נוער מצטיין

מאת: דוברות עיריית אילת ● צילום: דוברות עיריית אילת ● 22/5/2024 10:26 ● ערב ערב 3173
למעלה מ – 500 בני ובנות נוער השתתפו אמש (ג') באירוע ''אות הפעיל המצטיין'' המוענק מידי שנה לבני ובנות נוער המתנדבים בעשרות מסגרות ותנועות נוער. 43 אותות הצטיינות הוענקו לפעילים המצטיינים. גם השנה הוקדש האירוע המסורתי לזכרה של נועה תמר בן שמואל ז''ל, שהיתה סמל ומופת לערך הנתינה כל חייה וגם במותה לאחר שמשפחתה מילאה את בקשתה ותרמה את איבריה.
נוער מצטיין
כל המצטיינים
תגיות:

השנה בצל המלחמה בלטו בני הנוער כולם בהתגייסות רחבה ומחממת לב כחלק מההתגייסות של העיר כולה מהיום הראשון למלחמה. ההירתמות של בני הנוער בלטה במסגרות הנוער, במסגרות הבית ספריות וגם בקהילה. ראש העירייה – אלי לנקרי ברך את המצטיינים ואת בני הנוער כולם ואמר: "הנתינה והערבות ההדדית מהוות בסיס איתן לחיים בארצנו ומאפשרות לנו להיות שותפים בעשייה משמעותית, כפי שבאה לידי ביטוי בחודשים האחרונים, כשכולנו התגייסנו למאמץ המלחמתי בעורף. אני מברך בחום את הזוכות והזוכים שלנו, אתם מגדלור ערכי ומוסרי המעצב את פניה של החברה הישראלית, ומקור גאווה לבית הגידול שלכם, לעיר אילת ולמדינת ישראל כולה".

 

ראש העיר מברך את הנוער

 

את האירוע הפיק כמידי שנה אגף הנוער ברשת המתנ"סים המוביל את תחום הנוער ומפעיל עשרות מסגרות ותנועות נוער. הענקת אות הפעיל המצטיין היא אחת הדרכים להעריך את פועלם ולהוקיר את המצטיינים. זו נקודת שיא במעשה המנהיגות ובעשיית הטוב של כל אותם בני נוער אשר בכל פעם מחדש מוכיחים שוב ושוב כמה העיר אילת והקהילה תופסים מקום חשוב בחייהם.

 

שפת הסימנים

 

ואלה המצטיינים לשנת תשפ"ד:

רותם כהן-  מועצת נוער עירונית, עידו רז- מד"צים ב- 360 יעלים, עמרי סמדר- אחריי, שי דוד קיסלסי - מנ"ש קולייר , נעמי הייניגן- מרכז הנוער up-stars, גלב שטרנדוק-up-stars ותנופה, שני בידר - מרכז ווליום שחמון, גילי צדיק - כנפיים של קרמבו, כפיר שווץ - היחידה  לקידום נוער, יסמין באדם - תכנית נטע@, קרן בורוקובסקי - תכנית  יוניסטרים, אמיר צרניאק - עמיתי דילר, אריה שיינבין - נוער דתי- אל עמי, יסכה חיים - נוער דתי –אל עמי, איילה כהן- תנועת הנוער בני עקיבא, תהל דדון-אולפנא  "תהילת ישראל", גלי זינגי-המחנות העולים, אמילי אברוסקין-שבט צופי אילת, מקסים פודוליאקו- בית רפאל, אולג מוזרנקו     -שומרי המפרץ, לוי יהונתן- תיכון רבין, אריאל הצואל-תיכון רבין, עדן אסרף-תיכון גולדווטר, אריאל וקנין-תיכון גולדווטר, מאור קליין- תיכון בגין, אריאל וולודרסקי-תיכון בגין, ליאם פרץ-תיכון ברנקו וייס, ליאור פטיטו-תיכון ברנקו וייס, נלי ליאם אוחיון       -מד"א, אופל ליאון-שחקים, עלמה רוזט-צופי אש, נעמה גולדברג-תיאטרון בית רובין, ליביה אמה יבגני -תכנית פל"א, דקל דהן-בית הספר לכדורגל, עידו אפרתי-בית הספר לכדורסל, מיכאל אמצ'סבסקי- בית הספר לכדורשת-כדורעף, נלי שאול-בית הספר לטניס.

 

הקפיצה המסורתית למים

 

תעודות הצטיינות עירוניות הוענקו לינאי ביטון-מד"צ מצטיין, ירדן חברוני סבח-מד"בית מצטיינת, נהוראי צנצאלישווילי-ראוי לשבח, רווית דהן- ראויה לשבח, שילת לנקרי-מצטיין אגף הנוער. 


מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו במייל או בווטסאפ


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש