כתב אישום נגד כנופיית פרוטקשן באילת

מאת: דוברות המשטרה ● 31/5/2024 14:00 ● ערב ערב 3174
פעולות חקירה נחושות של שוטרי מרחב אילת הובילו הבוקר (שישי) להגשת כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום הליכים נגד שלושה נאשמים בגין עבירה של סחיטה בכוח ● במשטרת מרחב אילת מציינים כי מדובר בתיק משמעותי של מחוללי פשיעה בעיר שישפיע על תמונת הפשיעה באילת ● כל הפרטים
כתב אישום נגד כנופיית פרוטקשן באילת
צילום: ארכיון - דוברות המשטרה
תגיות:

על פי כתב האישום שהוגש ע"י פרקליטות מחוז הדרום הנאשמים פגשו להפגש עם המתלונן בבניין "לויס טאוואר" בעיר אילת. כאשר נפגשו שם אחד מהנאשמים היה חמוש באלה ואמרו למתלונן כי הוא נקנס במאה אלף שקל (או במילים דומות לכך). 

מיד ובסמוך לכך שלף אחד הנאשמים את האלה ויחד עם הנאשמים הנוספים החלו להכות את המתלונן במכות אגרוף ובעיטות. הנאשמים חדלו במעשיהם ועזבו את הדירה כשהמתלונן מעורפל וחבול. 

המתלונן פונה לבית החולים "יוספטל" באמבולנס כשהוא פצוע בפניו בערובת עין שמאל, שפשופים בצוואר, בבית שחי ימין, דימום מהאף והפה ומעורפל.

הנאשמים הואשמו בסחיטה בכוח תוך תקיפה של המתלונן כדי להגיע את המתלונן לשלם להם כספים.

במרחב אילת במחוז הדרומי מציינים כי מדובר בתיק משמעותי של מחוללי פשיעה בעיר שישפיע על תמונת הפשיעה באילת. עוד מציינים כי הופעלו כלל היחידות החוקרות והמודיעיניות במרחב יחד עם יס"מ ומג"ב אילת בכדי להגיע למיצוי הדין עם הנאשמים. 

מרחב אילת של המחוז הדרומי ימשיך להפעיל את כלל האמצעים העומדים לרשותו בכדי לתת ביטחון ושירות לתושבי העיר אילת והמבקרים בה.