החופש הגדול- ההזדמנות של ילדי הקשב והריכוז

מאת: רותם ג'קסון ● 7/8/2020 12:30 ● ערב ערב 2978
במידה וילדכם מאותגר בהפרעות קשב וריכוז, חופשת הקיץ זו הזדמנות נהדרת "להתנקות" מהשפעות הריטלין לסוגיו. לישון טוב בלילה, ללא סיוטים, להתפרץ בצחוק במהלך היום, להוציא מספיק מרץ בחוץ, לאכול טוב, להעלות במשקל ובגובה ובעיקר להרגיש חופשי ומשוחרר משגרה כובלת של בליעת כדורים שמקהים את תחושת העצמיות והביטחון האישי
החופש הגדול- ההזדמנות  של ילדי הקשב והריכוז
הטיפול הההומאופתי הוא פתרון בטח

 . חודשי החופש הגדול יכולים לאפשר לילדי הקשב והריכוז בדיוק את הזמן אותו הם צריכים כדי להיווכח בשינוי שהם עומדים לעבור הן ביכולת הקשב והריכוז והן בהיבט ההתנהגותי, החברתי והרגשי וכל זאת באמצעות טיפול טבעי שיעזור להם לחזור לבית הספר בפאזה אחרת ללא הצורך בתרופות כימיות. 
ייחודו של הטיפול הומאופתי הוא בכך שהוא רואה את הילד לעומק ובשל כך התרופה גם נבחרת בהתאמה אישית על פי אבחון בו נמדדים אופיו של הילד והקשיים איתם הוא מתמודד ברמה הפיסית והנפשית. 
הטיפול ההומיאופתי הוא פתרון בטוח, טבעי ויעיל המאפשר לילד להתגבר על הקשיים בלי לאבד את עצמו.  הטיפול נעשה בשילוב ייעוץ תזונתי והדרכת הורים ומאפשר קו פתוח להורה/למורה ולילד בכל שאלה ועניין. 
אחרי ניסיון של עשרות טיפולים הומיאופתיים במקרי קשב וריכוז ניתן לומר בביטחון כי נראה שיפור ניכר בתסמינים מאפיינים של ההפרעה כדוגמת, כעסים שפוחתים, התפרצויות זעם שמתמתנות, פחדים שנעלמים, ריכוז שמתחדד, יכולת הבעה טובה יותר, ישיבה לאורך זמן ארוך יותר, בטחון עצמי שעולה, התמודדות חברתית קלה יותר וניצוץ שחוזר לעיניים. 
אם הנכם מעוניינים לעזור לילדכם באמצעות טיפול טבעי שמסייע להביא את הגוף והנפש לאיזון. כדאי להתחיל בתהליך כבר עכשיו כדי שבשנת הלימודים הבאה אף אחד כבר לא ידרוש מכם לקחת את הילד לאבחון. 
התרופה ההומיאופתית עשויה מסוכריות קטנות למציצה ואהובה במיוחד על ילדים. הטיפול מתאים לילדים בכל גיל ובכל שלב בחיים. 


אל תהססו להתקשר ולקבל ייעוץ ראשוני להמשך טיפול חינם, ללא כל התחייבות!


רותם ג'קסון- הומאופתית ומלווה לאורח חיים בריא
טל'- 052-3445704 
www.facebook.com/homeopathy.eilatarava


  חדשות אילת והערבה - יום יום באילת  

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש