פסטיבל קלאסיקאמרי ישרוטל אילת חזר ובגדול

מאת: מערכת יום יום באילת ● צילום: ● 17/12/2021 14:10 ● ערב ערב 3046
תזמורת סימפונט רעננה הביאה אמנים מהשורה הראשונה מרחבי העולם ומישראל והקהל הגיע בהמוניו לאילת
צילומים יהודה בן יתח

 

 

 

 

פסטיבל קלאסיקאמרי נפתח אמש באילת, עם קונצרטים של הפסנתרן זוכה תחרויות רובינשטיין, דניאל צ'ובאנו שהגיע מרומניה, הטנור מרט סונגו מטורקיה וזמרת הסופרן הרב תחומית, קרן הדר.
האולם במלון רויאל ביץ' הפך לאולם קונצרטים והקהל מילא אותו בהמוניו. החל משעות הבוקר ועד מוצאי השבת יימשך פסטיבל קלאסיקאמרי, שכולל מוזיקה קלאסית, מוזיקת עולם ושילוב אמנויות, פרויקט שמבוסס על שיתוף הפעולה עם ישרוטל. הערב תופיע במקום הזמרת זוכת האירוויזיון מצרפת, אן מארי דוד.

 

 

ראש עיריית אילת, אלי לנקרי: "אילת היא עיר החופש והנופש, אבל גם עיר של תרבות ופסטיבלים. אנחנו מודים לתזמורת סימפונט רעננה, לאמנים מרחבי העולם ולקהל שהגיע. ביחד עם סגני וממלא מקומי, מתן בארי, נפגשנו עם מנכ"לית התזמורת, אורית פוגל-שפרן ואנחנו כבר מדברים על שיתופי פעולה נוספים".

 


אורית פוגל-שפרן,  מנכ"לית סימפונט רעננה: "אנחנו שמחים לחזור לאילת במסגרת הפסטיבל שאנחנו מקיימים כבר שנים עם ישרוטל. אחרי הקורונה, מרגש לראות את הקהל שהגיע בהמוניו כדי להנות מתרבות מגוונת מוזיקה קלאסית, צרפתית וישראלית. אני מודה לראש העיר אילת, מר אלי לנקרי שזיהה את ההזדמנות ובוחן איתנו את הרחבת הפרויקט היפהפה הזה לשוחרי התרבות ולציבור הרחב".


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת