ואף על פי כן- נשף י'ב

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 31/5/2024 01:18 ● ערב ערב 3174
בוגרי כתות י'ב באילת עוד התלבטו סביב השאלה האם לקיים השנה את נשף י'ב המסורתי בצל המלחמה, אלא שלמרות המצב הכריעו השמיניסטים שאף על פי כן ולמרות הכל נשף י'ב ייצא לדרך ● רשמו לפניכם את התאריך ה-23/6 ● גם השנה נבחר הסלינה ברוב קולות בני הנוער כמקום שיארח את הנשף ● וגם השנה לא ויתרו הצעירים על עמדת צילומים, שטיח אדום ותחרות מלך ומלכת הנשף ● לראשונה השנה תהיה לבני הנוער השפעה מכרעת על בחירת מלך ומלכת הנשף באמצעות בחירות דיגיטליות
ואף על פי כן- נשף י'ב

   למרות המצב בארץ וסימני השאלה שהיו סביב השאלה האם בסוף שנת הלימודים הנוכחית שהתקיימה בצילה של מלחמת חרבות ברזל, יקיימו בוגרי י'ב את נשף הסיום המסורתי, השבוע החליטו השמינסטים בעיר שאף על פי כן ולמרות הכל נשף י'ב יתקיים. נציגות של 15 בוגרי י'ב משלושת התיכונים בעיר פלוס נציגי מועצת נוער עירונית, הכריעו השבוע לא רק בסוגיית קיומו של האירוע הנוצץ אלא גם בעניינים הנלווים כמו למשל באיזה תאריך יתקיים הנשף? היכן הוא יתקיים? מה יהיה הקונספט שיוביל את האירוע, איזה די ג'י יתקלט? איזו להקה תככב ועוד כהנה וכהנה שאלות שבשנים האחרונות הפכו לנחלתם של נציגי השמיניסטים. ההחלטות אגב התקבלו בכפוף לסקר שנערך בקרב כל תלמידי י'ב בעיר.
רשמו לפניכם, בדעת רוב הוחלט שנשף י'ב יתקיים השנה ביום ראשון ה - 23/6. ברוב קולות בני הנוער, נבחר גם השנה מועדון הסלינה לארח את הנשף. הלהקה שנבחרה על ידי הצעירים היא להקת יו לייב האילתית בניצוחו של אופיר יוחאי, שמביאה לבמה את מיטב המוסיקה העברית העכשווית אבל בעיקר מוסיקה ישראלית טובה של העבר. גם השנה לא יוותרו השמיניסטים האילתים על השטיח האדום בכניסה לאירוע, על עמדת צילומים וכמובן על הדובדבן שבקצפת- תחרות בחירת מלך ומלכת הנשף. 
   השנה לצד החלטת השופטים שיכריעו מי יהיו עשר הזוגות שיעפילו לשלב הגמר בתחרות, תהיה לשמיניסטים בקהל השפעה מכרעת על המנצחים, תודות להצבעה דיגיטלית שתתקיים היישר מרחבת הריקודים. השנה, לראשונה, תהיה השפעת השמיניסטים גדולה מזו של השופטים בדרך לבחירה בזוג הנבחר.

 

המעצבת ניקה ריחני: ''בהחלט מורגשת תנועת נערות לקראת הפרום''. (דגם שמלת ערב של המעצבת ניקה ריחני)


   וכן, בקרב הצעירים ההתרגשות עולה שלב בדרך למציאת הלוק המתאים לנשף. אם כי לדברי עופרה בוארון, מנהלת מחלקת הנוער וההדרכה ברשת המתנ"סים בעיר, מי שמלווה את השמינסטים בדרך לנשף י'ב, השנה ככל הנראה על רקע המצב בארץ, בני הנוער מתאימים את עצמם לצו השעה. "התרגשות יש, אבל ההיסטריה שהיתה בכל שנה מסביב לנושא רכישת הבגדים לנשף כמעט ואינה מורגשת", היא אומרת. "השמיניסטים מבינים את המציאות סביבם ופועלים בהתאם וזה מאוד מרגש. למרות הלבטים אם לקיים השנה את הנשף או לא, בני הנוער הכריעו וכך יהיה", מסכמת בוארון.
   מעצבת שמלות הערב והכלה האילתית, ניקה ריחני, סיפרה ל'ערב ערב' כי מפלס ההכנות לקראת הפרום דווקא העלה את כמות העבודה בסטודיו שלה באופן משמעותי. "בהחלט מורגשת תנועה של נערות שמתכוננות לקראת הערב הגדול, ושחשוב להן להיראות במיטבן, בשל המצב יש בהחלט אופציות אטרקטיביות שמתאימות לכל תקציב". ■


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו במייל או בווטסאפ


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש