אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● צילום: צילה שיר-אל ● 3/2/2022 10:43 ● ערב ערב 3054
טיפ לילידי השבוע - גם השבוע נמצא כוכב העשייה - מארס בבית המקושר עם תת המודע שלכם ויישאר שם למשך החודש הקרוב ולכן זה עדיין אינו הזמן שלכם לעשייה אלא לתכנון . .
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

למרות שכוכב וונוס שמביא יחסים למצב של נועם ואוירה טובה נמצא בבית הקריירה שלכם ולכן יש לכם רצון לבדוק תחום זה עד אשר תהיו בטוחים שאתם נמצאים בזמן הנכון ובמקום הנכון בהיבטים הללו. ולמרות הצורך שלכם בהתקדמות אתם נמצאים לפני יום ההולדת שלכם והאנרגיות שלכם הינן כאלה שאתם חשים צורך להתבודד מעט.


 

שור

 

אלה מכם שנולדו בשליש הראשון של המזל כבר חווים תקופה ארוכה של שינויים ומהפכים בחייכם. ואכן אלה ימשיכו עד אשר תהיו שלמים עם עצמכם ועם עשייתכם. מבחינת יחסים בין אישיים ובעיקר על רקע מקצועי. מומלץ לכם לבדוק אם אתם נמצאים במקום שאתם מרוצים ממנו באמת, כי נראה שבתוך תוככם אתם חושבים אחרת.


 

תאומים

 

נושאי העבודה והקריירה ממשיכים לתפוס אצלכם תאוצה ואתם בטוחים שאתם יודעים מהו הכיוון הנכון לכם ומהי דרך החיים המתאימה לכם. נראה שהשינויים שאתם עושים מדי פעם מוסיפים לכם עניין , אך לא תמיד מצביעים על חשיבה ועשייה נכונה. זה הזמן לעצור מעט , גם בחסות כוכב מרקורי הכוכב שלכם ולחשוב מהי הדרך הנכונה עבורכם להמשך. 


 

סרטן

 

כל מערכות היחסים שלכם עומדות למבחן ונראה שלאחרונה אין לכם חיים משל עצמכם, אלא אתם חייבים להיות מגויסים במלוא היכולת שלכם לעזור לאחרים ולבני המשפחה הקרובים לכם והזקוקים לכם. אתם עוברים שינויים משמעותיים בחייכם ונראה שהפעם אין לכם אפילו זמן לחשוב או להרגיש מה הדבר הנכון לכם לעשות.


 

אריה

 

נושאי עבודה הוא הדבר הדומיננטי ביותר עבורכם כיוון שאתם מרגישים שעכשיו אתם מספיק חזקים על מנת להראות את היכולות וההישגים שלכם על מנת להצליח בעיסוקכם. רובכם ניחנתם בכישורי עבודה , מסחר ועשייה ואכן נראה שהפעם כוכב השפע מצליח להעניק לכם את מקסימום היכולת על מנת להראות שאתם מצליחים ומוצלחים.


 

בתולה

 

הכוכב יופיטר המוכר ככוכב השפע נמצא בבית השותפויות והזוגיות שלכם ונראה שעובדה זו מתעוררת לחיים באופן מאוד משמעותי. אתם נבחנים עכשיו ביכולת שלכם להראות שאתם מצליחים בתוכניותיכם וגם מצפים שהקרובים לכם, כמו בני זוגכם יהיו שותפים לרעיון. חכו עוד כשלושה חודשים , ורק אז תנסו להגיע להחלטות משמעותיות.


 

מאזניים

 

הכוכב וונוס שהוא גם הכוכב שלכם נמצא בבית המשפחה שלכם ולכן אתם מרגישים עכשיו יותר מתמיד שאתם רצויים ונוכחותכם מאוד מקובלת ואהובה על הקרובים לכם . תקופה זו טובה לקדם את העבודה שלכם ואת מטרותיכם האישיות הגלויות וגם הסמויות, על מנת להראות כמה שאתם לוקחים את נושא קידום העבודה באופן רציני.


 

 

עקרב

 

כל תפיסת העולם שלכם משתנה בתקופה האחרונה , כיוון שלפתע דרך אירועים שונים אתם מבינים שהחיים שלכם יכולים להיראות אחרת לגמרי אם רק תוכלו להתמודד עם השינויים שאתם צריכים וחייבים לעשות ואשר נועדו למעשה לקדם אתכם לעתיד טוב יותר. יכולת היצירה שלכם פורחת ותחומים אלה יסבו לכם נחת.


 

קשת

 

אתם המזל שממשיכים לעבור את אחת התקופות היותר קשות של חייכם אם כי גם המפרות ביותר בגלל העובדה שסטורן הכוכב שמביא איתו קשיים נמצא אצלכם במקום המקושר עם הסביבה הקרובה ולעיתים קרובות גורם לכם למחשבות והרהורים כיצד עליכם לפעול . זה גם הזמן שלכם לנקות שאריות עבר מחייכם שחוסמות אתכם מלהתפתח כראוי. 


 

גדי

 

כוכבים חזקים ומשמעותיים נמצאים במזל שלכם ולכן אתם עוברים תקופה קשה אך גם בונה ואינטנסיבית. יש לכם יכולת להתמודד עם כל מה שעובר עליכם וגם לקחת אחריות בנושאים שאינם פשוטים כלל וכלל, אך דורשים אישיות חזקה ומגובשת כשלכם. נסו להיעזר בסביבה הטבעית שלכם כל פעם שקשה לכם יותר מהרגיל.


 

דלי

 

נראה שחייכם האישיים בתקופה האחרונה הינם כאלה שאתם צריכים להסתיר את תחושותיכם ותוכניותיכם. זה הזמן לפעול מאחורי הקלעים בכל פעם שאתם רוצים או חושבים שיש מקום לכך. דרככם מאוד ברורה לכם ובמידה ומישהו אחר מנסה לשים לכם רגל, חשוב מאוד שתילחמו בכל כוחכם ובכל האמצעים העובדים לרשותכם.


 

דגים

 

מבחינה אישית אתם נמצאים בתקופה הרבה יותר טובה ויש לכם יכולת לבטא את עצמכם. כוכב השפע יופיטר נמצא במזל שלכם ולכן נותן לכם את היכולת להתמודד ולהצליח במטרות שלכם. במשך השנה הקרובה תרגישו שאתם יותר  ברורים והחלטיים ביחס לעתיד שלכם. מבחינה כלכלית אתם בתקופה טובה יותר וזה הזמן הנכון להרשות לעצמכם להתפנק.  


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

 אסטרולוגית ויועצת משפחתית נייד :0522248626


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש