סוכלה הברחת סמים בשווי של כ-4 מיליון ש''ח בגבול מצרים

מאת: דובר צה"ל ● צילום: דובר צה"ל ● 24/4/2022 12:58 ● ערב ערב 3065
אמש (ש') סוכלה הברחת סמים גדולה אשר התרחשה במרחב החטיבה המרחבית פארן, בידי כוח לוחם מגדוד 334 ● לקראת שעות הערב, זיהו התצפיות מספר חשודים שהתקרבו למכשול ''שעון החול'' כשבידיהם סולם ומספר מקררי סמים שיועדו להברחה ● כאשר זיהו המבריחים את כוחותינו הם נמלטו ולמעשה סוכלו כ-200 ק''ג סמים בשווי מוערך של כ-4 מיליון ש''ח
סוכלה הברחת סמים בשווי של כ-4 מיליון ש''ח בגבול מצרים
תגיות:

אמש (שבת) סוכלה הברחת סמים גדולה אשר התרחשה במרחב החטיבה המרחבית פארן, בידי כוח לוחם מגדוד 334 שמבצע תעסוקה מבצעית בגזרה. לקראת שעות הערב, זיהו התצפיות מספר חשודים שהתקרבו למכשול "שעון החול" כשבידיהם סולם ומספר מקררי סמים שיועדו להברחה. כאשר זיהו המבריחים את כוחותינו שהתקדמו לנקודה הם נמלטו ולמעשה סוכלו כ-200 ק"ג סמים בשווי מוערך של כ-4 מיליון ש"ח.
זוהי פעילות נוספת, אחת מיני רבות, הממחישה את עירנות ודירכות הכוחות וכן את המענה המבצעי החד בגזרה במאבק למניעת ניסיונות סיכול הברחות סמים ואמל"ח באזור.

 מפקד חטיבת פארן, אל"ם עידו סעד, על הסיכול:
זוהי הצלחה מבצעית נוספת וחשובה במאבק שאנו מנהלים נגד מבריחי הסמים בנגב. למעשה, בפעילותם המוצלחת של הכוחות נשמרה הריבונות בגבול וסוכלו ק"ג רבים של סמים הממנים את ארגוני הפשיעה בדרום, מחיים אותה ולבסוף גם פוגעים בתווך האזרחי. אני גאה בשילוביות הטובה שהייתה הערב בין הגדוד לחטיבת פארן ורוצה לשבח את כלל העוסקים במלאכה - שמבטיחים יחד נגב בטוח ושקט."


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש