטה למדעי ותרבות הגסטרונומיה של תנועת ה-Slow Food  (בישול איטי) לערב קולינרי מלא באוכל יין ולמידה. תנועת ״הסלו פוד״ הוקמה ב 1986 בעיירה בשם ברה במחוז פיימונטה שבצפון איטליה. התנועה הוקמה על מנת לתמוך ולחנך בנושא
של צריכה מקומית וברת קיימא, צריכה איכותית בניגוד לכמותית. ב2004 הקומה האוניברסיטה למדעי ותרבות הגסטרונומיה באותה עיירה. מטרת האוניברסיטה היא לאמן את דור העתיד של עולם המזון תחת הערכים של תנועת הסלו פוד. בעזרת חקירה של הקשר בין אוכל לתרבות, מדע, ואקולוגיה כל סטודנט יוצא עם הסתכלות הרבה יותר
רחבה לגבי הדרך שאנחנו צורכים. באירוע, באים הסטודנטים הישראלים ליצור חוויה שמספרת את הסיפור של אילת דרך אוכל. התפריט בנוי  בצורה שנותנת במה לאזור שאנחנו נמצאים בו, לטעום את ההיסטוריה. הציבור האילתי מוזמן לבוא סקרן ורעב( 27-28/7/22) 
שומרים על המפרץ 
250 בני נוער מצרפת המתארחים באילת במסגרת פעילות החוויה הישראלית, חברו ביום שישי האחרון (21.7), לקבוצת הנוער ״משמר החופים" שהקימה עיריית אילת, וביחד עם נוער "שומרי המפרץ", יצאו למבצע ניקיון והסברה משותף בחופים. עיקר הפעילות עסקה בנושא השלכות השימוש בפלסטיק בחופי אילת וכן באיסוף וניקיון החופים מפלסטיק ובדלי סיגריות.
מזל טוב להילרית המקסימה
אילנה אור פז - הילרית הפותחת מברכת יועצת ועוזרת בריפוי גוף. רוח. נפש, דרך הקבלה, בזכות אבות אבותיה, גרה וחוגגת בעיר אילת הקסומה, 70 חודשי תמוז. 
קיץ בטוח באילת
כמידי שנה, מארחת העיר אילת בחופשת הקיץ, עשרות אלפי בני נוער מכל הארץ לצד המוני בית ישראל שפוקדים את העיר. כחלק מההיערכות לתיירות הנוער, פועלים גם השנה בכוחות מתוגברים עשרות עובדי נוער, מתנדבים וסיירת הורים. הצוותים נמצאים מידי לילה בין השעות 21:00-3:00 במתחם הנוער הפועל מידי שנה בטיילת מלכת שבא, הם מסיירים בטיילת ובחופים, פוקדים את מקומות הבילוי ונמצאים בקשר עין עם בני הנוער. עוד השנה התגייס שוב צה"ל לטובת בני הנוער מכל הארץ ויבצע פעילות במתחם הנוער בטיילת בשיתוף מיטב וכל חילות צה"ל, שייתנו מענה לבני נוער לקראת גיוס מכל הארץ. 
מחכים כבר לשנה הבאה
ש.א.ל אילת יצאו לטיול  השנתי שלהם בהתרגשות גדולה עובדים ובני זוג לשער הגולן ביקרו במפעל גולן בילו התפנקו בשייט מסעדות , ובנות החברה זכו בשיעור יוגה שהודרך על ידי בר שריר  הבת של יובל איזה כיף היה  להתנסות גם ביוגה,  מחכים לשנה הבאה .
מחווה המרגשת של שוטרי הסיור באילת לקשיש 
בתאריך 25.7.22, יצר קשר עם מוקד 100 של משטרת ישראל, מר משה קוריאל, תושב אילת, שציין בפני המוקדנית כי  בדיוק היום חל יום הולדתו ה- 93 וכי איבד ארנקו על כל תכולתו לפני כשבוע המוקדנית העבירה את הטיפול באירוע לשוטרי הסיור של משטרת מרחב אילת:  רס"ר איתמר אליעזר ושוטרת חובה ים משיח, שיצרו קשר עימו ויחד ניסו להתחקות אחר עקבותיו ביום שאיבד ארנקו מלפני כשבוע וניסו לאתר את ארנקו בבתי עסק ברחבי העיר. משלא איתרו את הארנק האבוד, הגיעו לביתו כשבידם בלונים וציינו יחד עמו את יום הולדתו

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש