אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 1/4/2022 06:04 ● ערב ערב 3062
טיפ לילידי השבוע -אתם רגישים יותר מתמיד בגלל העובדה שלמרות כל המאמצים שלכם, עדיין אינכם מובנים לאחרים כפי שהייתם רוצים. המשיכו בתוכניותיכם, כיוון שעד לסוף השבוע תצליחו בכך.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

כוכב משמעותי בשמים כמו כוכב השפע נמצא השבוע בבית תת ההכרה שלכם, כך שנראה שזה הזמן  להתכנס בתוך עצמכם. בחרו כחברים שותפי סוד בהתאם לאינטואיציה הפנימית שלכם שעכשיו גבוהה מהרגיל. נראה שאתם עומדים בפני החלטות חשובות עם פוטנציאל  להצליח בכל מטרותיכם, וזאת אם לא תתנו לרעשי הרקע של אנשים שאינם קרובים ללבכם, להפריע בעדכם.


 

שור

 

לאחרונה יוצא לכם להיות מעורים יותר מבחינה חברתית וזאת בגלל ביקור כוכב השפע שנמצא במקום המקושר עם המעמד האישי שלי וכיצד אתם נתפסים בחברה. זה הזמן לבחון מחדש את האירועים ולהגיד לעצמכם שהגיע הזמן לשינוי דפוסי חיים וחשיבה. נראה שקשה לכם בתהליכי קבלת החלטות , כיוון שתת ההכרה שלכם מופעל וגורם לכם להבין שעליכם לקחת גורמים רבים בחשבון לפני נקיטת פעולה.


 

תאומים

 

אתם נמצאים בתקופה שבה חשוב לכם מאוד למצב את הקריירה שלכם כפי שהייתם מבקשים לעצמכם. מאחר וכוכב השפע יופיטר נמצא גם הוא כרגע בבית הקריירה שלכם והוא גם הכוכב המביא הזדמנויות, מומלץ לכם לא לחכות במידה ואתם צריכים להגיע להחלטות בתחום המקצועי. נסו לדחוף גם את הצד החברתי בחייכם ביתר שאת כיוון שבהחלט ייתכן שמשם תקבלו הצעות משמעותיות.


 

סרטן

 

נראה שהשבוע הקרוב ימצא אתכם עסוקים בצורך ללמוד כדי להשתלם ולקבל על עצמכם אחריות שתביא אתכם בעתיד לקידום מקצועי שאתם מעוניינים בו. כמו כן, קשרים על רקע מקצועי יכולים מאוד לעזור לכם בשדרוג עצמכם. ייתכן והדבר יהיה כרוך בנסיעות שעדיין אינכם יודעים כיצד תעמדו בהם, אך נראה שעם הייעוץ הנכון תצליחו לצבור לעצמכם את האפשרויות המתאימות על מנת להצליח.


 

אריה

 

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם מרגישים שהרבה דברים בחייכם צריכים להשתנות ואתם עובדים על כך. למרות שהדברים באים לכם בקושי רב ביחסים הבין אישיים שלכם ופעמים רבות אתם מוצאים את עצמכם מתעמתים על דעותיכם עם הסביבה הקרובה ובעיקר עם צעירים מכם. פחדים צפים ועולים כיוון שאתם צריכים להגיע להחלטות. זה הזמן לנסוע למרחקים על מנת להתאוורר ולשנות אוירה.


 

בתולה

 

זוהי תקופה מאוד עמוסה אצלכם בנושאי שותפויות, יחסים אישיים וכספים שאף מלווה בהמון חוסר וודאות וסימני שאלה בעיקר בגלל הניגוד שבו אתם נמצאים בחייכם. בדרך כלל אתם אנשים מאוד פרקטיים, אך הפעם נראה שכוכב נפטון משפיע עליכם ומבלבל את היכולת שלכם להגיע ליציבות רגשית ובשל כך גם לקשיים כלכליים. מומלץ לכם לעשות סדרי עדיפויות חדשים ובהתאם לכך לפעול.


 

מאזניים

 

זהו זמן שבו עליכם לתת את הדעת לנושא הבריאותי והמקצועי בחייכם, כדי להמשיך ולהתקדם עם אנרגיות חזקות וטובות ובמלוא הכוח. זוהי תקופת מבחן כיצד אתם משווקים את עצמכם להצלחה בפני אנשים המתאימים לכם מבחינה אישית ומקצועית. יש כאלה שלא יאהבו את ההתקדמות שלכם וינסו לשים לכם רגליים, אך הסביבה הטבעית שלכם תבוא לקראתכם ותעזור לכם בכל מה שתצטרכו.  


 

 

עקרב

 

בתקופה האחרונה היו פעמים רבות שהרגשתם שאתם רוצים להתרחק מכולם על מנת שתוכלו להמשיך בתוכניותיכם באין מפריע. אתם יודעים בדיוק מה אתם צריכים לעשות ועובדה זו מאוד מחברת אתכם לאנשים קרובים שמאוד מעריכים אתכם ואת דעתכם. יש לכם עכשיו יכולת טובה מבעבר ליצור לעצמכם התחלות חדשות ולהשקיע ממיטב זמנכם בדרכים יצירתיות על מנת לעשות זאת.  


 

קשת

 

הכוכב יופיטר הידוע ככוכב שלכם נמצא במקום המקושר עם המעגל הראשון האינטימי של חייכם, אך בזוית מאתגרת ולכן נראה שאתם עומדים לפני תקופה קשה עד אשר ייצא כוכב זה ממזל דגים הוא בית המשפחה שלכם ומההשפעות השליליות שהוא מביא. נהוג לומר שיופיטר הוא כוכב טוב, אך נראה שדווקא כוכב זה בזוית הנוכחית מביא איתו סבך של קשיים ובעיות נושנות שעכשיו פורצות החוצה.


 

גדי

 

אתם יכולים לטפוח לעצמכם על השכם בכל הנוגע להצלחה שלכם בחיי המשפחה. כוכבים רבים נמצאים בבתים של הסביבה הקרובה והמשפחה שלכם ונראה שאתם ממוקדים בשלב זה בנושאים אלה וחלק נרחב מהתוכניות שהיו לכם עד היום יוצאות לאט לאט אל הפועל . זה הזמן שאתם מוצאים שההתנהלות שלכם לאורך כל התקופה האחרונה, הייתה מאוד נכונה ועכשיו אתם בשלים להמשיך ולשדרג את עצמכם.


 

דלי

 

אתם ממשיכים להיות מוטרדים מענייני היחסים האישיים שלכם עם הקרובים לכם וגם מענייני כספים ולעיתים לא יודעים מה קודם למה, מאחר והכול קשור האחד בשני. כוכב השפע לצד כוכב נפטון שנמצאים שניהם יחד בבית הכספים יוצרים בלבול משמעותי וחוסר יכולת להגיע להחלטות נכונות. חשוב מאוד שתיקחו עזרה של אנשים מקצוע על מנת שתוכלו לבדוק את כל הנתונים בעין בוחנת.


 

דגים

 

אתם נמצאים עכשיו תחת השפעת כוכב השפע במזל שלכם כך שזוהי תקופה של התחלות חדשות ובעיקר מבחינת הקידום האישי שלכם . נראה שאתם יותר פנויים להשקיע בעצמכם מאשר בעבר ולכן מומלץ לכם להיות מאוד קשובים לכל האירועים הסביבתיים במיוחד  שעכשיו  היכולת שלכם להיפתח למקומות חדשים ומעניינים, גבוהה מתמיד. שתפו אנשים קרובים בתחושותיכם ולמדו לבטוח בהם.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

 אסטרולוגית ויועצת משפחתית נייד :0522248626


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש