''מי שלא רצה אותה בוועד קיבל אותה כיו''ר הוועד''

מאת: רותם נועם ● צילום: איה פלשקס ● 31/5/2024 01:13 ● ערב ערב 3174
מגי שיש נבחרה השבוע (ג') כיו''ר ועד עובדי עיריית אילת לקדנציה בת ארבע שנים
''מי שלא רצה אותה בוועד  קיבל אותה כיו''ר הוועד''
הכוכבים הסתדרו. מגי שיש

ברוב של חמישה חברי ועד מול שני מתנגדים, נבחרה השבוע (ג'), מגי שיש, כיו"ר ועד עובדי עיריית אילת החדשה, לקדנציה בת ארבע שנים. מול שיש לא התמודדו מתמודדים נוספים. 
   שיש, עובדת עיריית אילת מאז 1995, שימשה במגוון תפקידים, ובהם: מנהלת לשכה בבי"ס אלון, לאחר מכן שימש כ-15 שנה בתפקיד מנהלת המחלקה לתלונות ופניות הציבור וממונה על יישום חופש המידע. בהמשך שימשה כחמש שנים בתפקיד מנהלת לשכתו של מבקר העירייה. בשנת2018 יצאה שיש חל"ת-חופשה ללא תשלום בעקבות הצטרפותה לרשימה של דובי כהן לראשות העירייה. כיום היא משמשת כרכזת חיילים משוחררים, וכאמור, תשמש מעתה גם בתפקיד יו"ר ועד העובדים.

   עבור שיש מדובר בניצחון מתוק, לאחר שבבחירות הקודמות היא הגיעה למקום השמיני ועל כן נותרה מחוץ לוועד, זאת בתום קדנציה כמעט מלאה בה שימש כחברת ועד עד לאותן בחירות בהן הפסידה.
רצה הגורל ולפני חודש וחצי התפטר חבר הוועד דורו מזרחי, ומגי שיש נכנס בנעליו כחברת וועד. לאחרונה התפטר גם יו"ר הוועד בועז שמיר, שפורש לגמלאות וכך נולדו הבחירות האחרונות, בהן, כאמור, זכתה שיש במרב הקולות. אף שהמינוי גמור, את הסטמפה הרשמית תקבל שיש רק ביום ראשון הקרוב, לאחר שתוחתם כדת וכדין בלשכתו של משה אזולאי, יו"ר ההסתדרות במרחב אילת, שיעניק את הגושפנקא הרשמית לבחירתה . ■


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו במייל או בווטסאפ


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת