אירגון המורים באילת התנגד-ימי ההורים בתיכונים התקיימו בשעות הצהריים

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 16/9/2022 07:33 ● ערב ערב 3086
למרות שבמרבית איזורי הארץ הסכימו נציגי ארגון המורים לבוא לקראת ההורים ולקיים את ימי ההורים של פתיחת שנת הלימודים בשעות אחר הצהריים, באילת התנגדו חברי ארגון המורים נחרצות ● בזכות עמידתו של יו"ר הפורום העירוני אייל סורגייט על הרגליים האחוריות, התרצו לפחות המורים בחטיבות הביניים וקיימו את ימי ההורים בשעות הערב ● כך קרה שרק באילת נאלצו ההורים להגיע לימי ההורים בתיכונים בשעות הצהריים, על חשבון שעות העבודה שלהם
אירגון המורים באילת התנגד-ימי ההורים  בתיכונים התקיימו בשעות הצהריים
יו”ר פורום ההורים העירוני, אייל סורגייט, בביקורת על יו”ר וועדי המורים בבתי הספר
תגיות:

למרות שבכל הארץ הסכימו המורים, חברי אירגון המורים, לשנות את מה שמותר להם לעשות ולקיים את ימי ההורים של פתיחת שנת הלימודים בשעות אחר הצהריים, שעות שלא נחשבות לשעות העבודה שלהם ולכן הם אינם מחוייבים בהן, הרי שבאילת, למרות הפניות מצד פורום ההורים העירוני בבקשה כי אירגון המורים יבוא לקראת ההורים שאינם מסוגלים לצאת באמצע יום העבודה ליום ההורים, התנגדו נציגי אירגון המורים בבתי הספר התיכוניים ולמרות שליו"ר האירגון באילת, אריה אלון, היה נכון להיעתר לבקשת ההורים, התנגדותם של יושבי הראש בבתי הספר היא שהכריעה את הכף.

בפועל התקיימו במהלך השבוע ימי ההורים בתיכוניים בשעות הצהריים כשרק הורים מעטים נוכחים באסיפות השכבתיות והכיתתיות. הורים מחו על חוסר ההתחושבות מצד אירגון המורים: "לא יתכן שהם נלחמים על כל שקל ומנצחים, אבל כשזה מגיע להתחשבות בהורים שום דבר לא קיים מבחינתם".

 

יו”ר האירגון, אריה אלון

 

למרות שבתיכונים לא נענו וועדי המורים לבקשות פורום ההורים העירוני בראשותו של היו"ר אייל סורגייט, בחטיבות הביניים התרצו המורים, שחלקם משתייכים לאירגון המורים. כך קרה שבעוד שבחטיבות הביניים בעיר התקיימו ימי ההורים בשעות אחר הצהריים והערב, ימי ההורים של התיכונים התקיימו בנוכחות דלילה בלבד בשעות הצהריים. "מאוד רציתי להגיע לשמוע את המנהלת ולהכיר את המורה החדשה של בני שעלה השנה לכתה י'", אמרה אמא לערב ערב באילת', "אבל כשעושים בבית הספר אסיפת הורים בשעה 13:15, ואני מסיימת לעבוד בשעה 16:00 זה לא ממש אפשרי".

יו"ר פורום ההורים העירוני אייל סורגייט כעס גם הוא על חוסר ההתחשבות מצד היו"רים של מורי אירגון המורים בבתי הספר התיכוניים וציין כי אם בעבר היה היו"ר העירוני של אירגון המורים מקבל את ההחלטה בעצמו ומשפיע על יושבי הראש של וועדי המורים בבתי הספר, הרי שכיום הם מצליחים לכפות גם עליו את דעתם.

מיו"ר אירגון המורים באילת אריה אלון לא נמסרה תגובה עד למועד סגירת הגיליון.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש