פרסומת
דלג

כדורגל-בחזרה לליגה

מאת: ● 8/12/2010 08:43 ● ערב ערב 2475
אחרי פגרה בת שבוע ימים חוזרת בני אילת למגרש הביתי בו תארח ביום שישי (00: 14) את שמשון בני טייבה. השחקנים קיבלו שכר ובקבוצה מקווים שזה ייתן תמריץ לשחקנים לשבור את הנאחס במשחקי בית. מתוך חמישה משחקי בית, אילת ניצחה רק אחד והסטטיסטיקה הזאת צריכה להשתנות. איברהים אבו רקייק: "זה המשחק הכי קשה שלנו העונה".
כדורגל-בחזרה לליגה

תמונת כתבה


קבוצת שמשון בני טייבה, שתגיע לאילת בסוף השבוע, ניצבת במקום ה- 13 עם שש נקודות בלבד ועם מאזן של שבעה הפסדים ושני ניצחונות בלבד, אבל את קבוצת הכדורגל הבוגרת של בני אילת, הנתונים הללו מפחידים. בקבוצה המקומית דיברו השבוע על משחק קשה, אפילו הקשה של בני אילת עד כה, אולי מכמה סיבות, אולי כדי להרדים את הקבוצה היריבה, או במקביל לשמור על ערנות של שחקני אילת, שחלילה לא ייתפסו לשאננות ואולי באמת מדובר בקבוצה שכדאי לחשוש ממנה, כך חושב למשל, מאמן בני אילת, איברהים אבו רקייק. "זה הולך להיות המשחק הכי קשה והכי חשוב של בני אילת העונה ואני לא אומר זאת סתם", אמר השבוע מאמן בני אילת, "בשבוע האחרון, בני טייבה לא הפסיקה להביא שחקנים והתחזקה באופן משמעותי. הבולט שבהם הוא החיזוק של משה חליווה מעמישב פתח תקווה, אותה ניצחה טייבה בחוץ בתוצאה 3: 0, לכן אני חושש מהם. זו תהיה קבוצה שיהיה מאוד קשה לשחק נגדה", הוסיף אבו רקייק, אני מקווה שנשאיר את הנקודות בבית כי זה משחק סופר חשוב. בני טייבה משופעת בשחקנים טובים, יצירתיים, חזקים ואגרסיביים. הסיבה שעד עכשיו הם לא הצליחו, זה בגלל שהם לא התחברו".
לשחקני בני אילת שולמו משכורות חודש אוקטובר ולכן בהנהלה ובצוות המקצועי מקווים שתשלום המשכורות ייתן תמריץ לשחקני הקבוצה לנצח את המשחק החשוב.
בני אילת ניצבת במקום השישי בליגה עם 16 נקודות והיא רחוקה רק בארבע נקודות מהמקום הראשון, שבו נמצאת מכבי קרית מלאכי.

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש