מותק - מדור החברה של אילת

מאת: סימונה סולומון שאואט ● 20/11/2021 06:39 ● ערב ערב 3043
מותק - מדור החברה של אילת
תגיות:

 ניקיון המיליון
כ – 200 בני נוער השתתפו במיזם הארצי ’ניקיון המיליון’ וניקו ביחד את ואדי שחמון, ואדי הגרוף ולאורך כביש עוקף מערבי הנושק להרי אילת. בסיום היום נאספו 200 שקיות אשפה ענקיות שכללו שקיות ניילון, פלסטיק, פחמים ועוד. בנוסף, במסגרת פסטיבל הצלילה שהתקיים בסוף השבוע האחרון באילת, יצאו 40 צוללים בהובלת נוער ’שומרי המפרץ’ וביצעו ניקיון תת ימי בחוף הצפוני. גם שם הוצאו 25 שקיות אשפה מהים.
מחייכים עם ליווי צמוד
הכירו את עו"ד גלעד לשם ורעייתו מיטל (’מכבסות מאוחדות’ ומשרד החינוך). הזוג המקסים הזה הגיעו ליועץ הכלכלי חנן עמוס בלב תקופת הקורונה על מנת למחזר את המשכנתא הקיימת שלהם ולשפר את התנאים שלה. הצצה בדו”ח יתרות לסילוק משכנתא שלהם הבהירה שיש הרבה מה לשפר ברוב המדדים לאור התנאים הנוכחים בשוק.
מחזקים את הקשר עם אוקראינה
שגריר אוקראינה בישראל – איבגן קורניצ'וק ביקר השבוע באילת ונפגש (א') עם ראש העירייה – אלי לנקרי. השניים שוחחו על חיזוק היחסים בין אוקראינה לאילת ועל שיתופי פעולה בתחומי תיירות, אקדמיה, אנרגיה מתחדשת ומסחר. בנוסף , התעניין השגריר בכיווני ההתפתחות של העיר אילת בשנים הקרובות ובהתמודדות עם הקורונה.  
כסף של צעצוע
קובי מעידן 2000 חושב כל הזמן על ילדי אילת והזמין מופע קסמים מיוחד של ארז הקוסם, וכמובן שכולם נהנו, שרו ורקדו. 
חיבוק שופע ברכות
בנות כיתת ותיקות התארגנו בסוף השיעור לברך את אמירה אדרי ליום הולדתה. מזל טוב! 
גשר חי
בתקופת הקורונה חיבקה העיר אילת בחום את אזרחיה הוותיקים. לצד פעולות עירוניות, נרשמו עשרות מחוות של בני נוער שאפו עוגות, שלחו פרחים, סייעו בקניות ודרשו לשלום האזרחים דרך מוקד שהפעילה העירייה. בית ספר התיכון ע"ש רבין כחלק מחינוך לערכים, מבצע פעולות שכאלה כבר שנים בדגש על קשר אישי ומחבק עם שורדי שואה. מדי שבוע הם נפגשים לשיח חברתי ובכל שבוע אופים התלמידים עוגות לשורדים. קשר דומה נשמר גם בין התלמידים לבין קהילה יהודית באסטוניה. 

רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש