סאמר סקול הגירסה האילתית

מאת: דוברות עיריית אילת ● צילום: דוברות עיריית אילת ● 29/7/2022 07:03 ● ערב ערב 3079
תכנית הסאמר סקול של תלמ״א החלה הקיץ באילת, במסגרתה ילמדו הילדים אנגלית בצורה חווייתית ויתרגלו את השפה האנגלית אותה ילמדו מורים מארה"ב שהגיעו לישראל במיוחד לשם כך.
סאמר סקול הגירסה האילתית
קרדיט צילום: תלמ"א
תגיות:

 התוכנית פועלת באילת  זו השנה הרביעית,  ב-12 כיתות בבתי הספר השונים בעיר

במסגרת התוכנית נחתו בישראל כ-300 מורים לאנגלית מכל רחבי העולם: מארה״ב, אוסטרליה, קנדה ו"כו אליהם יצטרפו כ-300 מורים ישראליים נוספים לתחילת ״סאמר סקול״ של תכנית החינוך הלאומית "תלמ"א".

תכנית הקיץ יצאה לדרך זו השנה הרביעית בעיר והיא  תאפשר לתלמידים לקבל הזדמנות שווה ברכישת השפה האנגלית.

מטרת ה-"סאמר סקול" היא לאפשר לתלמידים להתקדם בלימודי האנגלית באופן משמעותי ומקצועי, עם מורים בעלי ניסיון מחו"ל, בוגרי תארים אקדמיים ותעודות הוראה יחד עם מורים מבתי ספר ישראליים. לצד זאת, התלמידים ייהנו מחוויה יוצאת דופן שתאפשר להם לחוות את בית הספר כמקום עם חוויות משמעותיות תוך רכישת ביטחון עצמי וכהכנה לשלב הבא בשוק העבודה. הלימוד מתבצע בין היתר על ידי סימולציות חוויתיות של תרגול השפה האנגלית המדוברת כמו פתיחת מסעדה, טיול מדומה לחו״ל, הדרכת תיירים ועוד.

אלון פוטרמן מנכ״ל תלמ״א: ״בימים של שבה יציבות מערכת החינוך מטולטלת ועקב שביתות ועיצומים, תלמ״א עושה מעשה ציוני ומביאה ארצה מספר רב של מורים איכותיים ומנוסים על מנת לתגבר את לימודי האנגלית של ילדינו למען עתידם. בשלושה שבועות חווייתיים של ״סאמר סקול״ מקומי, התלמידים יקבלו את כמות השיעורים שהיו מקבלים בחצי שנת לימודים. אנו מעניקים שוויון הזדמנויות לכל ילד ברחבי הארץ ללא הבדל מגזרי או סוציו אקונומי לחוות חוויה משמעותית, מהנה ולימודית שתכין אותו לשלב הבא בחיים.

 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש