פרסומת
דלג

גל מעצרים: עשרות חשודים בהשתייכות לארגון פשיעה

מאת: מערכת יום יום באילת ● 16/10/2012 08:52 ● ערב ערב 2064
בחודשים האחרונים שהו בלשי המשטרה באופן קבוע בעיר ותיעדו את החשודים 'שהשתלטו' על עסקים באילת וגבו מהם דמי חסות. חלק מהעסקים שנסחטו נמצאים בטיילת. המידע המודיעיני הצביע על כך שהארגון הינו הזרוע הארוכה של ארגון אברג'יל
גל מעצרים: עשרות חשודים בהשתייכות לארגון פשיעה

כ-200 בלשי היחידה הארצית לחקירת פשיעה חמורה ובינלאומית (יאחב"ל) פשטו הלילה על אילת ועצרו יותר מ-30 חברים בארגון פשע גדול שפעל בעיר. הם חשודים בין היתר בעבירות רצח, ניסיון רצח, סחיטה באיומים ועוד. על פרטי הפרשה הוטל צו איסור פרסום.

ביאחב"ל עקבו אחר הנעשה באילת וזיהו התארגנות של ארגון פשע היררכי ששלט כמעט על כל הנעשה באילת. המידע המודיעיני הצביע על כך שהארגון הינו הזרוע הארוכה של ארגון אברג'יל. לפי הראיות שנאספו, מדובר בכנופיה אלימה שלא בחלה באמצעים כדי להשיג את מטרותיה. חבריה אף חשודים במקרה אחד של רצח, בניסיון רצח ובעבירות אלימות נוספות.

בחודשים האחרונים שהו בלשי המשטרה בפיקודו של ראש להב 443, ניצב מני יצחקי, באופן קבוע בעיר ותיעדו את החשודים 'שהשתלטו' על עסקים באילת וגבו מהם דמי חסות. חלק מהעסקים שנסחטו נמצאים בטיילת שבעיר. בעצורים - חברי ארגון הפשע וכאלה החשודים שסייעו להם ועבריינים מוכרים מאזור אילת.