אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 3/12/2021 08:23 ● ערב ערב 3045
טיפ לילידי השבוע - בשבוע הקרוב ימשיך להיות כוכב התקשורת מרקורי במזל שלכם ודברים שהיו עמומים עד עכשיו, יתחילו להתבהר עבורכם. חכו עוד כשבוע עד אשר תגיעו להחלטות משמעותיות.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

אתם מוכנים לקחת לתשומת לבכם את ההתפתחויות החדשות שאתם צריכים ללמוד וישאירו אתכם במקום בטוח, ייחודי וחדשני בכל הקשור לקידום האישי שלכם. חשוב מאוד שבמיוחד בנושאי כספים תהיו מאוחדים בדעותיכם עם הקרובים לכם, כיוון שבהמשך תצטרכו את התמיכה שלהם בכל פעם שתרצו לפרוץ את גבולות המסגרת הרגילה שלכם.


 

שור

 

אתם עסוקים עם השותפים לכם בחיים שלדעתכם צריכים לעזור לכם יותר בתוכניותיכם וזאת לאחר שהשקעתם בהם. אתם מעוניינים ומתאים לכם  לעבוד במסגרת שתהייה חברית ופחות ממוסדת . נראה שתקבלו עזרה ותמיכה מהסובבים אתכם, כך שתוכלו ליהנות משיתופי פעולה שבעבר לא הייתם בטוחים לגביהם. 


 

תאומים

 

בשלב זה בחייכם נראה שאתם צריכים להיות קשובים לאנשים חדשים ובמיוחד לאלה שצפויה לכם איתם שותפות אישית וחברתית. ייתכן שהדרישות שלכם מהחיים והציפיות שלכם מאנשים קרובים די מתסכלים כיוון שלא תמיד עולים בקנה אחד עם צורכי חייכם. זה הזמן לקחת פסק זמן מהמחויבות היום יומית ולבדוק עם עצמכם מהו סדר העדיפויות הנכון לכם.


 

סרטן

 

כוכבים רבים נמצאים בבית העבודה והשותפויות האישיות של חייכם , כך שנראה שאתם נעים בין שני מעגלים אלה ומונעים בכוח האנרצייה. בזמן קושי אתם מקבלים כוחות מהיקום שעד לאחרונה אפילו לא הייתם מודעים לקיומם וליכולת המעולה שלכם לפעול במצבי לחץ. מומלץ לכם לפעול בכל הנוגע לשותפויות ביישוב הדעת ולא להגיע להחלטות לבד.  


 

אריה

 

השמש בשמיים ביחד עם כוכב התקשורת נמצאים אצלכם בבית היצירה והאומנות עם השפעה חזקה גם על נושאי ילדים וצעירים מכם שמושפעים מהקרבה שלכם, גם אם אתם לא בני משפחה. זה בדיוק הזמן שבו חשוב מאוד שתצליחו ליישב סכסוכים עם אנשים שיכולים להועיל לכם וזה גם הזמן להגיע לפתרון עם אנשים נוספים שהגעתם איתם למצבים של אי הסכמה.  


 

בתולה

 

כוכב השפע שמבקר בבית המשפחה שלכם מעניק לכם את היכולת להתחלות חדשות ואתם שמחים על כך. עובדה זו משמחת מאוד כיוון שלאחר תקופה כל כך קשה שעברתם נראה שיש לכם יכולת ללמוד משגיאות העבר ולבנות את עתידכם בצורה מסודרת ונכונה. ייתכן והחודש תאלצו להגיע להחלטות די משמעותיות כדי לעשות סדרי עדיפויות חדשים בחייכם.


 

מאזניים

 

הכוכב יופיטר שמביא שפע מתקרב אל בית העבודה שלכם וזוהי תקופה מצוינת עבורכם, כיוון שכוכב זה הוא אשר נותן את ההזדמנויות לפעול ולממש תוכניות.  זהו זמן מצוין לעשייה כיוון שאתם מזל שדי מתלבט ולעיתים קרובות קשה לכם לנקוט בהחלטות משמעותיות ובדרך זו לעיתים קרובות מפספסים הזדמנויות שיכולות לקדם אתכם.  


 

 

עקרב

 

הכוכב מארס שמביא יכולת וכוח לעשייה נמצא במזל שלכם וגורם לכם לחוש יותר אסרטיביים בנוגע לנושאים שונים הקשורים אליכם לצד הבנה שהגיע הזמן שלכם לממש אותם. תכונה טובה שלכם היא העובדה שאינכם אימפולסיביים בדרך כלל ולכן תוכלו לממש את מהות כוכב מרקורי עם היכולת שלו לאפשר לכם לחשוב בצורה הגיונית לגבי נושאים שונים.


 

קשת

 

למרות שאתם חווים בצורה די דרסטית את העייפות האנרגטית של תקופת יום ההולדת, הרי שזה בדיוק הזמן הנכון עבורכם להגיד את כל מה שחשוב לכם לאנשים שעדיין לא סגרתם איתם מעגלים. נראה שהפעם תוכלו לעשות זאת בצורה מסודרת ולא תחששו מתגובות העתיד. את הרגשות האמיתיים שלכם כדאי לכם להגיד בצורה מכובדת וללא כל חשש.  


 

גדי

 

מאחר והשמש בשמים וגם כוכב השפע נמצאים כרגע בבית תת המודע שלכם , הרי שאתם מופעלים בשפע על ידי אותו כוח סמוי שגורם לכל דפוסי ההתנהגות להיות מוקצנים ולצאת החוצה, לעיתים בגדול ולעיתים בקטן. זה הזמן שהאינטואיציה שלכם תהייה הרבה יותר טובה ומעמיקה וכדאי לכם מאוד להקשיב לה בכל פעם שאתם לא בטוחים שאתם עושים את הדבר הנכון.


 

דלי

 

השבוע זהו זמן מצוין על מנת להיראות יותר בחוגים חברתיים שחדשים לכם ולכן חשוב שתרשו לעצמכם לקחת פסק זמן קצר מחיי השגרה להשקיע יותר באירועים גדולים שבהם אתם יכולים להיחשף לעוד ועוד אנשים ובכך להעשיר את עולמכם האישי והתרבותי. בהמשך כמובן, תוכלו להשתמש עם כל הכלים שתרכשו בזמן זה לבסס גם את מעמדכם המקצועי.


 

דגים

 

חשוב מאוד השבוע ללמוד להקשיב לגוף הפיסי שלכם שמבקש מכם לנוח ולא להעמיס על עצמכם יתר על המידה מטלות והתחייבויות ובעיקר בנושאי עבודה שזהו החלק היותר דומיננטי עבורכם בשלב זה של חייכם. מבחינה חברתית זוהי תקופה מצוינת לצאת אל החברה ואפילו אל אנשים שעד היום מנעתם מעצמכם מגע איתם כיוון שנראו לכם כבלתי הולמים עבורכם


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

 אסטרולוגית ויועצת משפחתית נייד :0522248626


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש