חברת הקורקינטים BIRD מגדילה את מצבת הקורקינטים שלה באילת

מאת: רותם נועם ● צילום: יח"צ ● 13/1/2022 12:34 ● ערב ערב 3051
בירד מחליפה את צי הקורקינטים שלה בדרגם משופר ● ועל הדרך מגדילה את צי הקורקינטים שלה בעיר ל-150 כלים
חברת הקורקינטים BIRD מגדילה את  מצבת הקורקינטים שלה באילת
מימין יניב ריבלין מנכל בירד וישראל אלמסי מנכל ידידים

BIRD, חברת הקורקינטים השיתופיים הפועלת באילת לצד חברת ליים, במסגרת המכרז שפרסם תאגיד התיירות של אילת, הודיעה השבוע על העמקת שירותיה בעיר, כ - 9 חודשים מאז החלה בפעילותה.
במסגרת זו יוחלף צי הקורקינטים שמפעילה החברה בעיר לכלי מדגם מתקדם. עוד הודיעה החברה כי היא מגדילה את צי הקורקינטים שלה מ-100 ל-150 כלים.
מהודעת החברה עולה כי במסגרת העמקת הפעילות, תשיק החברה באילת את שיתוף הפעולה שלה עם ארגון ״ידידים״ המסייעים לאנשים שנתקעים עם רכבם בדרכים. מתנדבי הארגון יוכלו להשתמש בכלי השיתופי של חברת Bird ולהגיע בזריזות לסייע לאדם הנמצא במצוקה בדרכים או בביתו וזקוק לעזרה ראשונה שאינה רפואית. בין היתר: סיוע בהחלפת גלגל, התנעת רכבים, פתיחת רכבים שננעלו, חילוץ ילד שננעל ברכב, חילוץ ממעליות, איתור נעדרים ועוד.
חברת BIRD אף הודיעה כי תקיים אירוע חלוקת קסדות והדרכה לרכיבה בטוחה לרווחת תושבי העיר, מתוך רצון להנגיש את השירות למספר רב יותר של תושבים, ובכך לצמצם את השימוש ברכב הפרטי באילת במקרים שבהן הכלי החשמלי מהווה אלטרנטיבה מהירה, זולה וירוקה יותר. 
בנוסף, תחל החברה לפרוס בתקופה הקרובה את הקורקינט המתקדם ביותר שלה ה- B3. מדובר בקורקינט הדגל של החברה, הפועל במספר מצומצם של  ערים שבהן החברה מפעילה את שירותיה. לדברי החברה מדובר בהחלטה משמעותית שמדגישה את הפוטנציאל שרואה בירד בעיר אילת כעיר מובילה בתחום המיקרו מוביליטי בישראל ובעולם כולו.

יניב ריבלין, מנכ"ל בירד: "אני גאים ונרגשים להעמיק את שירות הקורקינטים השיתופיים שלנו בעיר אילת, שמראה מאז כניסתנו לעיר כי היא המקום המושלם לתחבורה שיתופית. מטרתנו היא להפחית את השימוש ברכב הפרטי ואנו רואים שבעיר תיירותית ותוססת כמו אילת, העמוסה בחודשי הקיץ באלפי מכוניות ביום, השירות שלנו מצליח לקדם להקטין את עומס הפקקים בעיר. אנו נרגשים להשיק גם את שיתוף הפעולה מציל החיים שלנו עם ארגון ״ידידים״ שפועל ללא הרף כדי לסייע לציבור כולו״.

'ערב ערב' פנה לחברת LIME הזכיינית הנוספת באילת על מנת לבדוק האם גם בכוונתה להגדיל את מצבת הכלים בעיר, אך מהחברה לא נמסרת תגובה עד למועד סגירת הגיליון.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש