מותק - מדור החברה של אילת

מאת: מערכת יום יום באילת ● 14/6/2024 04:42 ● ערב ערב 3176
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

סמל ט' – אנחנו גאים בך!
סמל ט' מאילת סיים בהצלחה את קורס צוללן מחזור 125. הקורס אורך כשנה וחודשיים והוא אחד מהקורסים הייחודיים והיוקרתיים ביוצר בצה"ל, אשר מתמיינים אליו כל שנה מאות מועמדים. הקורס הינו קורס התנדבותי, מקצועי, מאתגר וערכי אשר מורכב משני שלבי הכשרה - שלב בסיסי ושלב ייעודי בסיומו מוענקת לבוגריו דרגת הסמל וסיכת צוללן. במהלך הקורס, הצטרפו המסיימים לפעילות המבצעית של שייטת הצוללות ולקחו חלק בלחימה במלחמת 'חרבות הברזל'. ט' למד בתיכון באזור מגוריו והרחיב מחשבים ודיפלומטיה. בזמנו הפנוי אוהב ט' לתופף ולצלם, בנוסף, יש לו 2 כוכבי צלילה עוד מהתקופה שהיה תלמיד בתיכון. הוא היה חבר בתנועת הצופים כחניך וכמדריך. ט' הוא לא הראשון במשפחתו אשר משרת בשייטת הצוללות ובזרוע הים, הוא מאוד רצה להיות צוללן. בתור תושב אילת הוא מחובר לים מגיל צעיר, אביו שירת כסגן מפקד דבורה בפלגה 915 בזירת ים סוף. בנוסף, לט' יש שני אחים, כאשר אחד מהם שירת כלוחם בשייטת וכיום הוא מפקד בקורס ראשי צוותים בביה"ס צוללן, ואח נוסף משרת כקצין במטה זרוע הים. ט' מספר על הקורס ועל החוויה החברתית:  "זה קורס מאוד מיוחד, גם מבחינת העשייה וגם מבחינת סביבת העבודה. יש פה אנשים ייחודיים וטובים, אנחנו מרגישים את החברותיות והקבלה שיש פה. האנשים פה הכי מקצועניים וחדים שיש. אנחנו תמיד חושבים אחד על השני, האופי פה של האנשים מאוד מיוחד/"
ט' אתה הגאווה שלנו! מאחלים לך המון הצלחה בהמשך דרכך!
מחכים שכל החטופים יחזרו אלינו
אמנם קיבלנו חדשות משמחות  בשבת, אבל יניב לוק מקיטצ'ן בי גרג משאיר שולחן ריק עד שכולם יחזרו.
חופשה בטוחה
לקראת סיום שנת הלימודים והיציאה לחופשת הקיץ: משטרת אילת, סיירת ההורים העירונית ועיריית אילת נערכים להמשיך ולשמור על איכות החיים של התושבים בדגש על מניעת תופעות מסכנות חיים בקרב בני הנוער. למשטרת מרחב אילת הגיעו השבוע מגי טבול, מנהלת אגף תוכניות חינוכיות בקרה ומניעה בעיריית אילת, עופרה בוארון, מנהלת אגף הנוער ברשת המתנסים, עדי יחיא, אחראית סיירת הורים עירונית ויחד עם קצין הנוער, שאול רולינגר ובלש הנוער ארז רומי החלו בהיערכותם לקראת היציאה לחופש הגדול וההגעה של אלפי בני נוער לחופשה בעיר. מפקד מרחב אילת, נצ"מ אלי שמול, הגיע אף הוא לברך את הפורום וציין את חשיבותו.
צילום: דוברות משטרת אילת
 בדרך לאילת עוצרים להתרעננות
בפעילות יזומה של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, המטה העירוני לבטיחות בדרכים בעיריית אילת ובחבל אילות, אגף התנועה של משטרת ישראל - מתנ״א דרום ובשיתוף חברת Icl group ומפעלי תובלה אילת, הוצבו בימי חמישי האחרונים תחנות ריענון לאורך כביש 90, שם קיבלו הנוסעים הסבר קל על בטיחות בדרכים, שתייה קרה, כיבוד וחומרי הסברה כולל שי שיזכיר את החשיבות בזהירות בדרכים. היום (שני) נחתמה הפעילות של החודש האחרון בהפנינג משפחות מרענן בחניון חצבה כשהמסר הוא: מהירות מותרת היא מהירות שומרת.
כיתוב וצילום: דוברות עיריית אילת

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו במייל או בווטסאפ


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת