נחנך מקווה חדש באילת

מאת: רותם נועם ● 17/6/2022 13:09 ● ערב ערב 3073
במעמד מרגש שהתקיים במרכז שכונת שחמון באילת נחנך מקווה טהרה, ששופץ וחודש מהמסד ועד הטפחות בהשקעת ענק, לטובת תושבות העיר
נחנך מקווה חדש באילת
חיים עמר יו''ר המועצה הדתית והרב הדאיה
תגיות:

כבר מתחילת כניסתו לתפקיד, שם לו ראש המועצה הדתית, חיים עמר למטרה עליונה לפתח ולהצעיד קדימה את מקוואות הטהרה. כחלק מתנופת פיתוח נרחבת זו, הוביל ראש המועצה פרויקט מורחב של שיפוץ והרחבת המקוואות שתחילתו במקווה שחמון המקבל את המספר הגדול ביותר של טובלות מידי ערב.
בהשקעה אדירה של מיליון ושלוש מאות אלף ₪, חודש המקווה ושודרגו חדרי הטהרה מהיסוד, המקווה ישרת את אלפי תושבות העיר בצורה המזמינה והמפוארת ביותר. המקווה המחודש הינו הגדול והמפואר ביותר מבין כלל המקוואות בעיר, ונבנה בחשיבה מדוקדקת של כל פרטי ההלכה המחמירים ביותר, כשהוא מכיל מספר תאי הלבשה ומרחץ חדישים, מערכת אוורור ומיזוג אוויר מתקדמת ומערכות חימום חכמות, לנוחותם ורווחתם המרבית של הטובלות.

 

הבלניות קיבלו שי


במעמד חנוכת המקווה, השתתפו רבני העיר הרה"ג משה הדאיה שליט"א, הרה"ג יוסף הכט שליט"א, יו"ר המועצה הדתית מר חיים עמר רבנים ואישי ציבור נוספים.
במהלך האירוע שיבחו רבני העיר והשכונה את יו"ר המועצה הדתית מר חיים עמר  על פעלו הרב למען חיזוק הדת בעיר, ובפרט על דאגתו הרבה לפיתוח מבני הדת. יו"ר המועצה הודה לכל האנשים שעמלו וטרחו למען הפרויקט, ובהזדמנות זו העניק שי לבלניות על פועלן ומסירותן .


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת