החל מהיום: קו מיוחד לחוזרים מסיני

מאת: ניר אמיתי ● 30/11/2021 11:23 ● ערב ערב 3044
לאחר שהוחלט כי החוזרים מחו״ל לא ישתמשו בתחבורה ציבורית, הודיע משרד התחבורה על הפעלת קווים ייעודיים לחוזרים מסיני וזאת בכדי למנוע מהם להסתובב ברחבי אילת ולהשתמש בתחבורה ציבורית בדרכם הביתה
החל מהיום: קו מיוחד לחוזרים מסיני
תגיות:

שרת התחבורה, מרב מיכאלי, הנחתה את חברת אגד להפעיל שלושה קווי שירות ייעודיים לטובת השבים מסיני, שיסיעו אותם ישירות  ממעבר טאבה למרכז הארץ. זאת על מנת לאפשר לישראלים החוזרים מסיני להגיע לכתובת בה ישהו בבידוד, מבלי להשתמש בטיסות פנים ובתחבורה הציבורית.

הנחיה זו מגיעה בהמשך להנחיית קבינט הקורונה כי כל הישראלים החוזרים מחו"ל נדרשים לשהות בבידוד, ולפיכך אינם רשאים לנסוע בתחבורה הציבורית או לעלות על טיסה פנים ארצית מאילת לנתב"ג.

החל מהבוקר (ג') ועד יום שני הבא יופעלו שלושה קווים ייעודיים ממעבר טאבה לחיפה, ירושלים, תל אביב ובאר שבע. המתווה נועד לאפשר לחוזרים מסיני הסדר הגעה לביתם, לאחר שלא יכלו להתארגן להסדר מראש בשל המצב ובתוך כך, למנוע מהם לעלות על תחבורה ציבורית או להסתבובב ברחבי העיר אילת.

להלן שעות פעילות הקווים: לחיפה ולירושלים יופעלו בימי חול 2 נסיעות יומיות בשעה 14:30 ובשעה 18:00. לתל אביב יופעלו 7 נסיעות יומיות, עם עצירה במחלף שרה בבאר שבע בשעות 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 16:30, 18:00 ו-20:00. בסוף השבוע יופעלו הקווים במתכונת מצומצמת. 

האוטובוסים יעצרו להתרעננות בשטחים פתוחים ולא בתחנות דלק ויעדם הסופי של ההיסעים במרכזי הערים, לא יהיה בתחנות מרכזיות המשמשות את האוטובוסים בתחבורה הציבורית.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש