אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

מאת: צילה שיר-אל ● 11/3/2022 09:32 ● ערב ערב 3059
טיפ לילידי השבוע - אתם רגישים יותר מתמיד בגלל העובדה שלמרות כל המאמצים שלכם אתם עדיין לא מובנים לאחרים כפי שהייתם רוצים, וכל מלאכת ההסברים מורידה מכם אנרגיה.
אסטרולוגיה - תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות
תגיות:

טלה

 

כוכבים משמעותיים בשמים נמצאים השבוע בבית תת ההכרה שלכם, כך שנראה שזה הזמן  להתכנס בתוך עצמכם. אנשים וחברים קרובים באים אליכם בדרישות שלא תמיד אתם יכולים לעמוד בהם ולכן מומלץ לכם בזמן הזה לקחת לעצמכם פסק זמן למחשבה ולהחליט שאתם מתייחסים לכל האירועים בפרופורציה ובעיקר לפי סדרי עדיפויות שיתאימו לצרכים האישיים שלכם בזמן הזה.


 

שור

 

לאחרונה יוצא לכם להיות מעורים יותר מבחינה חברתית וזאת בגלל ריבוי כוכבים שנמצא במקום המקושר עם המעמד החברתי שלכם. זה הזמן לבחון מחדש את האירועים ולהגיד לעצמכם שהגיע הזמן לשינוי דפוסי חיים וחשיבה. נראה שקשה לכם בשותפויות השונות בחייכם ובעיקר, במקום בו אתם מבלים ביום יום בגלל הצורך שלכם לחלוק עם האחרים כל דבר שיש לכם רצון לבעלות אישית עליו.


 

תאומים

 

אתם נמצאים בתקופה שבה חשוב לכם מאוד למצב את הקריירה שלכם כפי שהייתם מבקשים לעצמכם. מאחר וכוכב השפע יופיטר נמצא גם הוא כרגע בבית הקריירה שלכם והוא גם הכוכב המביא הזדמנויות, מומלץ לכם לא לחכות במידה ואתם צריכים להגיע להחלטות בתחום המקצועי. כל הצעה שתתקבל עכשיו עלולה להשתנות ולכן הכי נכון עבורכם זה לבחון כל הצעה לעומק.


 

סרטן

 

נראה שהשבוע הקרוב ימצא אתכם עסוקים בצורך שלכם ללמוד כדי להשתלם ולקבל על עצמכם אחריות שתביא איתכם בעתיד לקידום מקצועי שאתם מעוניינים בו. כמו כן, קשרים עם מקומות רחוקים ואנשים ממקומות אחרים יכולים לעזור לכם בשדרוג עצמכם. ייתכן והדבר יהיה כרוך בנסיעות שעדיין אינכם יודעים כיצד תעמדו בהם, אך נראה שעם הייעוץ הנכון תצליחו לצבור לעצמכם את הניסיון הנכון להצליח.


 

אריה

 

אתם נמצאים בתקופה שבה אתם מרגישים שהרבה דברים בחייכם צריכים להשתנות מקצועית אך גם אישית ואתם עובדים על כך. למרות שהדברים באים לכם בנקל מבחינת יחסים וקשרים עם אנשים, הרי שברמה האישית אתם מתעמתים עם צעירים מכם ואף פחדים צפים ועולים כיוון שאתם צריכים להגיע להחלטות. יש לכם צורך לנסוע למרחקים על מנת להתאוורר ולצבור אנרגיות חדשות.  


 

בתולה

 

זוהי תקופה מאוד עמוסה אצלכם בנושאי שותפויות ויחסים אישיים שאף מלווה בהמון חוסר וודאות וסימני שאלה וזה בעיקר בגלל הניגוד שבו אתם נמצאים בחייכם. בדרך כלל אתם אנשים מאוד פרקטיים אך הפעם נראה שכוכב נפטון שגורם לערפול, משפיע עליכם ומבלבל את היכולת שלכם להגיע ליציבות רגשית. מומלץ לכם לנסות להבין מה התיקון שלכם בשלב זה של חייכם ובהתאם לכך לפעול.


 

מאזניים

 

זהו זמן שבו עליכם לתת את הדעת לנושא הבריאותי. חשוב מאוד שתתחזקו את הבריאות הפיזית שלכם בדיוק כשם שנוהגים במכונית אהובה. אל תזניחו את כל הקשור בטיפוח הגוף והנפש. זוהי תקופת מבחן כיצד אתם משווקים את עצמכם להצלחה בפני אנשים המתאימים לכם מבחינה אישית ומקצועית. הגיע הזמן שלכם לעבור תקופה זו בדרך הטובה ביותר. אל תיזמו פגישות עסקיות – חכו עד לאחר חג הפורים .


 

 

עקרב

 

בתקופה האחרונה היו פעמים רבות שבהם הרגשתם שאתם רוצים להתרחק מכולם על מנת שתוכלו להמשיך בתוכניותיכם באין מפריע. זה הזמן שלכם לבדוק עם עצמכם מה אתם רוצים לעשות בהמשך ואיך אתם רוצים לקדם את עצמכם. יש לכם עכשיו יכולת טובה יותר מבעבר ליצור לעצמכם התחלות חדשות ולהשקיע ממיטב זמנכם בדרכים יצירתיות על מנת לעזור לעצמכם להתמודד עם המציאות החדשה שלכם.


 

קשת

 

נושאי בית ומשפחה וכל הקשור למעגל האישי הקרוב ביותר אליכם, עולה עכשיו על הפרק ואתם עסוקים בו. נראה שאתם חייבים להסתגל לנסיבות חדשות ואין לכם תמיד יכולת או אפילו זכות להביע את דעתכם כיון שמעורבים בנושא עוד אנשי משפחה נוספים לבד מכם. ואולם באם רצונכם לצבור לעצמכם נקודות זכות, עליכם לומר את דעתכם רק מתי שאתם יודעים שהיא תשמע ותתקבל בהבנה.


 

גדי

 

אתם יכולים לטפוח לעצמכם על השכם בכל הנוגע להצלחה שלכם בחיים האישיים ואף בקרב אלה הסמוכים אליכם. כוכבים משמעותיים נמצאים במקום בו נראה שאתם מעורבים ביחסי אנוש רבים עם החברים ואכן חלק נרחב מהתוכניות שהיו לכם עד היום מתגשמות ואתם מוצאים את עצמכם מרוצים מההתנהלות שלכם. מבחינה כלכלית זהו זמן לבדוק את היכולות הכספיות שלכם ולהתנהל בהתאם.  


 

דלי

 

אתם ממשיכים להיות מוטרדים מענייני היחסים האישיים שלכם עם הקרובים לכם וגם בנושאי כספים ולעיתים אף לא יודעים מה קודם למה, מאחר והכול קשור האחד בשני. כוכבים משמעותיים נמצאים כרגע בבית הכספים שלכם ולכן בתחום זה מומלץ עבורכם לקחת עזרה חיצונית ולבדוק את כל הנתונים בעין בוחנת. הקשיבו לאינטואיציה שלכם בבואכם לקבל החלטות  .  


 

דגים

 

אתם נמצאים עכשיו בזמן של התחלות חדשות ובעיקר מבחינה אישית ולכן מומלץ לכם להיות מאוד קשובים לכל האירועים הסביבתיים הנוגעים לכם, עכשיו יש לכם הזדמנות להיפתח ולפתח לעצמכם תחומי עניין חדשים. כוכב השפע המצוי במזל שלכם נותן לכם תחושת סיפוק מההתנהלות האישית שלכם לאחרונה ונראה שהנה יש לכם מענה ושיתוף פעולה מצד האחרים בנושאים החשובים לכם.


  • מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.
  • התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

 אסטרולוגית ויועצת משפחתית נייד :0522248626


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש