מה מספר הבית שלכם אומר עליכם

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 6/6/2024 09:37 ● ערב ערב 2064
יש אנשים שלא משנה עד כמה הם אוהבים את הבית שמצאו, הם לא יסכימו בתכלית להתגורר בו אם מספר הבית אינו תואם את הצרכים שלהם ▪ זה אגב נכון לגבי רכישת בית וגם לגבי השכרה ▪ אז אם לא ידעתם עד היום מה אומר המספר של הבית שלכם או לאן אתם צריכים לכוון, קבלו את התפריט המלא למספרים
מה מספר הבית שלכם אומר עליכם
בית מספר 2 מצוין לזוג בתחילת הדרך

   בשוק הנדל"ן כבר מכירים את האנשים שמחפשים לקנות בית אבל רגע אחרי שהם ראו את בית חלומותיהם, מסתבר שהמספר של הבית אינו תואם את הצרכים שלהם. כך לדוגמא אם יש מי שמאמין במספר שיביא מזל לחיי הנישואים שלו הוא לא יסכים לגור בבית שמספרו מדבר פחות על משפחה וזוגיות ומכוון יותר לפרנסה וקריירה. מנגד, יש מי שכבר חתמו את השלב הזה בחיים שלהם של ההורות והמשפחה והם בכיוון של הצלחה וקריירה, אותם לא תצליחו להכניס לבית שמספרו מעיד על שאנטיות. תופתעו אולי לגלות שיש גם באילת לא מעט אנשים שהוסיפו אות למספר הבית שלהם כדי לחזק את האנרגטיות של הבית. אם תתקלו בוילה שמספרה 10 א', לא מדובר במישהו שפיצל את הבית אלא במישהו שביקש לחזק את התדרים בוילה שלו.
   עד כדי כך זה תופס אצל חלק מהאנשים שרגע אחרי שהם ראו את הדירה אותה רצו להשכיר, הם יוותרו עליה רק בגלל שמספר הדירה אינו תואם את הצרכים שלהם בשלב זה של החיים. איש באמונתו יחייה. אז אם לא ידעתם עד היום מה אומר מספר הבית בו אתם גרים או מה אומרים המספרים על הדירה העתידית אליה אתם רוצים להיכנס, קבלו מדריך שלם.

 

איך מחשבים?


   אם הדירה המדוברת היא חד ספרתית, הפירוש ברור. אבל מה עושים אם מדובר במספר דו ספרתי? במקרה הזה מחברים את הספרות ומגיעים למספר אחד. כך לדוגמא בית שמספרו 21 הופך לבית שמספרו 1+2=3. 
בית שמספרו 10 הוא למעשה בית מספר 1. וכך הלאה. חשוב לציין שאין מספרי בתים רעים בנומרולוגיה. הכל עניין של איזה תדר אתם צריכים בכל פרק זמן בחיים שלכם.

 

מה אומרים המספרים?

 

 מספר 1 - התחלות חדשות


   בית מספר 1 מחזק בנו את הרצון לפרוץ, להתחיל דברים חדשים, מעודד לאינדיבידואליות ואומץ. בית מספר 1 מתאים לאנשים העוסקים בניהול, בעבודות לא קבוצתיות, מתאים לאנשים קרייריסטים שרוצים לתת דחיפה לקריירה שלהם ומצויין לאנשים שרוצים לעבוד מהבית כי זה בדיוק התדר שהבית משדר. שימו לב - לא להיגרר אחרי עודף האינדיבידואליסטיות שמשדר הבית.

 

בית מספר 2- זוגיות


   בית מספר 2 מייצג דואליות. זוגיות. הוא מצויין לזוג בתחילת הדרך שרוצה לחזק את הקשרים הבינאישיים, להקים משפחה, להגביר את האהבה והאחווה בבית. בית מספר 2 מחזק את הרגש ואת הרגישות. שימו לב - עודף רגישות עלול להיות בעוכריכם. דעו איך לשלוט בו.

 

בית מספר 3 - בית השפע


   מספר 3 מייצג את החיים הטובים, השמחה, השפע, ברכה בכל תחומי החיים. מספר 3 מחזק את היצירתיות ולכן הוא מתאים לאנשים שמחפשים את ההצלחה הגשמית בחיים וגם לאמנים שמחפשים את הדרך לפרוץ. שימו לב - עודף הטוב בבית הזה עלול להביא לשעמום וחיפוש עצמי. נסו לתעל את השעמום הזה למקומות הנכונים.

 

בית מספר 6 מתאים למי שרואים במשפחה את מרכז חייהם

 

בית מספר 4 - עודף פדנטיות


   הספרה 4 מייצגת את החיפוש אחר השלמות. הדבקות במטרה, חריצות, משמעת גבוהה, פדנטיות ברורה. הבית מצויין למי שחי עם שתי רגליים על הקרקע, מחפש את הדברים הברורים והלא מסובכים. שימו לב - עודף פדנטיות עלול לפעמים להביא לביקורתיות יתר שגורמת לקשיים. דעו לווסת את הקשיחות בעמדות שלכם.

 

בית מספר 5 - כריזמה וקסם


   הספרה 5 מייצגת את היצרים, את הקסם שבכל אחד והיא מתאימה את עצמה לכל אחד. לכן בית מספר 5 יכול להתאים לאנשים שהחיים שלהם נעים ונדים, שהם לא רגילים להיתקע במקום אחד אלא מחפשים כל הזמן את השינויים ואת הריגושים. מתאים לאנשים שנמצאים בתנועה, לאנשים שעוסקים בפרסום. שימו לב - בבית כזה חשוב לנסות לעצור, לווסת את התנועתיות המוגברת ולהירגע מעט.

 

 בית מספר 6 - המשפחה בראש


   הספרה 6 מייצגת משפחה ואהבה, שמה את העניינים המשפחתיים במרכז העניינים. בית עם הספרה שש מתאים למי שרואים במשפחה את מרכז חייהם. מחפשים פחות את ההתפתחות האישית ורוצים את הביחד המשפחתי, בלי הרבה יומרות ושאיפות. מחפשים את הצעידה יחד לעבר השקיעה ואת ההרמוניה הקבוצתית. שימו לב - נסו להימנע מכפיית דעתכם על האחרים ותהנו מחיים בהרמוניה אמיתית ומושלמת.

 

בית 7 - השאנטיות במיטבה


   בספרה 7 יש את המימד הרוחני במיטבו ולכן בית עם הספרה 7 מתאים לאנשים המוגדרים כ'רוחניקים' ושאנטיים, כאן הם ימצאו את המקום המשולם עבורם. את השקט והרוגע. את המקום בו לא ממהרים לשום מקום, לא צועקים ולא מתווכחים. בית שמתאים למי שמחפש את העיסוק הרוחני ולא את החומרי.שימו לב - אם בבית מספר 7 אתם עדיין רוצים לחזק את הפן החומרי, מומלץ לתלות פעמון רוח או מובייל בפינה הדרום מזרחית.

 

בית 8 - בית האינסוף


   הספרה 8 מייצגת את האינסוף וכך גם בית מספר 8. בית שהתדרים שלו מאפשרים להגיע לכל מקום ללא גבולות ומעצורים. השמיים הם הגבול ואין סוף לשאיפות ושאפתנות. בית שמצויין למי שרוצה לעבוד מהבית או לשפר את מעמדו הכלכלי. שימו לב - לא לאבד את הראש מתוך מרדף מתמיד אחרי ההצלחה והכסף.

 

בית 9 - למי שיודע לדבר


   הספרה תשע מגבירה את היכולת הוורבלית ומצויינת לאנשים שלא יכולים לשמור את הדברים בבטן וחייבים לדבר. הבית מתאים לאנשים העוסקים ביחסי ציבור ודוברות, לפוליטיקאים ומרצים. שימו לב - לא להרבות בדיבור יתר בבית שלא תעייפו את בני המשפחה יתר על המידה.


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו במייל או בווטסאפ


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש