דיויד דימוס: ''הערכים והמוסר שניסיתי להביא, הם חשובים מאוד לציבור הישראלי היום''

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 24/12/2020 13:01 ● ערב ערב 2997
למרות שסומן על ידי אוהדי הריאליטי 'האח הגדול' כאחד הדיירים המועמדים להגיע לגמר בעונה הנוכחית ● למרות שרק התחיל רומן מסקרן עם קארין עליה מלכת היופי, לאחר שהבהיר שהוא לא מחפש זוגיות ● למרות שהיה ממנהיגי בית האח, דיויד דימוס המציל השרמנטי מאילת בן ה– 35 הודח במוצאי שבת האחרונה מבית האח ● בראיון ל'ערב ערב' מבהיר דיויד: ''חבל לי שלא הצלחתי לסיים בבית האח את התהליך שהתחלתי לעבור עם עצמי''
דיויד דימוס: ''הערכים והמוסר שניסיתי להביא, הם חשובים מאוד לציבור הישראלי היום''
''הוא השאיר חותם, ואני מאמין שהתעשייה לא תוותר עליו כל כך מהר''. דימוס
תגיות:

שבועיים בלבד לאחר שנכנס לבית האח הגדול ולאחר ש"צבא האמת הבלתי מנוצחת" סימנו אותו כאחד הפיבוריטים הוודאיים להגיע לגמר בעונה הנוכחית, הופתע דיויד דימוס, המציל בן ה – 35 מאילת לגלות במוצאי שבת שהוא המודח השני מבית האח. עוד לפני שהספיק להראות בדיוק מי הוא ומה הוא, עוד לפני שהרומן עם מלכת היופי קארין עליה עלה על פסים רציניים ועוד לפני שהספיק לעבור את ההתפתוחת האישית שלו, מצא את עצמו דיויד בחוץ. בפוסט תודה שכתב לתומכיו עם צאתו מהבית כתב דיויד בין השאר: "כשיצאתי, יצאתי עם לב כואב, נפש בתהליך והרוח שלי נפלה עד שהבנתי מה עמד מאחורי, כי ברגע שראיתי את התמיכה שלכם, הרמתי את הראש, הלב שלי התמלא קצת, הרגשתי שיש איתי עוד אנשים שמנסים להחזיק אותי".

 

"הלוואי והיתה לי הזדמנות לכפר"


עוד הוסיף דיויד וכתב: "החוויה שעברתי לא הייתה פשוטה. כן, אני מבין שפגעתי בהמון אנשים שתמכו ברעיון שלי, שהדרך שלי הייתה בחלקה פסולה, שלפעמים אמרתי והתנהגתי בצורה ההופכית למה שייצגתי ברוב הימים בהם הייתי באח. ישנן תגובות פחות טובות וגם אותן אני מבין, גם את אלה שחושבים כמוני, אלה שסולדים מהדרך שלי ומההתפרצויות שלי, מהאגרסיביות שלי. אני מצטער, זו לא הייתה הכוונה שלי. יש מאחורי סיפור חיים שהוביל אותי למקומות מסויימים, חלקם אילצו אותי לפתח תכונות שקשה מאוד לשחרר, אני בטוח שאתם מבינים אותי. בתוך האח הגדול לראשונה פגשתי בתכונות שלי אצל שלושה דיירים שונים והבנתי מהר מאוד שאני רוצה לשנות אותן, אבל אין דבר יותר קשה מלהשתנות מרגע לרגע תוך כדי תנועה בפריים טיים כאשר יש לך 200 מצלמות מעל הראש. אני מבטיח לכם שניסיתי ועדיין אנסה, אבל היי, בסופו של יום אני אדם, אני עושה טעויות בכמויות. לא הצלחתי להתמודד על כל הבעיות בו זמנית אבל כן הצלחתי לאט לאט אחד אחד...". לסיום כותב דיויד: "סליחה שפגעתי באנשים, סליחה שהכאבתי לאנשים במילים שלי, סליחה אם גרמתי למישהו להבין מדבריי שאני לא ראוי לאהדה שלכם. הלוואי והייתה לי הזדמנות לכפר".

 

"הופתעתי מאוד"


מסביבו של דיויד דימוס כולם עדיין מופתעים מההדחה שלא ממש נלקחה בחשבון בטח שלא בשלב המוקדם הזה של העונה. אלא שאם בדרך כלל המודח השני לא עושה הרבה רעש, במקרה של דיויד ההיפך הוא הנכון. מעריצים רבים שכבר היו לו הבהירו כי הם לא ימשיכו עוד לצפות בעונת האח הגדול ורבים טוענים כי נעשה כאן עוול שפוגע בעניין של העונה.
דיויד עצמו מודה שהופתע. "מאוד התאכזבתי והופתעתי מההדחה, אף על פי שבחוץ כביכול היו כאלו שחזו את ההדחה בגלל פליטת פה שגרמה לרעש נורא גדול ברשתות ודרשו שההפקה לא תעבור על זה בשתיקה. בתוך הבית אנחנו לא יודעים ולא שומעים כלום. היינו בטוחים שהדינמיקה שנוצרת בפנים עוברת גם החוצה. הייתי דמות חזקה ודומיננטית בעיניי הדיירים, רובם פנו אליי והעבירו דרכי דברים שרצו. כולם הופתעו מההדחה, כולל אנשי ההפקה שקיבלו אותי בפה פעור. אבל צריך לקבל כל החלטה באהבה. אני מאמין שעשיתי כמה דברים טובים בשהות הקצרה שלי, מלבד פליטת הפה ששפטו אותי עליה רבות". 

איזה דברים לא הספקנו לראות בדיויד?
"וואו המון המון, מיליון צדדים. נכנסתי במטרה להעביר מסר ערכי ולנסות לגרום להסתכלות אחרת על החברה, אם זה בנוגע לדור הצעיר שקצת מאבד את זה, (שיחה עם גל שלא הוצגה), אם זה בלכבד אדם מבוגר, גם אם לא חושבים כמותו (ההגנה על בגדדי) ועוד המון דברים...אבל מצאתי את עצמי עומד מול שלושה דיירים שמשקפים תכונות שקיימות בי, שגרמו לי מאוד לרצות לשנות אותן, כך שהתחלתי תהליך מאוד כבד עם עצמי ועבודה עצמית. בדיעבד אני רואה שלא הראו בכלל את העבודה העצמית שלי על האיפוק שלי, עברתי בבית מכבש ענק מצד כמה דיירים על בסיס שעתי, ניסו להוביל אותי למצבי קיצון ולא נתתי לעצמי להיכנע לכך, הגעתי למצב שבו לא היה לי לאן לתעל את הכעסים שלי עד שאפילו בכיתי בחדר האח בחוסר הבנה של מה קורה לי. בנוסף נאלצתי להתמודד עם מקום רגשי שלי שלא היה הכי נוח לי. כל זה יחד גרם לי להוציא דברים שאפילו אני לא מכיר בעצמי".

יש משהו שאתה מצטער עליו?
"חד משמעית כן. פליטת הפה שהוצאה מהקשרה. אגב כל דבר יכול להישמע רע כאשר מוציאים אותו מההקשר. הרשת רועשת וגועשת אך ורק מטענות שאני גזען ושחצן. דבר שסותר את המציאות, אבל אנחנו כמו שאנחנו, מתים על לשפוט מבלי לראות את התמונה הכוללת ולקחתי את זה בחשבון. אני מצר על כך שלא הובנתי כהלכה. בסופו של דבר דרך של שבועיים, הסתכמה בערב שישי אחד".

הצהרת שאתה לא מחפש זוגיות מה קרה פתאום עם קארין?
"כאשר נכנסתי לבית האח יצאתי בהצהרות שאני לא מחפש זוגיות, מה שהיה מאוד נכון ועדיין נכון, אבל שוב, אם תגיע משהי שתגרום לי להימשך אליה באופן טבעי ותגרום לי לרצות בקרבתה, יהיה לי מאוד קשה להתנגד לזה, בגלל שאני אדם שמאוד מאמין באהבה. עם קארין הייתה לי המשיכה הזו. נכון, יכול להיות שהעניין צוייר ונראה כמוגזם או כלא אמיתי, וזה בסדר שאנשים יחשבו כך, ביום שכל אחד יעמוד בתנאים שעמדנו שם בבית, יהיה אפשר להבין את הפרופורציות שאנחנו עמדנו בהם. תחושת הזמן נמתחת ומתפרסת, כך שיום הופך לשבוע ושבוע הופך לחודש. החיבורים מתעצמים במהירות והחיפוש אחרי קירבה וחום לאדם אחר, לא נשלטים. האמת שלא רואים, אבל נלחמתי והתחבטתי עם עצמי בנוגע לנושא וניסיתי להתרחק, בבית למשל זה הורגש בקרב הדיירים עד ששאלו אותי מה עובר עלי בתוך הבית, לא הצלחתי להבין איך זה שתוך זמן קצר כל כך אני נמשך לקרבה של קארין וגם נבהלתי מעצמי, שוב אף אחד לא יכול להבין מה קורה בפנים עד שהוא לא שם".

תחכה לה בחוץ?
"אני לא חושב שהגענו למקום שאנחנו צריכים לחכות או לעצור אחד לשנייה. הסיפור שלנו נגדע תוך זמן קצר מאוד. אבל אין ספק שאני חוזר לתוך הקונכייה שלי כאשר אומר שאני לא יוצא במסע חיפושים, אני מאמין גדול של מה שצריך לקרות קורה. אגב, שאלו אותי לגבי האפשרות שהיא תנהל רומן בבית. אני חושב שכל דבר שיכול לעשות לה טוב בין אם קירבה לגבר, חיבוק חם ואפילו רומן, אני אפרגן וארצה בטובתה. שרק יהיה לה טוב ואם בדרך כזו או אחרת ניפגש שוב, אז לכי תדעי, הרי לא באמת אנחנו מחליטים בנושא הזה".

יש לך טיפים לדייר האילתי הבא שייכנס מתי שהוא לבית האח הגדול?
"קטונתי מלתת טיפים. הודחתי בשלב כל כך מוקדם ולא צפוי, אז מי אני שאתן טיפים. אבל אוכל להגיד, שהלוואי ויהיה עוד אדם בין אם אילתי או לא, זה לא רלוונטי, שייצג את הערכים והמוסר שאני ניסיתי להביא, אני חושב שהם חשובים מאוד לציבור הישראלי היום".

 

האח המאוכזב


ג'ואי דימוס, אחיו של דיויד, שליווה אותו לאורך כל התקופה מבחוץ לא הסתיר השבוע את האכזבה הגדולה עם הדחתו של אחיו. "אני מאמין שברגע שהוא אמר שם את המשפט "אשכנזי לבנבן" זה גמר לו את הסרט", אומר השבוע ג'ואי. "עוד כשהיינו בחתימת החוזה מול ההפקה דיויד הבהיר להם שאם יחפשו אותו על פליטות פה, ימצאו אותו כי כזה הוא. היה לנו ברור מלכתחילה שדיויד לא יגיד בבית את מה שכולם רוצים לשמוע אלא הוא תמיד אומר את מה שהוא חושב".

עד כמה הופתעת שזה נגמר כל כך מהר? "בתכלס אנחנו עדיין מופתעים ולא מצליחים לעכל שזה כבר נגמר. לא היה מתמודד שסומן להגיע רחוק ויצא מהבית בשלב כל כך מוקדם. איך שלא יהיה, גם היום, כשדיויד יצא, עדיין מדברים עליו בבית, חושבים מה היה אם דיויד היה כאן, מה היה אומר ומה היה עושה. אין ספק שהוא השאיר חותם, ואני מאמין שהתעשייה לא תוותר עליו כל כך מהר".
 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש