אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 18/3/2022 08:54 ● ערב ערב 3060
טיפ לילידי השבוע - בשבוע הקרוב יימצא כוכב העשייה המוכר בשמו מארס בבית תת המודע שלכם ולכן זוהי תקופה מעולה לבדיקת הדפוסים הפנימיים שלכם ולבדוק מה עוד ניתן לשפר.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

זוהי תקופה לא פשוטה עבורכם כיוון שהשמש בשמים נמצאת אצלכם במקום  המקושר עם תת ההכרה שלכם ומאירה תחום זה . זהו שבוע שמנוגד במידה מסוימת לאני הפנימי שלכם כיוון שרבים מכם לא מקושרים למקום המיסטי של חייכם ונבירה בתוככי תת המודע שלכם, לא תמיד עושה לכם טוב וייתכן וחלקכם הגדול יעדיפו לא להיכנס לתחום זה כלל וכלל.


 

שור

 

עברתם חודש מאוד משמעותי בכך שרציתם להשביע את רצונם של אנשים שקרובים לכם מבחינה אישית וחברתית ונראה שאתם עדיין שלמים עם עצמכם ביחס לכך. נראה שצורך זה לווה בהתפרצויות בכל פעם שהדברים לא הסתדרו לטובתכם. נסו לקחת פסק זמן מקשיי היום יום ולצאת קצת יותר בין אנשים חדשים שלאו דווקא מכירים אתכם כדי לא להתחייב לאינטראקציה אישית.


 

תאומים

 

החודש הקרוב עשוי להיות טעון עבורכם בגלל העובדה שכוכב התקשורת המוכר בשם מרקורי ואף מקושר עם המזל שלכם,  נמצא בבית הקריירה שלכם בזוית מאתגרת למזל שלכם. עובדה זו מלמדת על כך שסף הסבלנות שלכם קצר במיוחד בפרק זמן זה ולכן חשוב שתלמדו לספור עד עשר בכל הנוגע לקשרים ושיחות. ייתכנו תסכולים על רקע אישי והעובדה שאנשים קרובים לא תמיד מבינים אתכם.


 

סרטן

 

זוהי תקופה מצוינת לקביעת סדרי עדיפויות אישיים וכלכליים וללמוד לשים את עצמכם במרכז החיים.  נראה שאתם קשורים לאנשים נוספים ועובדה זו מגבילה את יכולותיכם להיות עצמאיים בחשיבה ובעשייה. ולמרות קשיים אלה , חשוב מאוד שתעזרו לעצמכם ותמצאו זמן להתרענן ולצבור כוחות חדשים. חפשו מקומות המרוחקים ממקום המגורים שלכם על מנת להתרענן.


 

אריה

 

אתם נמצאים בתקופה משמעותית ואינטנסיבית שבה המציאות טופחת על פניכם שוב ושוב. למעשה אתם משלמים מחירים על מעשים על מעשים שנעשו בשלב מוקדם יותר בחייכם ובעיקר ביחסים בין אישיים. בעבר בחרתם בנוחיות אך עתה אתם מגויסים למען מטרה משמעותית שבה אתם יודעים שאתם חייבים לתת מעצמכם למען המשפחה שלכם.


 

בתולה

 

למרות ההבטחות שלכם לאחרים ואף לעצמכם להשתנות, הרי כשהמציאות מגיעה אתם חוזרים להיות מה שאתם במהות ועובדה זו גורמת לתסכול אצל הקרובים לכם שלא משלימים עם המציאות החדשה ואף לא מבינים אתכם. אתם במחצית השנה שלאחר יום ההולדת ולכן זוהי תקופה של חשבונות נפש. מומלץ לכם להשקיע  בקשרים שלאחרונה מאוד זנחתם.


 

מאזניים

 

נושאים אישיים במשפחה הקרובה שלכם היו מאוד דומיננטיים לאחרונה ולכן כאשר מבקשים מכם עכשיו יותר משמעת עצמית ואף לחסוך בהוצאות, קשה לכם לעשות זאת. יש לכם נתינה גדולה לאנשים שאתם אוהבים ולעיתים אף ללא גבולות. ייתכן ובתקופה הקרובה אנשים שקרובים לכם יבקשו שתבלו איתם יותר זמן איכות ושתחזירו לתיקנם יחסים שלאחרונה התרופפו.


 

 

עקרב

 

בשבוע הקרוב תמשיכו להיות עסוקים בצורך שלכם לשדרג את עצמכם ולשים את הצרכים האישיים שלכם בקדמת חייכם לפני שאתם משקיעים באנשים אחרים שקרובים לכם, אך גוזלים מזמנכם. חשוב מאוד שתקפידו לשמור על גישה חיובית כיוון שרק היא תעזור לכם להתמודד עם הקשיים ועם העובדה שהחיים מבקשים מכם עכשיו לקחת אחריות חדשה על חייכם.


 

קשת

 

כוכב העשייה המוכר גם בשמו מארס נמצא בבית המקושר עם הסביבה המוכרת והבטוחה שלכם כולל אנשים במעגל הראשון של חייכם ולכן סביר שתקופה זו תהייה עמוסה מבחינה אישית וכלכלית, מאחר ותאלצו לערוך  מחדש חישובים של כדאיות בתחומים שונים של החיים. זה הזמן הנכון למצוא עוד אפשרות שתעזור לכם לבנות לעצמכם עתיד כלכלי.


 

גדי

 

ושוב אתם עסוקים בנושאים אישיים וכלכליים ומחפשים מוצא ופתרון לנושאים שמאוד  משמעותיים עבורכם  בתקופה זו. למרות שאתם עובדים קשה ומנסים למצוא פתרונות, עדיין אינכם יכולים להיות מסופקים מהתנהלות הדברים כיוון שהדרך להגיע לכל אותם מקומות ששאפתם להגיע אליהם, רחוקים מהישג ידכם. ההקלה תגיע לאחר זמן ועבודה פנימית לאתר את מה שמעכב אתכם.


 

דלי

 

יש לכם תחושה שהנה אתם נמצאים בהתחלה חדשה והתוכניות שלכם סוף סוף נושאות פרי. ואולם הנושאים הכספיים עדיין מאוד מטרידים אתכם וגם כוכב התקשורת מרקורי עדיין נמצא בבית הכספים שלכם עובדה שגורמת לשינויים רבים שלא תמיד הייתם בטוחים שיצאו אל הפועל. מאחר ופעלתם ועדיין פועלים בצורה חכמה, הכול יתארגן בדרך ובצורה שאתם רוצים.


 

דגים

 

מאחר ואינכם אומרים את האמת אף לעצמכם לעיתים קרובות מדי ביחס לרגשותיכם, הרי שאתם עוברים תקופה מאוד לא קלה שבה אתם מתעמתים עם עצמכם בעקבות העובדה שכוכב התקשורת הפעם נמצא במזל שלכם. זה הזמן לנסות ולחדש קשרים שסיימתם אותם בגלל לחץ שהופעל עליכם ולהגיד לקרובים לכם את מה שאתם באמת חושבים עליהם.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

 אסטרולוגית ויועצת משפחתית נייד :0522248626


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש