מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● צילום: מהאלבומים הפרטיים ● 29/4/2022 09:42 ● ערב ערב 3066
מותק - מדור החברה של אילת
ת חגיגות יום ההולדת שלה היא התחילה בחברת פרלמנט החברים שלה בקפה נטו בקניון מול הים, עם הבעל רפי והבת זיוה וכשבוקר יום הולדת נפתח טוב, הכל ממשיך טוב. מזל טוב ענקי כבר איחלנו?
תגיות:

זכה בלוטו
בימי חופשת הפסח היה קישי, מדריך הטיולים מאילת, עסוק בהדרכת קבוצות בפארק תמנע. מי שהתלווה לקישי החביב היה חברו הטוב ההולך על ארבע, טוטו. בין טיפוסים להסברים מצאו השניים פסק זמן לצילום משותף.
תרבחו ותסעדו
כמיטב המסורת פתחו אליאב וליהיא לוי את ביתם במימונה וערכו שולחנות עשירים בכל טוב מעשה ידיה להתפאר של ליהיא. ראש העירייה אלי לנקרי ומחזיקת תיק ההנדסה סימה נמיר היו בין האורחים הרבים שהגיעו להתארח, לטעום ולברך תרבחו ותסעדו. בתמונה העליונה בצד שמאל תפסנו את בלי, המזכירה של קמפוס אוניברסיטת בן גוריון באילת שהיא גם חמותו של לוי צילום: דנה זנטי
מזל טוב
הופ הופ טרללה חיה ביטון גדלה בשנה(יושבת שמאלית). את חגיגות יום ההולדת שלה היא התחילה בחברת פרלמנט החברים שלה בקפה נטו בקניון מול הים, עם הבעל רפי והבת זיוה וכשבוקר יום הולדת נפתח טוב, הכל ממשיך טוב. מזל טוב ענקי כבר איחלנו?
מימונה כהלכתה
הלן( סופר בשלנית/אופה) ובעלה רבין בלאס,  שבעיקר אוהב לאכול את מה שהלן מכינה, אירחו בערב המימונה בביתם חברים ושאר מסובין למגוון טעימים יפים מעשה ידיה של הלן המוכשרת. היה מואי שמח ובעיקר מוי מוי טעים.
ראש העיר מגיע לברך את בית עמותת "פותחים עתיד" החדש בעיר אילת
בשעה טובה נחנך בית עמותת ״פותחים עתיד״ החדש באילת במעמד ראש העיר. פותחים עתיד פועלת באילת כבר משנת 2006 וליוותה והעצימה עד היום מאות ילדים ומשפחות במצבי סיכון בעיר. באירוע נכחו ילדים, הורים ובוגרי פותחים עתיד בעיר ונקבעה  מזוזה על ידי הרב אורן צדוק.
ראש העיר, אלי לנקרי, נשא דברים ובירך את הילדים והמשפחות. "תכנית "פותחים עתיד" התחדשה בבית חם וחדש שיהווה מקום מפגש לחניכים ולנאמנים המובילים אותם. התוכנית הנפלאה מעניקה לילדים הזדמנות לפיתוח כישוריהם הייחודיים - הלימודיים והחברתיים, והיא מסייעת להם להפוך את האתגרים שלהם להצלחות!".
רמדאן כרים
הנהלת בית החולים יוספטל ומרחב אילת, יו"ר ועד העובדים והצוותים המטפלים שחוגגים, נפגשו לארוחת חג הרמאדן כרים משותפת. המפגש עצמו כלל ארוחה מצוינת, ברכות בעברית וערבית, שיח מהנה, ואווירה טובה של שותפות ויחד.
החדר האקוטי
מגיעים ללמוד ולסייר בחדר האקוטי. מיונואר 2022 ועד היום הגיעו לחדר האקוטי 7 מקרי תקיפה מינית, בשנת 2021 הגיעו 18 מקרים בשנה.
החדר האקוטי בבית החולים יוספטל הפך למוקד "עליה לרגל" עבור גורמים מקצועיים וחברתיים, המבקשים ללמוד ולהגיע לראות את המרחב המשמש לקבלה וטיפול בנפגעי/ות תקיפה מינית.
נציגים כמו עמותת עלם המטפלית בנערות ונשים צעירות במעגל הזנות, מדריכים של אוהל הנוער באילת הגיעו גם הם למפגש למידה עם העובדות הסוציאליות של בית חולים יוספטל ומרחב אילת.
בתמונה - מדריכים של אוהל הנוער באילת עם מירה לנקרי מנהלת העו"ס ועו"ס אחראית חדר אקוטי
יופי של מימונה
מי שלא ויתרה על חגיגות המימונה והזמינה את כל החברים וצמרת העירייה היא יערית אבוטבול, חברת מועצת עיר ומחזיקת תיק הלהט"ב, אבל שלרגע לא תטעו, מי שניצחו על עבודת הקודש של הכנת המתוקים היו יפה אבוטבול, אימה של יערית ובת זוגתה של יערית, רקפת, שהפליאו בטעימים. מי שהגיע בקושי הצליח לעצור

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש