אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 2/7/2021 09:17 ● ערב ערב 3024
טיפ לילידי השבוע - השבוע יבקר במזל שלכם הכוכב האחראי על כספים בשם וונוס ויחד עם כוכב העשייה המוכר בשם מארס יעזרו לכם לטפל בנושאים כלכליים שונים.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

אתם נאלצים לעסוק בחלק האישי של חייכם בגלל ריבוי כוכבים משמעותיים בבית זה ובמקום הקשור לצעירים מכם במשפחה, כולל ילדים. נראה שעובדה זו גורמת לכם לקחת אחריות על מעשיכם בשל העובדה שאתם נדרשים לעמוד בציפיות של הקרובים לכם. מאחר והקרובים במקרה זה יכולים להיות גם בני משפחה מדרגה שנייה או אפילו שלישית, נראה שיש לכם מה לאבד במקרה ותוותרו על חלון ההזדמנויות.  


שור

אתם עוברים תקופה משמעותית מבחינה כלכלית בשל הימצאותו של כוכב התקשורת  בבית הכספים שלכם ובמקום זה ביצע גם את נסיגתו האחרונה שגרמה לכם לחוסר בהירות כלכלית. זהו זמן שבו תצטרכו לחשב כמה פעמים את ההתנהלות שלכם ולהיות ערים לעובדה שאתם לא לבד במה שאתם מתכננים לעשות. אתם מחויבים לסביבה שלכם ולכן התחשבו גם בדעותיהם.   


תאומים

נושאי מימוש אישי וכלכלי משמעותיים כרגע בחייכם ואתם עוברים תהליך לא נוח בשל אי הוודאות הכרוכה בכך. אתם מתנדנדים ברגשותיכם וכל פעם משנים את דעתכם באשר למה שאתם רוצים לעשות. מאחר ואתם בשלב התהייה, הרי שנושא נוסף שגם אותו אתם צריכים לקחת בחשבון, הוא היחסים שלכם עם הסביבה הקרובה וההחלטה היכן אתם רוצים להתגורר ובאילו תנאים .


סרטן

הכוכב מארס שמביא עשייה נמצא כרגע בבית הכספים שלכם למשך כל החודש הקרוב ומביא אינטנסיביות שאינכם אוהבים אותה ולכן נראה שאתם מופעלים על ידי גורמים חיצוניים שונים שאינם תלויים בכם, אך אתם מרגישים עצמכם מחויבים. אין לכם ברירה, ואתם נאלצים להתפשר.. גם נושאי כספים מאוד יטרידו אתכם, כיוון שהשינוי אותו אתם מבקשים לעשות גורר אחריו שינויים בהיבט הכלכלי


אריה

הכוכב יופיטר נמצא בשנה זו במקום המקושר עם היכולת שלכם לקבל עזרה כלכלית על ידי כך שאתם מקבלים כספים שיעזרו לכם להתקדם בחיים. זוהי תקופה מאוד משמעותית וחשוב שתנצלו את ההזדמנויות שיקרו על דרככם בשלב זה. לעיתים תעדיפו לתפוס מרחק ולהפגין אי סבלנות מרובה בכל פעם שמבקשים מכם לעשות משהו המנוגד לדעתכם האישית.  חשוב שתלמדו לשתף פעולה עם האחרים.   


בתולה

השמש בשמיים שנמצאת החודש במזל סרטן נמצאת אצלכם בבית המעמד החברתי והחברים הקרובים לכם ולכן , לאחר שבתקופה האחרונה הייתם הרבה יותר נחבאים אל הכלים , הגיע הזמן שלכם לעמוד בשורה הראשונה ולהביע את דעתכם. גם מבחינה מקצועית אתם עומדים להיות בולטים בהרבה מפעמים קודמות בהם נאלצתם להתפשר עם האחרים. חשוב  מאוד שתפעלו באומץ ובמלוא הכוח.


מאזניים

יש לכם הזדמנות לנסוע, לבלות ולטייל במקומות חדשים שעד עכשיו רק חלמתם עליהם וזאת בגלל העובדה שהשמש בשמיים מאירה לכם את המקום המקושר עם חו"ל וגם הכוכב וונוס שמביא פינוקים והוא הכוכב שלכם נמצא במקום המקושר עם המעמד החברתי שלכם ואתם מרגישים שבכל מקום שאתם הולכים אנשים מחפשים את קרבתכם ואת עצתכם. זה הזמן שלכם לתכנן תוכניות עתידיות.


עקרב

נושאי עבודה מטרידים אתכם מאוד ובמיוחד עולה השאלה האם הכיוון הוא עבודה שגרתית שנותנת בטחון כלכלי או לפנות לתחום פחות בטוח אך יותר מתאים לאישיות שלכם. אינכם יכולים לסמוך על אף אחד שיעזור לכם ונראה שהעובדה שאתם לא מנסים לעשות פעולות משמעותיות על מנת לטפל בסבך ההתרחשויות בחייכם,  אינה מועילה לכם. זוהי תקופה מתסכלת, בה אתם חייבים להגיע להחלטות.   


קשת

אתם נמצאים בתקופה שהיא מאוד טעונה עבורכם כיוון שאתם מרגישים שמשהו עובר עליכם מבחינה רגשית ואינכם יכולים להצביע מהו הדבר בדיוק. זוהי תקופה שבה עליכם ללמוד לשחרר את העבר ולהטעין את עצמכם באנרגיות חיוביות לקראת התחלות חדשות. כמו כן, נסו לצאת להתאוורר במקום חדש ואטרקטיבי שייתן לכם תחושה טובה של התחדשות אישית .   


גדי

זוהי תקופה משמעותית בנושאי זוגיות ויחסים שמטרידים אתכם בגלל ביקורם של כוכב העשייה וכוכב וונוס האחראי על  מערכות יחסים במקום המקושר עם אינטימיות במערכות יחסים. זה הזמן לנסות לבנות את היחסים האישיים שלכם על בסיס יותר עמוק ואינטימי שיכול להביא לפתיחות גם מבחינה רגשית , עובדה שתועיל מאוד לקשרים האישיים שלכם. בנוסף, גם נושאי עבודה השבוע יהיו בראש מעייניכם.   


דלי

הכוכב סטורן שמביא חששות לצד החלטות, נמצא במזל שלכם וגורם לכם לקחת אחריות חדשה על חייכם . העובדה שאתם עושים שינויים בחייכם גורמת לכם להעריך את עצמכם יותר ויותר כי אתם נמצאים במקום שפעם לא חשבתם שתהיו מסוגלים לשאת אותו מבחינה אישית. תדמית חדשה זו שלכם תעזור לפרוץ את המעגל החברתי בו הייתם שרויים עד היום ולהביא לעצמכם את פריצת הדרך שקיוויתם שתגיע.  


דגים

מאחר וכוכב התקשורת בשמיים נמצא אצלכם במקום המקושר עם המעגל הראשון של חייכם, הרי שנראה שתמצאו את עצמכם מאוד נסערים בשל נושאים שעולים עכשיו על הפרק וגורמים לכם לעצבנות וזאת בעיקר בשל חוסר גבולות שלא העמדתם בזמן מול האנשים הקרובים לכם. הצורך שלכם להיות בסדר עם כולם, עולה לכם בהרבה עוגמת נפש מבחינה רגשית. זה הזמן לאזן.


 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

  


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש