הטיסות ב-99 ₪ לתושבי אילת וחבל אילות: בארקיע מתריעים מפני מלאי מוגבל

מאת: ● 17/6/2024 14:27 ● ערב ערב 3176
בהמשך להודעת משרד התחבורה (ב׳) על סבסוד טיסות לתושבי אילת וחבל אילות החל מחודש יולי, מתריעה חברת ארקיע כי מדובר ״בהטבה  מוגבלת, שתסתיים תוך זמן קצר״ ● עוז ברלוביץ, מנכ''ל ארקיע הבהיר כי ״החברה מוכנה ותוכל להמשיך להיטיב עם תושבי אילת, אך ורק אם יאפשרו לה פעילות אחידה בטרמינל 1״
הטיסות ב-99 ₪ לתושבי אילת וחבל אילות: בארקיע מתריעים מפני מלאי מוגבל
תגיות:

מחברת ארקיע נמסר כי ״ארקיע מברכת את שרת התחבורה, על ההחלטה לסבסד את טיסות הפנים ארציות של תושבי אילת וחבל אילות. יחד עם זאת, ארקיע מתריעה כי מדובר בהטבה מוגבלת, שתסתיים תוך זמן קצר״. עוד נמסר כי ״ארקיע הציגה לשרת התחבורה, למנכ"ל המשרד ולכלל גורמי המקצוע את מתווה ריכוז הפעילות בטרמינל 1, באופן שיבטיח לוח טיסות מוגבר, מורחב ומסובסד בקו נתב"ג–אילת״.

עוז ברלוביץ, מנכ"ל ארקיע: ״הדרך היחידה להבטיח לתושבי אילת וחבל אילות, מחירי טיסה מוזלים לאורך זמן ובאופן שיגביר את תדירות הטיסות בקו נתב"ג- רמון, הינה באמצעות ריכוז כלל פעילותה של ארקיע בטרמינל 1. ב7.10 עם פרוץ המלחמה, הפעילות בקו נתב"ג - אילת ירדה משמעותית. רוב הפעילות הפכה להיות של מפונים ומשפחות החטופים. המדינה סבסדה את הזכאים וארקיע נכנסה תחת האלונקה. החברה מוכנה ותוכל להמשיך להיטיב עם תושבי אילת, אך ורק אם יאפשרו לה פעילות אחידה בטרמינל 1. חברת ארקיע קוראת לשרת התחבורה, להמשיך ולקדם את המדיניות המיטיבה עם תושבי אילת וחבל אילות ולאפשר את ריכוז הפעילות בטרמינל1״.