יו"ר פורום ההורים של אילת שמר על מקומו בהנהגה הארצית

מאת: מירב לוי דיאמנט ● 17/6/2022 13:00 ● ערב ערב 3073
הישג יפה ליו"ר פורום ההורים של אילת אייל סורגיט שנבחר זו הפעם השנייה הרציפות להנהלת הנהגת ההורים הארצית ● סורגייט שזכה ל-142 קולות של חברי ההנהגה הארצית נבחר במקום ה – 9 מתוך 31 חברי הנהלה ● גורם בתחום החינוך בעיר אמר: "זו תעודת כבוד להנהגת ההורים באילת. סורגייט מצדיק את בחירתו בעקבות עבודה ללא פשרות שהוא עושה ביום יום מול כל המערכות בזירה העירונית והארצית אך ורק למען התלמידים“
יו''ר פורום ההורים של אילת  שמר על מקומו בהנהגה הארצית
קדנציה שנייה בהנהלת הנהגת ההורים הארצית. סורגיט
תגיות:

בבחירות להנהלת הנהגת ההורים הארצית שהתקיימו בשבוע שעבר, נבחר אייל סורגיט יו"ר פורום ההורים העירוני באילת, לקדנציה נוספת בת שנתיים בהנהלה. בבחירות לקחו חלק 260 חברי הנהגת ההורים הארצית המורכבת מיושבי ראש של פורומים עירוניים בכל הארץ. בסך הכל מונה הנהלת הנהגת ההורים הארצית 31 חברים והנבחרים משמשים בתפקידם שנתיים. 
סורגיט ששימש  בשנתיים החולפות בהנהלת ההנהגה הארצית הצליח לשמור גם בבחירות האלו על מקומו כשהוא מדורג במקום ה - 9 מתוך 31 חברים וזכה ל- 142 קולות של חברי ההנהגה. נתון מרשים שמחזק את פועלו של מי שנאבק לטובת התלמידים לא רק בזירה העירונית אלא גם בארצית והיה שותף פעיל ודומיננטי בימי הקורונה להחלטות שקודמו מול מערכת החינוך הארצית על ידי הנהלת ההורים. בין השאר פעל סורגיט בזירה הארצית בנושא האלימות ברשתות החברתיות, חיזוק החיבור והקשר בין ההורים למערכת החינוך ופעל רבות בימי הקורונה לשמירה ומעקב אחר מצבם של התלמידים שישבו ולמדו בבתים. "זו תעודת כבוד לעיר אילת שיו"ר הפורום העירוני שלה נבחר זו הקדנציה השנייה להנהלת הנהגת ההורים הארצית", אמר השבוע גורם חינוך בעיר וציין כי "סורגייט מצדיק בכל יום שעובר את בחירתו לתפקיד בשל פעילותו ללא לאות מול גורמי החינוך העירוניים והארציים כשהוא רואה לנגד עיניו אך ורק את טובת הילדים".
במקביל, לאחר שהודיע סורגיט על סיום תפקידו כיו"ר פורום ההורים העירוני מסיבות פרטיות, ולאחר עיכוב של למעלה מחצי שנה בבחירות לתפקיד היו"ר, הוחלט לאחרונה כי עד לבחירות הרישמיות הבאות לתפקיד יו"ר פורום ההורים העירוני, בחודש נובמבר, ימשיך סורגייט בתפקידו. החלטה זו הועלתה להצבעה וזכתה לתמיכה גורפת של חברי פורום ההורים העירוני. סורגייט עצמו הבהיר בעקבות המהלך: "אני לא רואה את עצמי קם והולך במצב הנוכחי, לפחות לא עד שייבחר לי מחליף על פי כל הכללים הנדרשים".

לשאלה עד כמה הפוליטיקה קורצת לו בימים אלו ענה סורגיט: "הפוליטיקה לא קורצת לי בימים אלו. חשובה לי ההתנדבות לתפקיד והנתינה ממקום נקי ללא אינטרסים ובלי שום מחוייבות כזו או אחרת לשום גורם מלבד עשייה לטובת הילדים וההורים. זו עבורי מהות העשייה. מה שוועד הורים חזק יכול לעשות, אף לא פוליטיקאי אחד יכול לעשות".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש