ניידת המשאלות של המשטרה הגיעה לאילת להגשים חלומות לילדים

מאת: דוברות המשטרה ● צילום: דוברות המשטרה ● 16/5/2023 11:27 ● ערב ערב 3119
ניידת המשאלות של משטרת ישראל הגיעה עד אילת ובמשך יומיים יחד עם שוטרי משטרת מרחב אילת הגשימה משאלותיהם של תשעה ילדים להיות ''שוטרים ליום אחד''
ניידת המשאלות של המשטרה הגיעה לאילת להגשים חלומות לילדים
תגיות:

כחלק מפעילותה הערכית והחינוכית למען הקהילה הקימה משטרת ישראל את ניידת המשאלות אשר הותאמה לצורכי ילדים עם בעיות בריאותיות ו/או צרכים מיוחדים.

לפני כחודש ביקש השוטר הקהילתי במשטרת מרחב אילת, רס"ב רוני אוקנין, להגשים חלומותיהם של ילדים אילתיים ויצר קשר עם 2 גננות בגני ילדים עם צרכים מיוחדים. בשיתוף פעולה עם הגננות איתרו שישה ילדים שביקשו להיות שוטרים ליום אחד.

ניידת המשאלות של חטיבת הקהילות במשטרת ישראל הגיעה למשטרת מרחב אילת ויחד עם השוטרים העניקו לילדים חוויה בלתי נשכחת - 
הילדים למדו כיצד פועל הרובוט המשטרתי המסייע לחבלן לנטרל חפצים חשודים, אחזו בכלי הנשק של לוחמי היס״מ, האזינו לרשת הקשר המשטרתית ואפילו הפליגו בכלי השיט המשטרתי של יחידת השיטור הימי באילת.

 את יום הפעילות חתמו בארוחת צהריים יחד עם השוטרים, בתומה הוענקו להם דרגות משטרה אמתיות בטקס חגיגי ומרגש שנערך בראשות מ״מ מפקד משטרת מרחב אילת, סנ״צ משה קראדי, ובנוכחות סגל הפיקוד של המשטרה.

משטרת ישראל מובילה לאורך כל השנה פרויקטים רבים למען הציבור. במסגרת זו, מתקבלות פניות רבות מצד ילדים, בני נוער והורים מכל רחבי הארץ, להיחשף מקרוב לעולם התוכן המשטרתי. פניות רבות מגיעות מילדים ובני נוער הסובלים מבעיות בריאותיות או מוגבלויות שונות. על מנת להיענות לבקשות ביעילות המרבית, הושקה ניידת המשאלות, כחלק ממיזם בו הושקעו על ידי משטרת ישראל מאמצים ומשאבים רבים, על מנת ליצור חוויה משטרתית מקיפה. בניידת המשאלות מותקנים אמצעים משטרתיים, לצורך העשרת חוויית "שוטר ליום אחד". ניידת המשאלות צוידה באמצעי צילום, בעזרתם יוכל הילד לקבל מזכרת מהיום המרגש שחווה. כמובן שניידת המשאלות מונגשת לילדים עם מוגבלויות, ופועלת בכל רחבי הארץ.

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש