אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 20/5/2022 15:24 ● ערב ערב 3069
טיפ לילידי השבוע -השבוע עומד להיות עמוס מבחינה רגשית בגלל מעבר כוכב היחסים הבין אישים בבית תת המודע שלכם. כיוון שכך ,יטרידו אתכם מחשבות ורגשות שעד עכשיו לא הייתם מודעים להם ועכשיו הן יצאו החוצה ביתר שאת.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

אתם עסוקים עם אנשים הקרובים לכם ומאוד מנסים לרצות אותם בכל התחומים שאתם עושים. נראה שצפויות לכם בשורות טובות מבחינה כספית וזאת בעיקר בגלל ביקור השמש בבית הכספים שלכם. גם בסביבה הקרובה לכם, תזכו ליחס אוהד בגלל העובדה שאתם יודעים כיצד לפעול ולנהל את העניינים שלכם ברגישות. עובדה נוספת, היא שאת הרגישות שלכם מומלץ קצת למתן ולא לשתף בריש גלי את התוכניות שלכם, לכל מי שאתם קרובים אליו.  


 

שור

 

נושאי כספים הפעם יהיו מאוד משמעותיים בגלל העובדה שהכוכב מרקורי מבצע את הנסיגה שלו בבית הכספים שלכם ולמרות שהתחיל את הנסיגה במזל תאומים הוא בית הכספים שלכם הוא מתעקש וחוזר אל המזל שלכם. זוהי תקופה מאוד רגישה מבחינה אישית ועליכם להיזהר בכל תוכניותיכם, כיוון שמהלך נסיגה של כוכב מבשר על חוסר בהירות וחוסר יכולת להתארגן בצורה יעילה ורק בעוד כשלושה שבועות כשהכוכב יתיישר תוכלו להמשיך ולטפל בנושאים הכלכליים שלכם בצורה טובה.  


 

תאומים

 

אתם המזל שהפעם חשוב לכם מאוד להיות מרוצים מהעשייה שלכם כיוון שאתם נמצאים בדיוק במקום הנכון ליצירת פרויקטים חדשים ולמיתוג עצמכם בדרך הנכונה. אין לכם חשק או זמן להתעכב על דברים קטנים ולכן אתם יכולים להפסיד את ההזדמנויות שעומדות לפניכם ושאיתם אתם יכולים לפרוץ את הגבולות שעד היום היו חסומים לפניכם, באם תתעקשו על דברים קטעים. נסו את כושר השכנוע והנחמדות שלכם בשיחות עם אנשים, בדרך שתעזור להם לבוא לקראתכם.


 

סרטן

 

בית הקריירה שלכם מופעל על ידי הכוכב וונוס שמאפשר לכם ליצור  מערכות יחסים מאוד קרובות ונוחות וכמובן קיים גם היכנסו של כוכב השפע יופיטר לבית הקריירה שלכם שיכול להביא אתכם לשיאים חדשים בנושאי עבודה שכבר מזמן שאפתם אליהם. מאחר ואתם אנשים שלוקחים אחריות, נראה שבכל זאת תרשו לעצמכם למצות את מקסימום ההנאה ממערך כוכבים שמגיע אליכם, מאפשר לכם התחלות חדשות ומביא לפתחכם הזדמנויות שכבר מזמן רציתם.  


 

אריה

 

הפופולאריות שלכם בקרב החברים, עולה בגלל העובדה שהכוכב המשפיע על מערכות יחסים ושמו וונוס נמצא אצלכם בבית המקושר עם חברים ואנשים קרובים החיים מעבר לים. זה הזמן לחזק קשרים חברתיים ואישיים ולבנות את המעמד האישי שלכם אצל אנשים שמאוד רוצים בטובתכם. אנשים מחפשים בקרבתכם בגלל העובדה שאתם מאוד כריזמטיים ונראים בכל מקום אליו אתם הולכים. זה הזמן שלכם לחדש מערכות יחסים ואף להגיד סליחה במקומות שאתם יודעים שטעיתם.


 

בתולה

 

בית הקריירה שלכם השבוע יופעל תחת כוכב מאוד משמעותי המוכר גם ככוכב שלכם מרקורי שנכנס לנסיגה בדיוק בבית הקריירה שלכם ומתחיל את מהלכו לאחור במהלך השבועות הקרובים עד אשר יתיישר. במהלך תקופה זו חשוב מאוד שלא תחליטו דברים חדשים ומעוררי סנסציה כיוון שמומלץ לכם לשמור על פרופיל נמוך ולא להביע את דעתכם בדברים שאתם לא ממש בטוחים בהם ויכולים לטרפד את התחומים והנושאים שתכננתם מזה זמן רב.


 

מאזניים

 

בתקופה הקרובה מה שיעניין אתכם בעיקר, הוא כיצד אתם ממנפים את עצמכם בעבודה דרך מערכות היחסים המקצועיות שאתם חווים. נראה שאתם מאוד עמוסים ועסוקים עם הקרובים לכם ולעיתים מגיעים לחיכוכים מיותרים, כיוון שאינכם מעוניינים לקבל על עצמכם עצות או מרות של אחרים ואפילו לא דעות שונות, אלא אם כן, אתם מאוד מעריכים אותם. מומלץ לכם בשלב הזה, פחות להקשיב לאגו הפרטי שלכם ויותר להפעיל שיקול דעת.


 

עקרב

 

יש לכם הכרח לפעול ולקחת אחריות מאוד משמעותית בכל הכרוך בנושאים בהם קשורים האנשים שקרובים לכם בחיי היום יום. אין לכם ברירה אלא להבין שההתנהלות שלכם עד היום כנראה לא הייתה נכונה ולכן אתם מרגישים קשיים ביחסים עם הזולת ואף קשיים כלכליים שבהם אתם נדרשים לעשות חישוב מסלול מחדש. כוכב השפע יופיטר נמצא בבית העבודה שלכם ובהחלט יש לכם הזדמנויות להתחלות חדשות במשך השנה הקרובה, לפרוץ את המעגל שחייתם בו עד היום.


 

קשת

 

אתם נמצאים בתקופה שהיא מאתגרת עבורכם מבחינה מקצועית וגם מבחינת התקדמות בעבודה, וזאת מכיוון שהחלטתם לעשות שינוי משמעותי בחייכם. עובדה זו ביחד עם הכוכב סטורן שנמצא אצלכם במקום שמשפיע על יחסים עם הסביבה הקרובה ולעיתים אף מגביל את יכולותיכם הכלכליות גורמים לכם לתחושת עומס. כמו כן, אתם נמצאים בתקופה שמבחינת מקצועית אתם חייבים לעבוד קשה על מנת להצליח ולפרנס את עצמכם. זה הזמן לעשות פעולות אינטנסיביות של שיווק ויחסי צבור.


 

גדי

 

הכוכב פלוטו כבר נמצא תקופה ארוכה במזל שלכם ולכן גרם לרבים מכם לתקופות ארוכות של שינויים מהפכניים כשחלקם עדיין לפניכם. בנוסף, גם הכוכב המזוהה איתכם סטורן נמצא בבית הכספים שלכם ומצר ומעכב אתכם מלפעול חופשי בנושא, בגלל עיכובים שאינם תלויים בכם, אך משפיעים עליכם. ולכן, אתם נמצאים בתקופה של פעילות אינטנסיבית שבה אתם מנסים להוכיח לעצמכם ולקרובים לכם שאתם נלחמים בהצלחה על המטרות ועל התוכניות שלכם.


 

דלי

 

עליכם לוודא בשלב הזה שכל ההבטחות שאתם מבטיחים לצעירים מכם במשפחה אכן מתקיימות במלואן, כיוון שבהחלט ייתכן שבמידה ותתחרטו, עובדה זו תשפיע על היחסים האישיים עם אנשים שהכי קרובים לכם ולא תחושו מנוח עד אשר תתקנו את הטעון תיקון. השקיעו יותר זמן בעבודה כיוון שנראה שהפעם יש מי שרואה את המאמצים שלכם. נוכחותו של כוכב סטורן הוא הכוכב המשני המזוהה איתכם בבית הכספים, לא בדיוק מבשר טובות ולכן עליכם לחשב את הנושא הכלכלי מחדש.


 

דגים

 

יופיטר כוכב השפע נכנס אל בית הכספים שלכם וזוהי תקופה של רווחה אמיתית לאלה מכם שזקוקים לכך, כיוון שנראה שתוכלו להיענות להצעות חדשות שיגיעו לפתחכם ובעיקר תוכלו ליהנות מבחינה כלכלית בתחומים חדשים שעד היום מנעתם מעצמכם כיוון שתמיד הרגשתם בחסך כלכלי. זוהי תקופה מצוינת לחזק את מערכות היחסים שלכם עם אנשים קרובים כיוון שידכם תהייה פתוחה לתת הרבה יותר מאשר בעבר והתוצאות לא תאחרנה להגיע.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

 אסטרולוגית ויועצת משפחתית נייד :0522248626


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש