פרסומת
דלג

המשטרה: נחשפה מעבדה לגידול מריחואנה

מאת: מערכת יום יום באילת ● 16/12/2012 19:50 ● ערב ערב 2064
במהלך חיפוש שערכו השוטרים בביתו של החשוד אותר חדר פנימי שהוסב לחממה ובה מעבדת הסמים משוכללת שכללה משקלים דיגיטליים, מערכות תאורה, אוורור, הזנה והשקיה המשמשים להכנת סם מסוכן. במעבדה נתפסו 113 שתילים של סם מסוג מריחואנה. על שולחן חדר האוכל ושולחן הסלון נתפס סם נוסף מסוג מריחואנה בתוך תבניות וקופסאות
המשטרה: נחשפה מעבדה לגידול מריחואנה

ממשטרת אילת נמסר, כי ערנותו של שוטר שנקרא לטפל ברעש שנשמע מדירה הביאה לחשיפת מעבדה לגידול מריחואנה. ביום חמישי האחרון הוגש בבית משפט השלום בעיר כתב אישום נגד 'המגדל'.

בתאריך 9.12.12 בשעות הלילה המאוחרות התקבל דיווח במוקד המשטרה על רעש הנשמע מדירה בבניין במרכז העיר. צוות סיור בראשותו של רס"ב שמעון כהן נקרא לטפל באירוע. כשנפתחה דלת הבית הריחו השוטרים ריח חריף של סמים מתוך הדירה.

במהלך חיפוש שערכו השוטרים בביתו של החשוד אותר חדר פנימי שהוסב לחממה ובה מעבדת הסמים משוכללת שכללה משקלים דיגיטליים, מערכות תאורה, אוורור, הזנה והשקיה המשמשים להכנת סם מסוכן. במעבדה נתפסו 113 שתילים של סם מסוג מריחואנה. על שולחן חדר האוכל ושולחן הסלון נתפס סם נוסף מסוג מריחואנה בתוך תבניות וקופסאות. משכיר הדירה, תושב אילת בן 53 נעצר לחקירה במחלק התשאול של משטרת מרחב אילת. בחקירה שהובלה על ידי החוקר רס"מ עדי טופחי אמר החשוד כי לא מדובר במעבדה אלא במשתלה...מעצרו של החשוד הוארך בבית משפט השלום בעיר במספר ימים וביום חמישי ( 13.12.12 ) הוגש בבית המשפט כתב אישום המייחס עבירות לחשוד של גידול, יצור הכנת סמים מסוכנים, החזקה / שימוש בסמים לצריכה עצמית ושלא לצריכה עצמית והחזקת כלים להכנת סמים. בית המשפט השאיר את הנאשם במעצר עד החלטה אחרת בעניינו.

בתמונות: מעבדת הסמים שנתפסה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה

תמונת כתבה