מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● צילום: מהאלבומים הפרטיים ● 5/8/2022 09:15 ● ערב ערב 3080
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

  חגיגה צבעונית לעיניים
לאחרונה, סיכמה סדנת הציור של מארק בוגנים את פעילותה השנה בתערוכה מרשימה של 100 יצירות שהוצגו על ידי משתתפי הסדנה. התלמידים הגיעו עם משפחות וחברים וההתרגשות הייתה גדולה.
אנשים טובים באמצע הדרך
רגע אחרי שנבחרת הילדים של אילת חזרה מהטורניר בברצלונה, התייצב מנהל המשלחת תותי נופי במשרדי רשות האוכלוסין וההגירה של אילת והודה בגדול בשי צנוע למנהלת הלשכה טלי כרמלי ולסגניתה רחל בן עמי על עזרתן הרבה בסידור הדרכונים לילדים, שכן בלי עזרתן ועזרת הצוות כולו, נסיעת המשלחת לא הייתה יוצאת לפועל. אנשים טובים באמצע הדרך כבר אמרנו?
קובי טאטו
המקעקע האילתי קובי סבג מוכר בכל הארץ וממשיכים להגיע אליו לקוחות מכל רחבי המדינה, והפעם גיא מטבריה הרחוקה הדרים לאילת ובחר להתקעקע אצל קובי טאטו וכמובן שיצא מאוד מרוצה.

ילדים ב' של 'בני אילת' בטורניר בינלאומי
שלושים שחקני קבוצת ילדים ב' באגודת הכדורגל בני אילת חזרו לאחרונה משישה ימי טורניר בינלאומי שהתקיים בעיר לורט דל מאר ליד ברצלונה. לצד משחקים והרבה זיעה, נהנו הילדים בהובלתו של מנהל מחלקת הנוער תותי נופי, שעמד בראש המשלחת, משלל פעילויות מהנות. בין השאר הם ביקרו באטרקציית מים, נהגו במכוניות קרטינג, טיילו בעיר ולקינוח - ביקרו באצטדיון הבית של קבוצת ברצלונה - הקאמפ נואו וחזרו לאילת לא רק שחקנים יותר טובים אלא בעיקר הרבה יותר מרוצים.

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש