מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● צילום: מהאלבומים הפרטיים ● 10/3/2023 12:37 ● ערב ערב 3110
מותק - מדור החברה של אילת
הכוח הנשי שלנו
תגיות:

הכוח הנשי שלנו
משטרת מרחב אילת התחדשה לאחרונה בארבע חוקרות חדשות שהצטרפו לשורותיה. ארבע השוטרות, מתחילות דרך משמעותית שתשפיע על חייהן האישיים והמקצועיים. עבור חלקן זו דרך חדשה, לחלקן כבר היכרות מוקדמת עם המשטרה, המשותף הוא שלארבעתן רצון עז להצליח, להשפיע ולמלא תפקיד משמעותי.
 מימין לשמאל: טופז ברנשטיין אוטה, שירתה כבלשית בתחנת המשטרה בטבריה, הגיעה לאילת בעקבות נישואיה לבלש המשרת אף הוא במשטרת אילת, יסמין בלייכר,22, ילידת אילת, החלה בימים אלה שירותה במשטרת ישראל, אפרת בן עמי, נשואה לקצין המשרת במשטרת התנועה הארצית באילת, החלה בימים אלה את שירותה במשטרת ישראל ומירב וינטרוב, 28, שירתה כחוקרת בתחנת בני ברק והעתיקה את מקום מגוריה לאילת בשל אהבתה הגדולה לעיר.
קיימו את מצוות משלוחי המנות
בפורים וזה לא סוד, ישנה מצוות הכנת ושליחת משלוחי המנות. מי שלא ויתרו כמו בכל שנה על קיומה של המצווה החשובה הזו הם האחים רועי חנוך רז ואבישי רז, שהעניקו משלוחי מנות באהבה רבה והודו שלפעמים לתת זה מהנה אפילו יותר מלקבל. אלופים.
הכי מקוריים שיש
האחים התאומים לבית זרד, גבריאל (היא) ודניאל (הוא), ידועים כמי שמגיעים בכל פורים לבית הספר בתחפושות סופר מקוריות. הפעם הגיעו שני תלמידי כתה ו' בבית הספר מצפה ים, בבוקר פורים עם תחפושות מדליקות במיוחד- דניאל התחפש לאבוקדו וגבריאל התחפשה לילדה כלואה על ידי מפלצת שעירה. אל תנסו לחפש מי מסתתר מאחורי המפצת, זה בדיוק הרעיון....הכל מתחיל ונגמר בגבריאל. תודו שמקורי....
ריחות של אהבה
עינב מקיבוץ יטבתה הגיעה לאילת ספיישל כדי להכין ביחד עם חברי מועדון העיוורים וכבדי הראייה במתנ"ס קולייר סבונים ריחניים. כי אין כמו ריח טוב לקרב לבבות. היה מוי כייף.
מזל טוב אילת
העיר אילת לבשה חג לרגל 74 שנים לשחרורה ולהנפת דגל הדיו. שבוע החגיגות שהחל בקוקטייל חגיגי והמשיך באירוע הצדעה למייסדי וותיקי העיר ובהענקת אותות ליקירי העיר, נחתם בטקס הממלכתי המסורתי, שהתקיים ביום חמישי ברחבת אום רשרש, שם הונף דגל הדיו בט' באדר תש"ט 1949 במבצע עובדה, שסימל את סיום הקרבות של צה"ל במלחמת יום העצמאות ובו נכבשו הנגב הדרומי ודרום עמק הערבה ובהם העיר אילת. הטקס התקיים במעמד נשיא המדינה – יצחק הרצוג, שר הכלכלה - ניר ברקת, שר הנגב גליל וחוסן לאומי - יצחק שמעון וסרלאוף, חה"כ שלום דנינו, סגן נשיא בתי משפט השלום - השופט מרדכי לוי, ראש עיריית אילת – אלי לנקרי, ובהשתתפות מייסדי העיר, ותיקיה, תושבים, מפקדי כוחות הביטחון, קונסולים, ומאות בני נוער מכל תנועות הנוער. צילום: צח לעמ
יש מי שחושב עליהם
שכבת כתות ה' בבית ספר אלמוג הגיעו לעשות שמייח בבית התושווים בעיר וחילקו משלוחי מנות לכל החברים. תלמידי בית הספר אורים וחברי אקי"ם קיבלו גם הם משלוחי מנות מפנקים מקבוצת ממניס. חג שמח .
דור שלישי למשפחת בלייכר
שתיה, אוכל, מתוקים ומזנון עשיר הוגש בבר המצווה של יהונתן, הנכד של בטי ושמעון בלייכר, מוותיקי העיר אילת. בר המצווה המרגשת התקיימה בבית הכנסת במושב גבע כרמל באווירה עליזה ומשמחת נהנו האורחים הרבים שבאו מכל קצוות הארץ להשתתף בשמחת המשפחות בלייכר ואורן. רגע מרגש במיוחד היה כשיהונתן, חתן בר המצווה, האבא נתנאל, הסבא שמעון והאח אוראל- ארבעת הגברים של משפחת בלייכר, ברכו את ברכת הכהנים. הנשים שישבו בעזרת נשים זרקו לכיוון דוכן התפילה 17 ק"ג סוכריות והילדים והמבוגרים אספו את הסוכריות להנאתם.
פורים שמח ומתוק בבית החולים יוספטל מקבוצת כללית
חג הפורים נחגג לציון הישועה והנס שקרו לבני ישראל בשושן בירת פרס בימי אחשוורוש, השמחה היא המוטיב הבולט ביותר בפרקים האחרונים של מגילת אסתר והיא המכנה המשותף לכל מצוות פורים- כל אחת ממצוות חג הפורים נועדה ליצור ולטפח את השמחה בדרך משלה, וכך משלוחי המנות שארגונים וקבוצות חילקו בבית החולים יוספטל מקבוצת 
כללית במהלך החג שימחו מאוד את הילדים המאושפזים ואת הוריהם במחלקת ילדים, ואת המטופלים וצוות מלר"ד, מחלקות האשפוז ובכלל. תודה לבי"ס אור החיים, גן רותם/גן צבר, בי"ס חב"ד, קבוצת ממן, תצפיתניות חטמ"ר יואב פלוגה ד, ארגון BIZCO בשיתוף פעולה עם עובדי סניף אגד אילת ומנהל אגד קובי נחמני, צוות ישרוטל WOW ושחקני כדורסל הפועל אילת. משנכנס אדר מרבים בשמחה. המון שמחה עשו כל אלה בבית החולים.
חג שמייח
ועד העובדים של מכס ומע"מ אילת ערך נשף פורים לילדי העובדים בבריכה העירונית. החגיגה הגדולה והצבעונית כללה תחרות תחפושות נושאת פרסים בהפקת v.i.t הפקות. 
שמחה אמיתית בפורים
נשות אילת הגיעו לבית כנסת הרשב"י לצחוק, לשמוח ולרקוד יחד במסיבת פורים שארגנה הרבנית הכט כמדי שנה. הפעם נדמה היה שהיתה שמחה מיוחדת בזכות סדנת יוגה צחוק חסידי שהעבירה רבקה גבריץ. היא הצליחה להרקיד את הנשים כפי שלא רקדו מזמן, בתחושה של אחדות אמיתית ואהבת ישראל. אל תשכחו להעביר את זה הלאה, לתת ולשמח.
צופיפית בלב ובנשמה
הללי מזרחי, תלמידת כיתה ה' בבית הספר צאלים, חניכה בגדוד פולג בשבט צופי אילת, סיימה במקום השלישי בתחרות העירונית של הנואם הצעיר. הללי, צופיפניקית מושבעת, בחרה לנאום, איך לא, על הנושא הצופים כרשת חברתית. חבריה של הללי מהקבוצה בצופים  הגיעו לעודד אותה ולהיות איתה בתחרות. 
ועכשיו גם אולם תצוגה
שחר יששכר, זכיין דלתות פנדור באילת (שמאלי), פתח אולם תצוגה חדש באזור התעשייה בעיר. ערן מזרחי המתווך שהוא גם חברו הטוב של שחר, הגיע לקביעת המזוזה. את הברכה עשה הרב יהודה טייכטל. שיהיה בהצלחה.
ידידים של אמת
בשבוע שעבר התקיים מפגש של נתי טוויטו, מנהל סניף ידידים באילת, עם מפקד מרחב אילת, נצ"מ משה פינצ'י. בפגישה נכחו גם קצין אג"מ במרחב והמתנדבת בסניף ידידים, אנגל כהן. במהלך הפגישה סקר טוויטו בפני נצ"מ פינצ'י את פעילות ארגון ידידים באילת והסביבה. מפקד המרחב העניק תעודת הוקרה לידידים על פעילותם הרבה ברחבי העיר והסביבה, ומנגד העניק מנהל סניף אילת תעודה הוקרה והערכה למפקד המרחב על שיתוף הפעולה של משטרת ישראל עם ידידים בהווה, ועל המשך העשייה המשותפת. נצ"מ משה פינצ'י ייכנס בקרוב לתפקידו כעוזר מפכ"ל המשטרה. ארגון ידידים מברך את מפקד המרחב נצ"מ משה פינצ'י בברכת הצלחה רבה לרגל כניסתו לתפקיד החשוב. צילום: ידידים

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש