קבוצת מגידו זכתה בחמשת המכרזים באזור תעשייה שחורת באילת

מאת: ● צילום: עומר כרמון ● 12/11/2021 16:21 ● ערב ערב 3042
התפרסמו תוצאות מכרזי רמ''י למגרשים בפארק התעשייה שחורת באילת ● בכל חמשת המכרזים זכתה קבוצת מגידו, שהודיעה כי היא מתעתדת לקדם במקום בנייה לתעשייה קלה וכבדה ולצורכי אחסנה ולוגיסטיקה
קבוצת מגידו זכתה בחמשת המכרזים  באזור תעשייה שחורת באילת
מחירם של המגרשים נע בין 1.5 – 2.5 מיליון שקל. אזור תעשיה שחורת

רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) פרסמה בשבוע שעבר (ד') כי קבוצת מגידו זכתה בחמישה מכרזים לקרקע בייעוד תעשייה באזור התעשייה שחורת באילת לאחר שהציעה את ההצעות הגבוהות ביותר במכרזים. בכל חמשת המכרזים זכתה קבוצת מגידו, שהודיעה כי בכוונתה לקדם בנייה לתעשייה קלה וכבדה וכן לצורכי אחסנה ולוגיסטיקה. לדברי הקבוצה, הקירבה לנמל אילת ולגבולות עם מצרים וירדן מעלה את הצורך ואת הביקוש בשימושים אלה.
גודל המגרשים נע בין 1200 מ"ר ל-3000 מ"ר כאשר על כל מגרש הוגשו כ-12-20 הצעות אך מגידו הציעה את ההצעות הגבוהות ביותר אף שבהפרשים קטנים. ההצעה על המגרש הקטן עומדת על 1.08 מיליון שקל ועוד 405 אלף שקל הוצאות פיתוח. במגרש הגדול ביותר, ששטחו 3 דונם, עמדה ההצעה הזוכה על סכום של 2.58 שקל עם הוצאות פיתוח של 962 אלף שקל. במכרז הזמינה רשות מקרקעי ישראל את ציבור היזמים להגיש הצעות לחתימה על חוזה חכירה לתקופה של 98 שנים, עם אופציה להארכה לעוד 98 שניםץ'
שטחו של פארק התעשייה שחורת, הממוקם שלושה ק"מ צפונית לאילת, הנו 620 דונם. הפארק מנוהל על-ידי מינהלת באחריות החברה הכלכלית לאילת. היזמים בפארק שחורת נהנים מפטור ממע"מ ומסל הטבות מיוחד לאזור עדיפות לאומית א' ולאזור סחר חופשי. על-פי אתר האינטרנט של הפארק, עד היום שווקו 82 מגרשים, ונותרו עוד 34 מגרשים בשטח של כ-79 דונם.
קבוצת מגידו היא חברה יזמית וקבלנית שבונה בעיקר למגורים בערי הפריפריה. בראש החברה עומדים היו"ר יגאל קרני והמנכ"ל צבי ויינר.


רוצים להיות מעודכנים 24/7? הצטרפו לקבוצת הווצאפ של חדשות ערב ערב באילת

חדשות אילת והערבה - יום יום באילת

תגובות

הוסף תגובה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי השימוש