פרסומת
דלג

פשוט מושלם-בני אילת- עירוני רמלה 3: 1

מאת: ● 14/2/2011 18:02 ● ערב ערב 2484
עוד סוף שבוע מושלם עבר על מחלקת הנוער של בני אילת וזה כבר הופך לעניין של הרגל. הקבוצות הצעירות באגודה, הולכות בעקבות הקבוצה הבוגרת. קבוצת הילדים כבשה לראשונה העונה את המקום הראשון, בעונתה הראשונה בליגה. שלוש מתוך ארבע קבוצות המחלקה, מוליכות את הליגות שלהן.
פשוט מושלם-בני אילת- עירוני רמלה 3: 1קבוצת ילדים ב' של בני אילת, בהדרכתו של תמיר נופי, ממשיכה לעשות חיל בליגה, במחוז שפלה. בשבת אירחה הקבוצה את עירוני רמלה, הקבוצה היחידה שילדי אילת הפסידו לה ואין ספק שהמחסום הפסיכולוגי והלחץ להשיג ניצחון, קצת השפיעו על השחקנים במשחק הזה. בשני השלישים הראשונים שחקני אילת לא הצליחו להבקיע. בשליש האחרון הכל התפרץ. זה התחיל בשער של גלעד עוזיאל, שהצליח באחד על אחד להכניע את השוער. את השער השני כבש זוהר שיפמן בבעיטה אדירה לרשת 2: 0 לאילת. האורחים מרמלה צימקו ל- 2: 1, אבל בר חכם, קבע את תוצאת הסיום בשער מרהיב ביופיו, בבעיטת עונשין מ- 30 מטרים. 3: 1 לאילת בסיום.

תמונת כתבה


מחלקה מושלמת


באגודת הכדורגל של בני אילת יכולים לסמן וי, המסמל גם את תנועת הניצחון. סוף שבוע מושלם עבר על מחלקת הנוער של בני אילת, לאחר שכל קבוצות המחלקה רשמו ניצחונות מתוקים והן ממשיכות לבלוט בצמרת.
קבוצת הנוער ניצחו את הפועל מרמורק בבית 1: 0 משער של רון מור יוסף.
קבוצת נערים ב', בהדרכתו של רענן גולדברג הביסה את הפועל רהט בבית 1:5. המשחק התקיים באצטדיון רבין לעיני כ- 150 אוהדים במגרש רבין. הקבוצה ממשיכה להוליך את הטבלה בפער של 10 נקודות.
כבשו לאילת : שחר בן ארי-2, נתי שריקי , דניאל מונסונגו ועומרי אזרזר -1 כל אחד
נערים ג', הקבוצה המוכשרת בהדרכתו של אשר אדרי ניצחה את מ.ס דימונה בחוץ 2:0. שוער אילת, אורי טובול השוער עצר פנדל של דימונה. הקבוצה שמרה על המקום הראשון ועל פער שתי נקודות מבאר שבע שבמקום השני.כבשו לאילת: גל כץ וארז מיימון.
ילדים ב' בהדרכתו של תמיר נופי ניצחו את עירוני רמלה 1:3 בבית. כבשו לאילת: גלעד עוזיאל, זוהר שיפמן ובר חכם.

תמונת כתבה


כ- 200 אוהדים חזו במשחק קבוצת הילדים במגרש שבחוף הצפוני במשחק מותח וצמוד. הקבוצה טיפסה למקום הראשון, לראשונה העונה.

תמונת כתבה


תמונת כתבה


תמונת כתבה


לאן השבוע:


נוער: בית"ר כפר סבא- בני אילת
נערים ב': הפועל תל שבע- בני אילת
נערים ג': בני אילת- מכבי שער הנגב (שבת, 11:00 במגרש 'רבין').
ילדים ב': מ.ס שיכון המזרח- בני אילת


תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש