אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 24/12/2020 12:01 ● ערב ערב 2997
טיפ לילידי השבוע - הכוכב יופיטר שהגיע לבקר בבית הכספים שלכם למשך כל שנה הקרובה מביא איתו את ההזדמנויות להיפגש עם אנשים מקצועיים ולתכנן שינויים כלכליים מוצלחים.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

 

טלה

 

כוכבים רבים הגיעו לבקר בבית הקריירה שלכם וגורמים לכך שאתם יכולים לפרוץ קדימה דרך קשרים עם חברים שיכולים לעזור לכם בתחום המקצועי ובמידת הצורך אף לעבור שינוי במידה ותתבקשו לכך . זה הזמן לעשות שינוי מבחירה במידה ואתם חפצים בכך, כיוון שהכוכב פלוטו שמביא מהפך יושב אצלכם בבית הקריירה וגורם לכך שאתם יכולים לחוות התחלות חדשות לצד הצלחות מקצועיות.    


 

שור

 

אתם עסוקים מאוד עם כל מה שקורה בתחום המקצועי בחייכם, בגלל העובדה שהכוכב סטורן שמביא עיכובים והסקת מסקנות לגבי החיים נמצא אצלכם בבית הקריירה.  ייתכן שתהיו נוחים לכעוס ולהתרגז כאשר תבינו שהדברים לא הולכים כפי שאתם חושבים שזוהי הדרך הנכונה. כספים שאתם מצפים להם לא יתמיד יגיעו בקצב הרצוי ואתם חייבים ללמוד להתאזר בסבלנות .   


 

תאומים

 

אתם עדיין נמצאים בתקופה שהיא מחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן עובדה זו גורמת לכם לתסכול ולתהייה האם אתם פועלים בכיוון הנכון. אתם נוחים להתרגז ולהגיב באימפולסיביות, בעיקר בנושאי כספים. ייתכן וזה הזמן לבקש את עצתם של אחרים בנושא וגם כאלה שאתם מעריכים את דעתם ובאותה ההזדמנות, עליכם להסביר להם כמה טעיתם שלא ביקשתם בעבר את עזרתם.


 

סרטן

 

אלה ימים מאוד עמוסים עבורכם בגלל העובדה שכוכבים משמעותיים נמצאים בבית הזוגיות והשותפויות שלכם ומנערים אתכם מכל כיוון. השמש בשמיים  מאירה את הצרכים שלכם למול צורכי האחרים ולכן אתם תוהים מה הדבר הנכון לעשות כרגע. נראה שהבחירה הטבעית שלכם היא לשים את עצמכם בסוף. למזלכם, יופיטר כוכב השפע יביא לכם הזדמנויות כלכליות חדשות.  


 

אריה

 

השמש בשמיים בלוויית כוכב התקשורת מרקורי מאירים לכם ביחד את הדרך לעשייה ויצירה ומביאים איתם את הצורך להוכיח לכולם שאתם טובים ויכולים להצליח במה שאתם עושים. בשלב זה חשוב לשתף את הקרובים לכם בתוכניותיכם האישיות להתקדמות. מאחר ובית העבודה שלכם עמוס בכוכבים שיימצאו אצלכם כל החודש חשוב מאוד לנצל את ההזדמנויות המגיעות.  


 

בתולה

 

השבוע עומד להיות אינטנסיבי במיוחד לאור העובדה שחברים קרובים במעגל הראשון של חייכם ושעד היום החשבתם אותם כקרובים מאוד מחפשים את קרבתכם ומחפשים איתכם שעות איכות משמעותיות, אתם מנסים לא לאכזב אף אחד ולהיות בסדר עם כולם, אך עובדה זו גוזלת מכם כוחות. נראה שבימים הקרובים תאלצו  להתעמת כמה וכמה פעמים עם האנשים הקרובים לכם, בשל כך.


 

מאזניים

 

בתקופה הקרובה החיים האישיים שלכם עומדים להשתנות כתוצאה מהעובדה שכוכב השפע יופיטר הגיע לבקר אצלכם בבית היצירתיות למשך כל השנה הקרובה. בני המשפחה יזדקקו לכם יותר ואתם תרגישו שהנה אתם רצויים ברמות שקודם לא הרגשתם כך. כמו כן, ילדים ישמחו את לבכם וייתכן שתמצאו דרך חדשה כיצד להתרועע איתם. החשיבה היצירתית שלכם תהייה בשיאה – נצלו זאת להתקדמות מקצועית.    


 

עקרב

 

אתם המזל שיכול בתקופה הזו ליהנות באופן מלא מביקור כוכב וונוס הוא הכוכב המשפיע על היכולת שלכם להתפרנס על ידי דחיפה להתקדמות והתחלת מחזוריות חדשה בדרך שתהנה אתכם. חשוב שתראו את המציאות בעיניים מפוכחות ותחשבו כיצד אתם יכולים לבנות את עצמכם באופן  שתוכלו להרגיש מסופקים. במידה ואתם מעוניינים להרגיש שאתם בכיוון הנכון, הרי שההצלחה תגיע בתחום שאתם אוהבים.  


 

קשת

 

השמש בשמיים נכנסה אליכם לבית הכספים ולכן למרות שאתם המזל שעברתם את אחת התקופות היותר קשות של חייכם מבחינה כלכלית, ייתכן מאוד שהכיוון מתחיל להתבהר עבורכם בנושאים אלה. גם כוכב התקשורת מגיע לבקר אצלכם בבית הכספים כך ששילוב שני כוכבים אלה מבחינה כלכלית , יכול להביא איתו יכולת הבנה וחשיבה של מה נכון לעשות לכם בהמשך כדי להצליח.   


 

גדי

 

מבחינה מנטאלית אתם עוברים את אחת התקופות היותר מעניינות בחייכם, כיוון שיש לכם הזדמנות אמיתית לשינוי במידה ואתם מעוניינים לפתח את חייכם בכיוונים חדשים. הקשיבו לאינטואיציה הטבעית שלכם והתחברו לתת המודע , כיוון שמשם תקבלו את כל התשובות הנכונות לעשייה. הגיע הזמן שלכם להגיע למקומות הגבוהים אליהם אתם שואפים ועד היום מסיבות שונות, לא הצלחתם לממש אותם.


 

דלי

 

נראה שעד היום חייכם האישיים והחברתיים היו מנוהלים בדרך מאוד ברורה או שלפחות ככה חשבתם והנה עכשיו בעקבות אירועים שונים בחייכם, אתם מתחילים להבין שאתם רוצים עוד הישגים ואולי אפילו לשנות את צורת חייכם. שני כוכבים מאוד משמעותיים הגיע למזל שלכם למשך השנה הקרובה ויעצבו את המשך דרככם לעתיד. זה הזמן לתכנן מעשיכם בקפידה.   


 

דגים

 

כוכב היחסים הבין אישיים המוכר בשמו וונוס הגיע לבקר אצלכם למשך החודש הקרוב בבית הקריירה ולכן נראה שצפויות לכם בשורות טובות בתחום. כמו כן, שלושה כוכבים משמעותיים ומעצבי אישיות נמצאים בבית החברה שלכם ובמקום המקושר עם היכולת למנף את עצמכם מבחינה אישית במעמד החברתי שלכם. החיים מזמנים לכם שינויים ומומלץ לכם לזרום עם הנסיבות.      


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

   

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש