האם הליכוד וגבי קדוש מאחדים כוחות?

מאת: מירב לוי דיאמנט ● צילום: מירב לוי דיאמנט ● 17/6/2022 12:59 ● ערב ערב 3073
אחרי שנים ארוכות של נתק בין מועמד הליכוד לראשות עיריית אילת גבי קדוש, לבין יו''ר מועצת סניף הליכוד עיוש אלמליח, נעשתה השבוע סולחה בין השניים כשעל תקן השושבין יניב חנו, חבר מועצת עיר ● היו חיוכים וגם לחיצת יד ולמרות שנכון לעכשיו אף לא אחד מהצדדים יוצא בהצהרות לגבי הבחירות הקרובות, לכולם כבר ברור שמכאן הדרך לאיחוד כוחות קרוב מתמיד
האם הליכוד וגבי קדוש מאחדים כוחות?
הגיע הזמן לסולחה. אלמליח וקדוש
תגיות:

לאחר שבבחירות האחרונות תמכו אנשי סניף הליכוד באילת בניצוחו של יו"ר מועצת הסניף עיוש אלמליח במועמדותו של אלי לנקרי לראשות העירייה, הרי שרגע אחרי הבחירות ואחרי שלנקרי חבר למפלגתו של גדעון סער 'תקווה חדשה', הבהיר עיוש ברבים כי לא יתמוך עוד בראש עיר שתומך בגדעון סער. כך או כך, השבוע, שנה וחצי לפני הבחירות המוניציפאליות וכאות שמאותת על הבאות, הגיע תור הסולחה בין עיוש לבין גבי קדוש, מועמד הליכוד לבחירות לעירייה. על תפקיד השושבין חתום חבר מועצת עיר יניב חנו, שהחליט שהגיע הזמן לגשר בין הצדדים לאחר שנים ארוכות של צ'ילבות. המפגש התקיים השבוע בבית קפה באילת, בידיעתו והסכמתו של יו"ר הנהלת סניף הליכוד בעיר ליאור אזולאי. היו לחיצות יד, היו חיוכים ובעיקר "שבת אחים גם יחד", כמו שהגדיר את המפגש יניב חנו שגם סיכם ואמר: "מה שחשוב בכל העניין הזה הוא שנהייה מאחודים. בגלל סכסוכים מיותרים כאלו העיר מפסידה. לשמחתי היה רצון טוב של שני הצדדים ועכשיו השורות מאוחדות".
עיוש אלימלח העדיף שלא לצאת בשלב הזה בהצהרות מוקדמות ומסר לאחר המפגש: "הגיע הזמן להיפרד ממשקעים שהיו למעלה מעשור ולשים הכל מאחור. יישרנו את ההדורים וזה כבר צעד טוב. מה יהיה הלאה? אלוהים גדול".


גבי קדוש מסר: "הצעד הזה נעשה בראש ובראשונה בהיבט חברי ואישי. קירוב לבבות הוא תמיד צעד טוב ונכון. אנחנו עושים הכל על מנת לאחד את סניף הליכוד בעיר. על מנת להחזיר את העיר למשפחתיות ואהבת חינם צריכים להיות הידברות וקירוב לבבות ואז ניתן אנחנו את הדוגמא האישית".
יודעי דבר בזירה הפוליטית ניתחו את המהלך כצעדים ראשונים בדרך לאיחוד סניף הליכוד בעיר והתייצבותו בבחירות הקרובות מאחורי מועמד הליכוד לראשות העירייה גבי קדוש. "גבי לא מחכה לרגע האחרון וכבר עושה שיעורי בית וצעדים שמגבשים סביבו כמה שיותר מפלגות כדי שלמועד הבחירות הבא בעוד כשנה וחצי הוא כבר יגיע מוכן".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש