הטרנד הלוהט לחורף 2021 : עיצוב ביופילי

מאת: ● 20/11/2021 08:18 ● ערב ערב 3043
הביופיליה היא תאוריה בפסיכולוגיה האבולוציונית לפיה קיימת נטייה אנושית מולדת לחפש קשרים עם הטבע, ובפרט עם יצורים חיים אחרים ♦ בעידן שלנו רוב הזמן אנו מבלים בתוך מבנים ולפעמים מעבירים פרקי זמן ארוכים מאוד בלי לצאת אל הטבע ♦ עיצוב בגישה הביופילית, מסוגל לספק את הצורך המולד שלנו בחיבור לחיים ולתהליכים החיוניים
הטרנד הלוהט לחורף 2021 : עיצוב ביופילי

צילומים: אסף לוי

 

מכניסים את הטבע הביתה

 

חברת אלוני משיקה סדרת אריחי חיפוי מקולקציית ליליסוויט , השואפת להעביר את יופיו של הטבע למרחבי המגורים והמסחר באמצעות פרשנות מקורית לטרנד של החזרה אל הטבע . האריחים בגווני הירוק וחלקם מאוירים בפרחים עדינים במראה אומנותי.

לדברי בתיה מורנו מנהלת תחום קרמיקה בחברת אלוני: "בעיצוב הביופילי המטרה היא להרחיב את המקום שתופס הטבע בעיצוב החלל, גם כשמדובר בסביבות אורבניות מובהקות. המטרה היא הכנסת אלמנטים מהטבע לחלל המגורים כדי לפצות על הריחוק מהטבע ברוב שעות היום."
לדבריה: " העיצוב באמצעות אריחי לילי סוויט יקנה תחושה של הליכה בתוך גן קסום עם נגיעות אלגנטיות של צבעי פסטל. חדרי אמבטיה, מטבחים וחללים מרכזיים בבית יהפכו לעדינים הודות לפלטת הצבעים שלקוחה מן הטבע." 

 

המטרה היא להרחיב את המקום שתופס הטבע בעיצוב 


מורנו מסבירה איך  להכניס את הטבע הביתה "הוסיפו הדפסים שמזכירים את הנוף שבחרתם, הכניסו חומרים טבעיים שמופיעים בנוף האהוב עליכם.
כל נוכחות טבעית בחומרים ובצבעים  תעשה את העבודה “

אריחי לילסוויט מגיעים במידה 50/120 ס“מ. 


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש