שר הפנים בביקור במועצה האזורית חבל אילות

מאת: ● 27/5/2024 14:49 ● ערב ערב 3173
שר הפנים ארבל הגיע הבוקר (ב׳) ביחד עם ח״כ רון כץ (יש עתיד) לסיור במועצה האזורית חבל אילות בנגב המאגדת סביבה עשרה קיבוצים ומס ישובים קהילתיים ● השר ארבל קיים ישיבת עבודה עם הנהלת המועצה ושמע ממנכ״לית המועצה הדס שפירא על הסוגיות החשובות איתן הם מתמודדים ● השר ארבל: ״לוקח איתי לשולחן העבודה חלק מהדברים כדי שנוכל לעשות את המקום הזה טוב יותר״
שר הפנים בביקור במועצה האזורית חבל אילות
תגיות:

הישיבה שקיים הבוקר שר הפנים, משה ארבל, במועצה האזורית בחבל אילות, עסקה בסוגיות שונות, כגון: פריסת שיפוי בגין ביטול תקנת עיר עולים, פיתוח מגוון מקורות הכנסה ותעסוקה שיביא לקידום מנועי צמיחה כלכליים לאזור הערבה. אחוד מתחם ביטחון, לאור הצרכים הביטחוניים המשתנים והצורך בשיתוף פעולה של כלל אגפי הביטחון מרכז ההפעלה ומחסני החירום.

בסיום הפגישה אמר השר ארבל: ״אני מודה לכם שהצפתם בפני את האתגרים שלכם, אני לוקח איתי לשולחן העבודה חלק מהדברים כדי שנוכל לעשות את המקום הזה טוב יותר ולאפשר לו לגדול כולי תקווה שבכוחות משותפים נוכל להביא את המועצה למקום טוב יותר ומשמעותי יותר״. 

מנכ״לית המועצה הדס שפירא: ״אני רוצה לברך את שר הפנים על ההגעה ועל ההקשבה והדאגה לאזרחי המועצה, אנחנו רואים בך השר שותף מלא שלנו להחזיר לעצמנו את מה שנפגענו בו מתוך תקווה שכל מנועי הצמחיה עליהם דיברנו היום יכלו להוביל אותנו לצמיחה לנו אנו מחכים״.

 

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש