פרסומת
דלג

ה'משיח' חולה נפש

מאת: ● 8/12/2010 18:16 ● ערב ערב 2475
מחוסר בית שנעצר לפני כשלושה שבועות על הסגת גבול במלון 'אורכידאה' וטען כי הוא המשיח העולמי, שקיבל מסרים מאדם ששילם עבורו לחודש ימים במלון, ולכן הוא זכאי לחדר, לא יועמד לדין. אלון רום, שופט בית משפט השלום באילת, קבע השבוע כי הנאשם היה חולה בעת מעשיו, כי אינו כשיר לעמוד לדין והורה על אשפוזו בכפייה למשך שלושה חודשים, בבית חולים פסיכיאטרי.

הנאשם, תושב אילת, עמד לדין בגין שני אישומים ויוחסו לו עבירות של הסגת גבול, הפרת הוראה חוקית והתנהגות בזויה במקום ציבורי.
לפי כתב האישום, בחודש שעבר הנאשם התארח במלון 'אורכידאה' ונשאר במלון למרות שהתבקש להתפנות. הנאשם טען כי הוא המשיח העולמי. ושהזמינו לו חדר מהאיחוד האירופאי לחודש ימים כאשר בוצע תשלום על ידי אדם מסוים. למרות שהסבירו לו במלון כי לא קיים איש בשם כזה ושלא התקבל תשלום עבורו, הנאשם לא התרצה והוא חזר מאוחר יותר ללובי המלון עם טענה דומה במועדים שונים.
חוות הדעת הפסיכיאטרית אשר הוגשה בעניינו בשבוע האחרון מצאה כי הנאשם אינו כשיר לעמוד לדין
גם השופט, אלון רום התרשם כי הנאשם לא כשיר לעמוד לדין ואינו אחראי למעשים המיוחסים לו וקבע כי הנאשם היה חולה בשעת מעשה ביצוע העבירות, ולפיכך אינו בר עונשין. בהתאם להמלצת הפסיכיאטר המחוזי, הורה השופט על אשפוזו של הנאשם למשך שלושה חודשים.

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש