מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● צילום: מהאלבומים הפרטיים ● 24/6/2022 06:26 ● ערב ערב 3074
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

ליגת האלופות באילת
טיבו קורטואה, שוער ריאל מדריד וגיבור הזכייה בליגת האלופות, הגיע לאחרונה לאילת יחד עם
ארוסתו הטרייה, הדוגמנית מישל גרציג, לביקור של שלושה ימים באילת. מסתבר שהסיבה העיקרית להגעתם לאילת הייתה בין היתר היכרות ראשונית של השוער המצטיין עם הוריה של ארוסתו, שבילדותה גדלה בעיר אילת. סיבה נוספת מאוד חשובה שהביאה אותם אלינו היא כדי להשתתף בחתונה של חברת ילדותה בשם לירן ינוקה, שנישאה לאחרונה לבן זוגה האילתי אופק חזן. החתונה נערכה במלון הרודס, שם גם התארחו הזוג המלכותי בסוויטה הנשיאותית של המלון. יום קודם לכן יצאו טיבו ומישל לסיור היכרות בעיר וביקרו בין היתר במצפה התת ימי, בריף הדולפינים וכן טיילו לאורך החופים. בתום הסיור התכנסו שני הזוגות המאושרים יחד עם המשפחות לארוחה מפנקת במסעדת "הלב הרחב" המצוינת, שם התקבלו באהבה ובהערצה על ידי כל הנוכחים במקום. בתמונה, מימין לשמאל: אופק חזן, לירן חזן, מישל גרציג, טיבו קורטואה.
מחבקים את האזרחים הוותיקים
העיר אילת התברכה באלפי מתנדבים, מאות מהם אזרחים ותיקים. אפשר לפגוש אותם בחנות יד שנייה, בגני הילדים כחלק מתכנית זה"ב בגן, בבתי הספר כחלק מתכנית "שעה טובה", בבסיסי צה"ל במסגרת תכנית "לצה"ל באהבה" ועוד. לאחרונה, יצאו המתנדבים לטיול גיבוש של שלושה ימים בצפון הארץ, כאות הוקרה על פעילותם. אליהם הצטרפו תלמידי "כיתת אזרחים ותיקים" הפועלת זו השנה השמינית. עבורם היה זה טיול שנתי. את הוותיקים היקרים ליוותה אמירה אדרי – מנהלת מחלקת התנדבות בעירייה ויועצת ראש העירייה לענייני אזרחים ותיקים. 
חילופי נשיאים ברוטרי
טקס חילופי נשיאים במועדון רוטרי אילת: הנשיא היוצא הוא אייל יעיש והנשיא הנכנס הוא משה סעדון שיכהן פעם שניה כנשיא.  לאחרונה נערך טקס חילופי נשיאים מכובד מאוד, מרגש מאוד במעמד נגיד רוטרי ישראל דני גלבוע ובת זוגו ועוזר הנגיד לאשכול דרום - משה קופלר ורעייתו שהגיעו לאילת במיוחד לרגל האירוע. ראש העירייה לשעבר, סגן שרת החינוך, ח"כ מאיר יצחק הלוי, סגני ראש העירייה - סטס דינקין ומתן בארי נכחו באירוע. עוד נכחו מכובדים מהקהילה האילתית וכל חברי רוטרי בעבר ובהווה ואורחים נוספים. הטקס התקיים באולם האירועים של אשכרה והסתיים בארוחה טובה.
מנוחת הלוחמים
כדורגלני בני אילת ניצלו את הימים שאחרי סוף העונה ואחרי ההישארות בליגה א' ויצאו לחופשה של שלושה שבועות בתאילנד. אם תקלטו ברחוב את איתי שטלונג, איליי אלימלך, זוהר שיפמן, ארז שיפמן, מתן זוגייר, דניאל אלימלך ודולב תמים שזופים ומאושריםפ, תבינו מאיפה זה בא להם. מותק חושבת שזה בכלל אחלה רעיון כדי לחזור לעונה הבאה עם הרבה כוחות
כנס משכנתא 
החודש נערך כנס "משכנתא בגינס" ראשון מסוגו באילת אשר הופק לטובת בני אילת על ידי  משרדי "חנן עמוס-יעוץ כלכלי פיננסי". הכנס נערך בבוטיק היין "החרש" בשיתוף סוכנות לביטוח "Yon" והנגיש לזוגות צעירים את כל המידע החיוני הנכון והמקצועי בדרך לדירה הראשונה. לאור ההצלחה, בקרוב יתקיים הכנס השני לטובת מתמודדי "מחיר למשתכן / דירה בהנחה". לדברי חנן עמוס: "מטרת הכנס הינה להנגיש לבני אילת את נושא המשכנתאות, לבאר מושגים ולהתוות להם את הדרך בצורה נכונה, בדרך ליעד הנכסף של רכישת דירה". עוד הוסיף חנן וציין כי: "עליית הריביות על ידי בנק ישראל מצד אחד ומחירי הנדל"ן הגבוהים מצד שני מצריכים תכנון נכון של הליך המשכנתא ורכישת הדירה , ונכון הוא להכיר את כל הכללים על מנת לעשות זאת נכון". בכנס השתתפו כ- 75 תושבי אילת אשר הגיעו וזכו לידע רב וכן למידע חשוב בנושא הגדלת ההון העצמי באמצעות פוליסות חסכון שהינן מוצר חדשני. 
כוח המחץ
למרות שהיא רק בת 29 וכבר נשואה פלוס 4 ילדים, עדיין מוצאת רוני חדידה זמן לנהל עסק לעיצוב אירועים- חינות, חתונות, ימי הולדת ועוד. אצל רוני ב'רוני איימיזינג' כל חלום שלכם יתגשם
חג המים עם ראש העירייה ב"פותחים עתיד אילת"
ראשיתו של "חג המים" התחיל במנהג קדום בקרב יהודי צפון אפריקה, המנהג כלל שפיכת מים זה על זה והיו אף שהאמינו כי מי שהותזו עליו מים, זכה לברכה ולא יאונה לו כל רע לאורך השנה. ב"פותחים עתיד אילת" החליטו לקחת את המנהג הקייצי הזה, צעד אחד קדימה והזמינו את ההורים והילדים לזמן איכות מהנה בחגיגת מים משגעת שכללה משחקי מים, מגלשות רטובות, זירת רובי מים ועוד. גם ראש עיריית אילת, אלי לנקרי, הוזמן והגיע לברך את הילדים והמשפחות ולהביע את תמיכתו בתכנית.  "פותחים עתיד" פעילה באילת משנת 2006 וליוותה עד היום כאלף ילדים ומשפחות בקהילה. התכנית פועלת בתמיכת הרשות המקומית, התכנית הלאומית 360 ותורמים פרטיים מהארץ והעולם. פותחים עתיד' הינה עמותה, חברת בת של הסוכנות היהודית, הפועלת משנת 2006, ב- 36 ישובים בפריפריה החברתית והגיאוגרפית של ישראל למען ילדים ומשפחות המצויים במצבי סיכון. "פותחים עתיד" פועלת להעניק לילדים ומשפחותיהם בטחון, כלים והזדמנות שווה לממש את הפוטנציאל האישי הטמון בהם תוך הנגשת השירותים החברתיים, עידוד מעורבות משפחתית ויצירת סביבה חינוכית תומכת.
 אבק כוכבים בבריכת הכרישים
מישל גרציג ממשיכה להכיר לטיבו קורטואה את ישראל והפעם באווירה ביתית במיוחד. השניים הגיעו לפארק המצפה התת ימי באילת, עיר הולדתה של גרציג שם ערכו סיור וראו את מגוון בעלי החיים הימיים בפארק ביניהם את הכרישים, צבי הים ועוד.  במהלך הסיור, אותו העבירה מירב מרוז, מנהלת תחום הדרכה בפארק, פגשה גרציג את זהבית כהן, מנהלת קשרי הלקוחות של הפארק שמכירה את מישל מילדות, אחותה של מישל עבדה בעבר בחנות פארק המצפה התת ימי באילת.
וגם שופט
רונן שחרור, מי שהיה עד לא מזמן יד ימינו של יעקב מלכה, מנהל אגף הספורט בעירית אילת ניצח בשבת האחרונה על אליפות אילת הקהילתית בפוצ'יוואלי. שחרור אירגן, רץ, סידר, דאג שהכל יעבוד ועל הדרך גם שימש כשופט בחלק מהמשחקים. על זה נאמר מולטיטאלנט
מקדמים אקדמיה
יו"ר הוועדה לתכנון ותקצוב (ות"ת) במועצה להשכלה גבוהה (מל"ג) - פרופ' יוסי מקורי הגיע לביקור באילת ביחד עם הצוות הבכיר כדי לעמוד מקרוב על צורכי העיר ולקדם את תחומי האקדמיה. במעמד הביקור בישר יו"ר הות"ת, כי העיר אילת נבחרה להיות אחת מספינות הדגל לקידום תחום המחקר בנושאי חקלאות ימית ומדעי הים. "אנו רואים את אילת כמובילה בכל הנוגע למים וים“.
הצוות המנצח
אין מישהו שיכול להצליח במשימה אם היא לא נעשית בעבודת צוות וכשמדובר על צוות אגף הספורט בעירייה, ברור שזה לא רק רונן שחרור אלא כל הצוות הנשי שאיתו, שדואגות שהכל יתקיים על הצד הטוב ביותר. ועם התוצאות אי אפשר להתווכח
חנות של קיימות
 בשישו ושמחו נפתחה בשבוע שעבר לקהל הרחב על טיילת מלון מלכת שבא חנות המותגים WORD מבית 911 אופנה שמטרתה להביא לקהל את מותגי האופנה המובילים בעולם בדגש על קיימות, שמירה על כדור הארץ וסחר הוגן. בחנות מוצגים מותגי על בעלי אוריינטציה חברתית כמו VEJA,SCOTCH& SODA ועוד רבים וטובים אחרים.
תושבי אילת הגיעו בהמוניהם לפרגן לבעלי העסק החדש המוכרים והאהובים אלון אוברלנדר וליאור הררי

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש