אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 8/8/2021 08:18 ● ערב ערב 3030
טיפ לילידי השבוע מזל אריה - ילידי יום ההולדת מוזמנים לבדוק את המשמעות של התקשורת בחייכם ולוודא האם אתם מעבירים את המסרים שלכם בצורה בהירה ולוודא שדבריכם מתקבלים בהערכה.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

הצורך שלכם בחופש בתקופה הזו רב מתמיד, כך שקיימת אפשרות שאתם דוחקים אנשים מחייכם ואחר כך אתם עלולים להצטער על כך. אלה מכם שנולדו במחצית השנייה של המזל צריכים להיזהר במיוחד כיוון שאתם נוחים לכעוס ולרגוז ובמקום לקחת את האחריות על עצמכם, אתם מפנים אצבע מאשימה כלפי האחרים בחייכם. מומלץ לכם לחשוב על שינוי בהיבט המקצועי כדי להרגיש שאתם מממשים את עצמכם.


 

שור

 

זה הזמן להשקיע בבריאות של עצמכם ולשמור על תזונה וערכים נכונים של בריאות. נראה שעבדתם לאחרונה קשה במיוחד ועכשיו אתם מרגישים עייפים. אל תתנו לאחרים לסחוט אתכם רגשית ופיזית ומומלץ לכם להישאר איתנים בדעתכם כשאתם יודעים שאתם צודקים. ייתכן ואתם נמצאים בשלב כלשהו שבו מומלץ לכם גם לחשוב על שינוי משמעותי בצורת עבודתכם כדי להרגיש יותר מסופקים בחייכם.


 

תאומים

 

הכוכב מרקורי האחראי על המזל שלכם נמצא בבית המשפחה אצלכם ולכן טבעי הדבר שאתם חשים חוסר נוחות וודאות בתחומים אישיים וזאת עד אשר ייצא הכוכב מבית המעגל הראשון של חייכם. זה הזמן עבורכם לבדוק מחדש את ענייני הקשרים הסביבתיים שלכם ואף לימודים באם אתם מרגישים שזה התחום אותו אתם רוצים לממש. בנוסף, שפצו ככל האפשר את סביבת המגורים שלכם, שתהיה נעימה ונוחה.


 

סרטן

 

הכוכב וונוס האחראי על מערכות יחסים ייכנס השבוע לבית המעגל המשפחתי הראשון שלכם למשך כל החודש הקרוב, כך שמצפים לכם ימים בהם תרגישו נוח ונעים במיוחד ודברים משמחים יקרו לכם לאחר תקופה ארוכה שבה הרגשתם שאתם נמצאים יותר עבור האחרים. התגובות שאתם מקבלים מהסביבה שלכם מאוד מפרגנות והן אלה שנותנות לכם את היכולת להמשיך ולהשקיע.


 

אריה

 

הכוכב מרקורי שאחראי על תקשורת ונסיעות עומד לצאת מהמזל שלכם וייקח עוד כשבוע עד אשר תפסיקו לחוש את השפעתו והדברים יסתדרו עבורכם בדיוק בדרך ובקצב שרציתם. הקשיבו לאינטואיציה שלכם בבואכם לתכנן תוכניות חדשות, ונסו לשפר ולשדרג את סביבת המגורים הטבעית שלכם על מנת שיהיה לכם נעים בתוך הבית הפרטי שלכם ובכך תכניסו אנרגיות טובות שיעזרו גם ליחסים שלכם עם הסביבה.


 

בתולה

 

אתם נמצאים חודש לפני יום ההולדת שלכם ומתחילים לחוש בירידה האנרגטית  אל תתנו לעצמכם לשקוע בדכדוך והוציאו מחייכם אנשים שלא מעלים לכם את האנרגיות, אלא גורמים לכם לירידה אנרגטית. מבחינה אישית, ריבוי כוכבים כרגע במזל שלכם מבשר שתהייה לכם היכולת לקבל את האנרגיות המתאימות מתוך עצמכם על  מנת ליצור לעצמכם סביבה חמימה ומפרגנת.


 

מאזניים

 

אתם נמצאים בתקופה מאוד מעניינת ואינטנסיבית עבורכם. זה הזמן שלכם ליצור לעצמכם דרך חדשה בתחומים אותם אתם מעוניינים לפתח ולכן , אל תתנו לקשיי היום יום לדכא אתכם ולהפסיק את תוכניותיכם ופעולותיכם. ייתכן ותרגישו בתקופה הזו יותר חלשים מבחינה פיזית, וזאת בגלל העובדה שבית הבריאות שלכם עדיין מושפע מכוכב נפטון שלעיתים מביא איתו חוסר וודאות.


 

עקרב

 

השמש בשמיים נמצאת בבית הקריירה שלכם ולכן תתאפשר לכם יכולת טובה בשבוע הקרוב לבטא את עצמכם בכל הקשור לתחום העבודה והקריירה. יש לכם יכולת לשקם ולטפח את התדמית האישית שלכם ולתקן, גם במקומות בהם אתם נדרשים לעשות . כמו כן, חשוב שתבטאו היטב את מטרותיכם על מנת שהאחרים יבינו שיש לכם יכולות אישיות טובות ואף להוכיח את עצמכם בכל הקשור לתכנון צעדים עתידיים.


 

קשת

 

מבחינה אישית זה הזמן שלכם לתקשר עם האחרים ובעיקר עם בני המשפחה בדרך שתגרום לכם למצב את עצמכם במקום המתאים לכם מבחינה אישית. אתם נמצאים בתקופה של שפע אישי והאנשים הקרובים לכם יעזרו לכם על מנת להגשים ולממש את תוכניותיכם. עברתם תקופות ארוכות של חוסר וודאות ועכשיו זה הזמן שלכם לשתף אחרים במחשבותיכם ומטרותיכם..


 

גדי

 

מבחינה אישית וכספית אתם נמצאים בתקופה לא קלה בגלל ביקור כוכב סטורן המעכב כלכלית . ובכל זאת חשוב שאנשים יידעו שאכן אתם בטוחים בעמדותיכם המקצועיות ויש לכם מה להציע לאחרים. אין ספק שעשיתם כברת דרך ואתם מאוד מוערכים בתחום בו אתם עוסקים. למרות הקשיים שעברתם - שרדתם ועכשיו אתם מוכיחים לאחרים שיש לכם יכולת למנף את עצמכם.


 

דלי

 

הכוכב וונוס המביא איתו שמחה ובשורות טובות נמצא אצלכם במקום המביא איתו עשייה והתרגשות בכל הנוגע לארצות שמעבר לים. זה הזמן עבורכם להביא למימוש תוכניות נסיעה שרציתם מזמן לעשות והנה הגיע הזמן לבצע. אתם נמצאים בדיוק בחצי השנה שלאחר יום ההולדת, כך שזה הזמן המתאים לכם לחשבונות נפש ולהמשך התכנון אותו אתם מנסים ליישם בהמשך. 


 

דגים

 

בחודש הקרוב יתאפשר לכם להיות בקשר טוב יותר עם השותפים האישיים והעסקיים שלכם בחיים , כך שתוכלו להעניק מהידע שלכם לאחרים. אתם מאוד מוערכים בתחומכם בקרב הקרובים לכם ונראה שמטרותיכם באות מהמקום הנקי של הנשמה. תקבלו את כל העזרה וההכוונה מהבית ותוכלו לקיים גם את ההבטחות שהבטחתם לעצמכם וגם את ההבטחות שהבטחתם לסביבה.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

  

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש