אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● צילום: צילה שיר-אל ● 5/8/2022 08:59 ● ערב ערב 3080
טיפ לילידי השבוע -בשבוע הקרוב תרגישו רגישים יותר מהרגיל לחברים ולסביבה בגלל העובדה שהירח בשמים יבקר בבית המעמד החברתי שלכם ויגרום לכם להיות יותר קשובים לאחרים.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

בשבוע הקרוב יהיו כוכב משמעותי בבית המקושר עם תת המודע שלכם ולכן יהיה זה זמן בו תרגישו שאתם צריכים לקבל תשובות קצת יותר עמוקות מהאני הפנימי שלכם. פחדים ישנים ישובו לקנן בליבכם ורק ייעוץ ושיחה עם אדם אמין ומקצועי יעזרו לכם להיחלץ מהפלונטר שבו אתם שרויים. הכוכב וונוס שאחראי על יחסי אנוש מבקר בבית המשפחה שלכם וגורם לכם לשמוע בשורות טובות.  


 

שור

 

במהלך כל התקופה הקרובה תהיו עסוקים במחשבה כיצד אתם משווקים את עצמכם מבחינה מקצועית לאור ההישגים שלכם בתקופה האחרונה. אתם נמצאים בפתחה של תקופה חדשה שבה תהיה לכם היכולת לקדם את עצמכם למקומות חדשים. במידה ותרשו לעצמכם להיפתח לתחומים חדשים , נראה שהיצירתיות שבכם תגבר ואתם תוכלו לממש אותה לטובת מטרותיכם.


 

תאומים

 

כוכב משמעותי כמו כוכב ההזדמנויות המוכר בשמו יופיטר נמצא בתקופה זו בבית החברים והחברה שלכם כך שזה הזמן הנכון עבורכם להשקיע את מקסימום הזמן והאנרגיה בקידום עצמכם מבחינה מקצועית על מנת שבעתיד תוכלו להמשיך בחייכם הרגילים ובדרך שתבחרו לעצמכם. מאחר וזוהי תקופה חשובה – מומלץ לכם להשקיע את מקסימום האנרגיה בגיבוש חברים אמיתיים לחיים.


 

סרטן

 

בשבוע הקרוב ההשפעה על חייכם תגיע דרך קשרים ויחסים בין אישיים. אתם מחפשים מי יכול לעזור לכם בפן האישי וגם בפן הכלכלי, כיוון שנראה שמבחינה כספית אתם נמצאים במצב שאינו מספיק טוב עבורכם ואתם שואפים להתפתח. אל תהססו לפנות גם אל אנשים שאין לכם איתם קשר בחיי היום יום במידה ואתם זקוקים לעזרה. כרגע זה הדבר הנכון לכם ביותר.


 

אריה

 

הכוכב מארס שמביא איתו עשייה נמצא אצלכם בבית הקריירה ואתם דוחפים את עצמכם קדימה יותר מתמיד. זה הזמן המתאים עבורכם לשפר את המצב המקצועי בו אתם נמצאים על ידי העובדה שאתם  יכולים בכל פעם להמציא את עצמכם מחדש כדי שתוכלו לרענן את הרושם עליכם ותיצרו לעצמכם תחומי עניין חדשים. זוהי תקופה בה תיקחו החלטות ואחריות על סגנון ודרך חייכם.


 

בתולה

 

אתם נמצאים כחודש לפני יום ההולדת שלכם והשמש בשמיים מאירה לכם את כל התחום התת הכרתי של חייכם, כיוון שאתם נדרשים לפעול באנרגיות שלעיתים מנוגדת לתפיסת העולם הבסיסית שלכם חשוב מאוד להשתמש באינטואיציה הטבעית שלכם על מנת ליצור את השינוי המיוחל שיעזור לכם להתנהל אחרת. מומלץ לכם לבדוק את עצמכם בצורה אובייקטיבית ולהיעזר גם בבעל מקצוע.


 

מאזניים

 

באופן אישי אתם זקוקים לפינה הפרטית שלכם ומאחר והפרטיות מאוד חשובה לכם ייתכן ולא תשמחו לחלוק דברים אישיים עם אנשים שמחשיבים עצמם קרובים לכם אך עדיין לא עברו את הביקורת שלכם והמוכנות שלכם להגדיר אותם כחברים קרובים. בנוסף, בתקופה הזו מומלץ לכם לטפח את התחום המקצועי והחברתי ולבדוק  כיצד אתם יכולים להמשיך ולשדרג את עצמכם.  


 

עקרב

 

אתם נמצאים באחת התקופות היותר טובות בחייכם וזאת דווקא בגלל ביקור השמש בבית הקריירה שלכם. ביקור זה גורם לכם לקחת אחריות על חייכם ועל היכולת להתנהל מקצועית. אתם מודעים לעובדה שעכשיו למעשה אתם מעצבים את חייכם העתידיים ולכן אתם מוכנים לקחת על עצמכם קשיים הנובעים מתוך עובדה זו, ואשר נגזרים כתוצאה משינויים אלה.


 

קשת

 

מרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם כל המתרחש סביב המשפחה הפרטית והעבודה. נראה שהתובנות שאתם מקבלים עכשיו על חייכם גורמים לכם לזעזועים פנימיים עמוקים כיוון שאתם מבינים שעד היום נעתרתם וויתרתם במקומות שבהם היה עליכם לשמור על עצמכם ולשים גבולות משמעותיים. נסו למצוא לעצמכם תחומי עניין ולימודים חדשים שיאתגרו אתכם.


 

גדי

 

נראה שלמרות ההצלחות המקצועיות הרבות שלכם, הרי שפעמים רבות בסוף היום אתם חשים לבד ולא תמיד בטוחים שאכן פעלתם נכון. חשוב מאוד לגבש לעצמכם חיי משפחה מלאים שיתאימו לתחושות אלה. מומלץ לכם בתקופה הקרובה לבדוק מהן האפשרויות שלכם לשנות את עיצוב הסביבה הקרובה שלכם , ולתת בדרך זו דרור ליצירתיות שלכם.


 

דלי

 

נראה שהנסיבות החיצוניות של חייכם מכריחות אתכם להתעמת עם הפן הכלכלי שלכם.  מה דעתכם לאסוף את כל הנתונים וללכת לאיש מקצוע על מנת שיעזור לכם להתנהל נכון.? נראה שאתם לא יכולים לראות את כל התמונה המלאה בגלל העובדה שאתם לא אובייקטיביים לגבי עצמכם וקשה לכם לוותר על חלקים מסגנון חייכם הנוכחי. מומלץ לכם מאוד , לבקש עזרה חיצונית.


 

דגים

 

אתם נמצאים עכשיו בתקופה טובה מבחינה כלכלית בגלל ביקור כוכב השפע יופיטר בבית הכספים שלכם ונראה שמזדמנות עבורכם התחלות חדשות. זוהי תקופה מעולה לחזק את היחסים שלכם בבית ובחיק המשפחה הקרובה ובמידה ותרצו לפנק בדברים חומריים זה הזמן הנכון. מצפים לכם השבוע ימים טובים שבהם תרגישו שאתם נמצאים במרכז העניינים ואכן הגיע זמנכם לחוש כך.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

 אסטרולוגית ויועצת משפחתית נייד :0522248626


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש