אסטרולוגיה - תחזית שנתית אסטרולוגית לכל המזלות לשנת 2020

מאת: צילה שיר-אל ● 21/8/2020 03:21 ● ערב ערב 2980
טיפ לילידי מזל השבוע - ימים נעימים של שיחות טובות וסוגרות מעגלים עוברים עליכם, בגלל קרבת כוכב מרקורי הוא כוכב התקשורת שמצוי קרוב לשמש בשמיים וגורם לשיחות שכאלה.
אסטרולוגיה -  תחזית שנתית אסטרולוגית לכל המזלות לשנת 2020

טלה

הכוכב וונוס שמביא רגיעה נמצא בבית המשפחה שלכם, כך שנושאים חשובים שהיה הכרח לטפל בהם בחוג המשפחה ברמת היחסים הבין אישיים מתחילים לקבל את הפרופורציות המתאימות להם. בעוד כשבוע ייעלמו גם השיירים האחרונים של סגירת מעגלים אלה , ולאחר מכן, תוכלו להרשות לעצמכם ליהנות בחוג המשפחה ולהשלים פערים וחסכים.

 

שור

לנושאי המשפחה יש משמעות רבה בשבוע זה, כיוון שנראה שכוכבים רבים נמצאים אצלכם במקום שמדבר על האפשרות לקונפליקט במעגל המשפחתי הראשון של חייכם. היזהרו מהתפרצויות שאין לכם שליטה עליהם כיוון שסף הסבלנות שלכם קצר במיוחד. השתדלו להיות סבלניים ובמקרים שזה אפשרי, אפילו לרכוש מתנת פיוס קטנה על מנת לרכך את הקרובים לכם.

 

תאומים

זוהי תקופה טובה לטיפוח החיים החברתיים, כיוון שיש לכם צורך לשפר את צורת חייכם והדרך בה אתם מתקשרים עם העולם הסובב לכם. מבחינה כספית היה חודש שבו הימצאות כוכב וונוס האחראי גם על כספים יכול לתת לכם את הכלים להתנהלות נכונה ולכן חשובה מאוד העובדה שבזמן זה תמשיכו לחשב את מסלול ההתנהגות הכלכלית שלכם מחדש.

 

סרטן

הכוכב וונוס שגורם למערכות היחסים להיות קלות וזורמות יותר נמצא במזל שלכם כך שהוא גורם לכם להיות מרוצים מההתנהלות שלכם וייתכן שאתם גם צפויים לקבל מקבלים בשורות טובות מהמשפחה הקרובה שלכם. אין ספק שאתם משקיעים את מקסימום הזמן על מנת לעשות את הקרובים לכם מאושרים, על ידי כך שאתם לוקחים על עצמכם את מרבית החובות המשפחתיות.

 

אריה

אתם בתקופה טובה מאוד מבחינה אישית ואף כלכלית כך שנראה שאתם בכיוון הנכון. הכוח בידיים שלכם להחליט החלטות ואתם בהחלט יכולים להפעיל אותו כדי להשיג את המטרות שלכם. יכולת הדיבור שלכם במיטבה והשינויים שיצרתם בתחום המקצועי של חייכם רק עוזרים לכם במיצוב עצמכם במקומות אליהם אתם רוצים להגיע.  

 

בתולה

גם בשבוע זה אתם ממשיכים להיות מושפעים מכוכבים אישיים שנמצאים אצלכם בבית תת המודע , גורמים לכם לבלבול קל ולתחושה עמומה של חששות מתמשכים וזאת בשל העובדה שאתם ממש כמהים להתחלות חדשות . כוכבים אלה נמצאים במקום סגור להחצנה ועובדה זו גורמת לכם להתלבטויות ואף לחוסר בטחון. חכו עד לאחר יום ההולדת לתכנון משמעותי.   

 

מאזניים

אתם נמצאים בתקופה שהתרחשויות רבות בחייכם מתנהלות מאחורי הקלעים. כוכב התקשורת נמצא בבית החברה שלכם כך שזה התחום שבו אתם מנסים להתבלט בתקופה זו, אך בשל מגבלות הקורונה לא מאפשרות לכם לפעול כפי שהייתם רוצים ולכן אתם מאוד מתוסכלים בתקופה האחרונה ולעיתים פועלים ללא חשיבה הגיונית , בניגוד לאופייכם הרגיל.  

 

עקרב

התוכניות המקצועיות שלכם מתחילות להבשיל ולשאת פרי. זה בדיוק הזמן שלמרות שאתם עדיין לא ממש מגובשים בדעותיכם וסגורים כיצד יתנהלו הדברים בעתיד, הכיוון כבר ברור לכם. הקשיים הכלכליים הם אלה שממריצים ומביאים אתכם לפעולה. אתם מוערכים מאוד במעגל בו אתם חיים, כיוון שכולם יודעים להעריך את סגולותיכם הטובות והחיוניות.

 

קשת

נראה שהסתגלתם לכוכבים הבעייתיים שישבו לכם בבית הכספים בשנה האחרונה. גם הכוכב סטורן שמביא איתו קשיים, גם הכוכב פלוטו שיוצר שינויים משמעותיים ומהפכים ולידם הכוכב יופיטר שהוא גם הכוכב שלכם , אך גורם לכל דבר להיעשות בגדול ולכל התרחשות לצאת מפרופורציה. מומלץ לכם לחשוב בצורה חיובית ואופטימית על מנת שתוכלו לייצר הצלחה.

 

גדי

כוכב השפע יופיטר שנמצא בנסיגה במזל שלכם, גורם לכך שאתם מחוברים לתת ההכרה באופן כזה שלעיתים מקשה עליכם את ההתנהלות היומיומית. עובדה זו באה בגלל העובדה ששליט בית תת המודע שלכם, גורם לכם לרצות להחצין את הפחדים וגם את החלומות ולחפש לעצמכם אנשים שיעזרו לכם בכך. הקשיבו לחלומות שלכם ייתכן שתמצאו שם את הפתרונות לבעיות.  

 

דלי

אתם נמצאים בתקופה מאוד משמעותית שעיקרה חשבונות נפש על מה שעשיתם בשנה האחרונה, כיצד אתם רוצים לחיות את חייכם ומה עדיין עליכם לעשות על מנת שתוכלו לסמן לעצמכם וי כדי להגיע למטרה הנכספת. הפחדים משתלטים עליכם בשלב הזה ובעיקר על ההיגיון ולכן זה הזמן הנכון לבדוק בעזרת יועץ מקצועי מהי הדרך הנכונה עבורכם לפעול.

 

דגים

כוכב נפטון שהוא גם הכוכב שלכם, גורם לערפול וחוסר וודאות, נמצא בנסיגה במזל שלכם וגורם לכם לתחושת אי נוחות ובעיקר ערפול לגבי תחושותיכם האישיות. תחושה זו גורמת לחוסר שליטה ולכן נראה שאתם במצב שבו אתם חשים צורך בעזרה של אנשים קרובים שיאספו ויערסלו אתכם ויתנו לכם תחושה שאתם רצויים ואהובים כפי שהייתם רוצים להיות.  

 

  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק
  • מומלץ לעשות מפה אישית אסטרולוגית על מנת לקבל תמונה מפורטת

           


  חדשות אילת והערבה - יום יום באילת  

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש