במהלך החופשה באילת: פרצו לחדרי מלון, גנבו רכוש ונתפסו

מאת: ניר אמיתי ● 13/5/2022 12:10 ● ערב ערב 3068
המשטרה עצרה שני גברים בחשד שפרצו לחדרי מלון בעיר וגנבו פריטים יקרי ערך ● החשודים מצדם, טענו כי הם חפים מפשע ובסך הכל הגיעו לאילת לחופשה ● בהמשך התברר כי לשניים עבר פלילי ואחד מהם אף הפר את תנאי השחרור שלו וצפוי לשוב לכלא
במהלך החופשה באילת:  פרצו לחדרי מלון, גנבו רכוש ונתפסו
הגיעו לאילת לנפוש או לעקוץ? מלון לאונרדו פלאז'ה בעיר (למצולמים אין קשר לכתבה)

שני חשודים נעצרו  (5.5) בלובי של מלון לאונרדו,  בחשד לביצוע עבירות של התפרצות למגורים, קשירת קשר לעשות פשע, גניבה והחזקת נכס חשוד כגנוב. 
על פי הבקשה להארכת מעצרם, השניים חשודים כי במהלך הימים האחרונים ביצעו מספר התפרצויות לחדרי מלון בעיר אילת וגנבו פריטים, ביצעו שימושים בכרטיס אשראי שנגנב מאחד מחדרי המלון וגנבו פריטים מחופי הים באילת. פעילות משותפת של בלשי משטרת אילת ואנשי הביטחון של בתי המלון הביאה לתפיסתם, והשניים נעצרו. בעת מעצרם נתפס ברשותם חלק מהרכוש הגנוב. 
החשוד ה-1, גבר בן 36 מראשון לציון, שאמור להתחיל לרצות עונש מאסר לאחר שהפר את תנאי שחרורו מהכלא, טען כי הוא חף מפשע והגיע לחופשה בעיר. עוד הוסיף ואמר: ״ אם עשיתי משהו ורואים אותי גונב, או מרים תיק, ורואים תמונה שלי, תכניסי אותי 20 שנה לבית סוהר. אני אבא לילדים, משפחות, אני צריך לגנוב? יש לי עסקים במיליונים במרכז, יש לי מפעלים במרכז״.
החשוד ה-2, צעיר בן 22, תושב חולון, שגם הוא בעל עבר פלילי, טוען אף הוא כי הוא חף מפשע. שני החשודים מרחיקים עצמם מהשקיות שהיו מונחות לידם בלובי המלון בעת מעצרם וטענו כי ניתן לבדוק זאת במצלמה, אך המשטרה מצידה טוענת: ״יש לנו ראיות שקושרות אותם לכל העבירות״.
מעצרם של השניים הוארך תחילה בארבעה ימים, ובהמשך ביקשה המשטרה מבית המשפט להאריך בשנית את מעצרם מאחר וכעת ידוע לה שמדובר במספר רב של תיקים ואירועים. ״אנו מגלים עוד ראיות וכל זה מוביל אותנו למסקנה שהחשודים הגיעו לכאן על מנת לבצע סדרה של עבירות רכוש אחת אחרי השנייה תוך שהם מנצלים את הצפיפות שהיו בעיר בשבוע האחרון״ כך טוענים במשטרה.
שופט בית משפט השלום באילת, מרדכי (מוטי) לוי, מצא קיומו של חשד סביר לפיו החשודים עברו את העבירות המיוחסות להם בבקשה, והורה על המשך הארכת מעצרם של החשודים ליומיים נוספים.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש