מועדון צלילה דייבינג ישראל - צלילה בשמורת האלמוגים באילת

מאת: מערכת יום יום באילת ● 11/6/2023 15:38 ● ערב ערב 2064
מועדון הצלילה דייבינג ישראל (Diving Israel) הוא אחד ממועדוני הצלילה הוותיקים באילת ● ולאורך העשורים הוא צבר לעצמו שם ומוניטין של מרכז צלילה מתקדם, איכותי ומקצועי, המעניק מגוון רחב של קורסי צלילה בשלל אתרי הצלילה המפורסמים של העיר הדרומית
מועדון דייבינג ישראל פועל באילת מאז 1998

באילת שוכנת שונית האלמוגים המרהיבה, הצפונית ביותר בגלובוס. שונית זו, משמשת בית גידול למאות סוגי דגים בגדלים וצבעים שונים, צמחים ושאר בעלי חיים ימיים ססגוניים. בנוסף לשוניות הטבעיות, נפרש מתחת למים עולם עשיר של ספינות טבועות, אנדרטאות ופסלים, שהוטבעו במיוחד במפרץ אילת, על מנת להוסיף לצלילה פן הרפתקני ומסקרן, אך לא פחות, על מנת להקטין את העומס על שמורת האלמוגים. הוסיפו לכל אלו את מזג האוויר הנפלא של אילת, שמאפשר צלילה בכל ימות השנה, את המים הנהדרים, שקופים, צלולים, ששומרים על טמפרטורה כמעט אחידה בכל עונות השנה (בין 27 מילות בשיא הקיץ (אוגוסט) ל-20 מעלות בשיא החורף (פברואר)), את הריכוז הגדול ביותר בארץ של מועדוני הצלילה, שמציעים רמה בינלאומית והתוצאה ברורה - אילת היא גן עדן לחובבי הצלילה.

בואו להכיר את שונית האלמוגים היפהפייה של מפרץ אילת, עם מועדון הצלילה - דייבינג ישראל (DavingIsrael) הפועל באילת מאז 1998, במקום תוכלו לבחור בין צלילת היכרות, צלילה מודרכת, ריענון צלילה מודרך וכמובן, קורסים של 1 ו-2 כוכבים.

אין צורך בניסיון, או אפילו ידע מוקדם בשחייה. הפעילות במקום מתאימה מגיל שמונה ומעלה.

חוף קיסוסקי, החוף הצפוני אילת (ליד רחבת אום רש רש וקניון מול הים)

פתוח כל השבוע 08:00-17:00

 

052-6555558

 

לאתר

 

ניווט

 

פייסבוק


 

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

 

 

 

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש