מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● צילום: מהאלבומים הפרטיים ● 13/1/2023 08:11 ● ערב ערב 3102
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

ידידים איתך לאורך כל הדרך
במסגרת פרויקט משותף של מתנדבי 'ידידים' סניף אילת עם עיריית אילת, המטה לבטיחות בדרכים ומשטרת אילת, חילקו בחמישי ובצאת השבת מלפני חצות ועד השעות המאוחרות לחוגגים מסגרת מהודרת לכרטיסי אשראי שנדבקת לטלפון הסלולרי וכן כובעים שעליהם מודפס כיתוב בנושא נהג תורן. "נמשיך בפעילות למען תושבי העיר אילת ואורחיה", נמסר מהעמותה.
מג"ב אילת למען ילדי עמותת זכרון מנחם
זכרון מנחם - המרכז הישראלי לתמיכה בילדים חולי סרטן, היא עמותה לטיפול בילדים ונוער חולי סרטן ובני משפחותיהם. משמר הגבול מאמץ את עמותת זכרון מנחם כבר שנים רבות. מדי שנה יחידות החיל מארחות את ילדי העמותה במספר אירועים שמופקים בבסיסים מצפון ועד הדרום. לאחרונה, לוחמי מג"ב אילת ומג"ב דרום, הרימו את הכפפה ואירחו כ- 200 מילדי העמותה ואנשי הצוות לפעילות חווייתית ומושקעת. הילדים הגיעו למתחם שנבנה לכבודם ובו תצוגת יחידות ואמצעים של משמר הגבול, משטרת ישראל וכחות הביטחון: כלבנים, חבלנים, אמצעים מכל הסוגים, עמדות ירי ברובי צבע, צביעת פנים, לוחמי יחידת המסתערבים שביצעו תרגיל מרשים, אופנועים ועוד מגוון עמדות מושקעות העניקו חוויה בלתי נשכחת לילדי העמותה שהגיעו לפעילות. בסיום הפעילות, עם רדת הערב, לוחמי משמר הגבול וילדי העמותה ערכו הדלקה חגיגית של נרות חנוכה, שירת שירי החג, חלוקת פרסים וסופגניות .
צילום: דוברות משמר הגבול
חודש המודעות לאנשים עם מוגבלות בסימן "הקול פתוח" 
מדי שנה מציינת העיר אילת במגוון פעילויות את חודש המודעות הבינלאומי לאנשים עם מוגבלות המצוין בחודש דצמבר. השנה בחרה העירייה להאיר באור גדול את האוכלוסייה עם מוגבלות הנעזרת בתקשורת תומכת וחלופית (תת"ח). במסגרת זו, הובילו המרכז למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים והתכנית העירונית "אילת לא עוצרת במוגבלות", שמפעיל האגף לשירותים חברתיים בעירייה, קמפיין פנים מרגש שהכוכבים בו הם: אריאל - בן 6 עם שיתוק מוחין (CP) ואפילפסיה, הנעזר באייפד תקשורת עם מערכת מיקוד-מבט, מאור וריתה - בני 7 על הרצף האוטיסטי, המתקשרים חלקית ונעזרים באייפד עם סמלים, חיה - בת 26 עם CP הנעזרת באייפד תקשורת, שי - בן 25 עם CP הנעזר באייפד תקשורת והלה, בת 61 עם מחלת ניוון שרירים, המשתמשת במערכת מיקוד מבט. המטרה היא להשמיע גם את קולם.
מנקים את החופים
ילדי 'פותחים עתיד' אילת השתתפו יחד עם עוד 3,000 ילדים, שלוקחים חלק בתוכנית "פותחים עתיד", במסגרת יום ההתנדבות הארצי של העמותה והחליטו לצאת במבצע ניקוי חופים. צילום: ענת מחנאי 

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש